"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging ulovi

Više...
ninic's Avatar 17 Stu 2020 16:00 - 17 Stu 2020 16:04 #201 od ninic
Replied by ninic on topic Shore jigging ulovi
Tako sam i ja. Tri mjeseca citao i proucavao ovaj forum prije nego sam se odlucio krenuti u spin. Sada vec dva mjeseca ucim na svojoj metodi pokusaja i pogresaka. Naravno sam, pa to ide malo sporije.

Vargo, ja sam iz Istre, ako te zanima dubina ima ju Istocna obala, te znam da su decki svasta dizali na toj strani. Ja doduse nisam uspio toliko istraziti, ali znam da se moze.

Kako je vrijeme poludilo, mozda dolete i veci gofovi na sjever. Manjih znam da ima jer je sam vidio slike ulova na podrucju Kvarnera.
Zadnja izmjena: 17 Stu 2020 16:04 od ninic.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Stu 2020 17:40 #202 od marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
Ne znam sam kako započeti više post pa ću onda samo reći.

Oprostite al šta ću kad me krenulo 😁😁

Privitak datoteke:

Varalica kriva za ovaj ulov needle jig 60g u zelenoj boji, zaboravio sam kako se zove dekor.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: B_, Ceco, Vargo, ninic, tom07

Molimo prijavite se

Više...
tom07's Avatar 18 Stu 2020 17:48 #203 od tom07
Replied by tom07 on topic Shore jigging ulovi
Vrijeme, lokacija, oprema? 😬

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Okuma Hexana Spin 5-20g
Okuma Ceymar CXT-40

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 18 Stu 2020 17:49 #204 od Vargo
Replied by Vargo on topic Shore jigging ulovi
bravo majstore!! ninic, obisao sam poprilicno istocne obale istre, nisam se jos usrecio nekako. Osim sto mi je tuna udarila na Brestovi :D

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Stu 2020 17:53 - 18 Stu 2020 17:54 #205 od marko87

tom07 napisao: Vrijeme, lokacija, oprema? 😬

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Prapratno trajektna luka, 15.40h, xzoga mastery 100h2 a jig naveden ispod slike ☺

Vargo hvala. Koliko je trajala borba sa tunom? Ja još nestrpljivo očekujem taj dan kad će naletit jedna i odvući mi svu upredenicu 😁

Zadnja izmjena: 18 Stu 2020 17:54 od marko87.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 18 Stu 2020 18:17 #206 od Vargo
Ma nije bilo borbe, samo mi je počupala sve kao od šale. Nisam imao šanse nikakve.

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 18 Stu 2020 19:13 #207 od Vargo
Nego, jeste isprobavali rtove Veja, Vratnik i Mrculic, vi koji pelješite po Pelješcu? :D

Ja bi išao tamo, samo gledajući Navionics karte :D
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 18 Stu 2020 21:01 #208 od marko87
Eeee ništa od toga mi nije poznato. Jel mogu sve to nać na google maps da malo istražim.

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 19 Stu 2020 07:15 #209 od ninic
Bravo Marko! Ide ti zadnje vrijeme neovisno o rozoj boji. Ako ovako nastavis, morat cu na proljece do tebe ;)

Vargo, steta, znaci da je bio pravi komad. Govore da ih ovu godinu ima na Kvarneru ko u prici. Jesi probao mozda u Koromacnu? Znam da tamo ima zubaca, samo ne znam tocno poste.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 19 Stu 2020 07:28 #210 od marko87
Hvala frende. Evo krenulo je odlično. Još se čeka neki kapitalni primjerak al pomalo, doći će i on kad tad ☺

Obavezno, svakako većinu vremena sam lovim tako da društvo uvijek dobrodošlo. Ni ove slike nebi bilo da posada sa trajekta nije uskočila u pomoć sa podizanjem ribe pa me i slikali usput.

A i priuštio sam jedome starijem čovjeku malo adrenalina, riba se dosta umorila jer je daleko udarila i u kraju se skroz primirila. Dam štap tome čovjeku sa trajekta a ona poludi ponovo i krene raditi osmice i zaranjati. Umalo sam se upišao od smijeha kad je počeo jaukati i vikati šta je ovoooo😂😂

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 19 Stu 2020 12:01 #211 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Shore jigging ulovi
Bravo Marko, baš sam ponosan na tebe, krenulo je napokon... Sve mi dođe da opet idemo skupa i ništa ne ulovimo🤣🤣🤣
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 19 Stu 2020 12:42 #212 od marko87
Hahahhaa pa ti mene samo izbjegavaj 😁

Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 19 Stu 2020 20:19 - 19 Stu 2020 20:21 #213 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging ulovi

marko87 napisao:
A i priuštio sam jedome starijem čovjeku malo adrenalina, riba se dosta umorila jer je daleko udarila i u kraju se skroz primirila. Dam štap tome čovjeku sa trajekta a ona poludi ponovo i krene raditi osmice i zaranjati. Umalo sam se upišao od smijeha kad je počeo jaukati i vikati šta je ovoooo😂😂

Vjecna dilema, dat laiku štap ili jamku/kuku... Btw odlicna palamida, bravo. Ja bi reko 2,4 kg
Zadnja izmjena: 19 Stu 2020 20:21 od hl_demi.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 19 Stu 2020 20:31 #214 od marko87
Prvo sam mu dao jamku al od stomaka se nije mogao dovoljno slegnuti, al kad sam vidio da je progutala obe udice nisam imao straha dati mu štap ☺

Vidiš i ja sam bio uvjeren da blizu 2.5kg jer mi se činila veća od zadnje dvokilašice al nije. Ravno 2kg, malo manje kad je očistio.

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 19 Stu 2020 21:14 - 20 Stu 2020 15:26 #215 od ninic
Krenulo ti bas kako treba! Onda racunamo za proljece jedan vikend :) do onda ces me jos na shore jigging navuci ;)

I da, lijepi su to komadi riba, a ako ovako nastavis, pitanje je vremena kad ce udariti nesto veliko :)
Zadnja izmjena: 20 Stu 2020 15:26 od ninic.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Stu 2020 13:28 #216 od marko87
Obavezno, do tada ja nadjem još koju postu. Navući nego šta SJ zakon 🙂

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 21 Stu 2020 19:58 #217 od ninic
Taman dogovorili onda! Lako za pošte, bitno da smo na ludom moru, pa kud puklo da puklo :)

Molimo prijavite se