"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging ulovi

Više...
hl_demi's Avatar 09 Sij 2021 19:10 #321 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging ulovi
Marko, koliko ja znam vracaju jedino big game fishing boatovi koji organizirano vode turiste itd na lov tuna po jadranu. Oni ne mogu i ne smiju riskirat nista.

Ali kao sto je ajkula drakula reko na FB, , parafraziram "da uhvatim tunu s obale zabio bi joj noz posred glave i objavio video na svim mrezama i platio sve zive kazne."
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 09 Sij 2021 19:14 #322 od marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
Svaka čast, čestitam i da bude ulova i više nego kod mene. Znači ići ce se na zenaq?

Pa mogu ti reći da stvarno imam izlazaka i previše tako da bilo bi zabrinjavajuće da nema ulova ☺

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 09 Sij 2021 19:19 #323 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging ulovi
Ej marko, zaboravih te pitat, jesi uspio ispravit kuku, na onoj slici mi izgleda da bi se mogao onaj profil polako ispravit skoro u prvobitno stanje.

Molimo prijavite se

Više...
Vargo's Avatar 09 Sij 2021 19:20 #324 od Vargo
Replied by Vargo on topic Shore jigging ulovi
Zenaq bi bio slag na torti🥰. Btw, imam istu kuku kao i ti, nisam znao da je tako...krhka :/

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 09 Sij 2021 19:22 #325 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging ulovi

hl_demi napisao:

marko87 napisao: A jbga svi bi je htjeli a ne smije se😁

A ne smije se zadržat ali bogati smijes je ulovit pa pustit koliko ja znam. Samo treba posebna dozvola za big game.

Nažalost u zakonu ne postoji big game za nas sa obale.
Gle od poznanika susjed je dobio kaznu od 100 000 kn za tunu ulovljenu u MA.
Popušio zbog video snimke.
Ja za to radim 15mjeseci tako da njoj svaka čast ali jbg ne mogu ići ciljano na nju.
C&R ti neće nitko prigovoriti ali 90% da je ona mrtva svakako kad je vratiš u more.

A što se rekorda tiče ja osobno znam čovjeka koji je s kraja na zivog cipola izvukao komad od 120kg. Ali mu je pomoglo što je more bilo užasno plitko pa ona nije imala prostora za manevara.
K tome mislim da mu je to bila druga riba u životu na moru.
Jbg nekad treba imati i tu sreću.

Možda bi stvarno prema ministarstvu trebalo pisati prijedlog za nas sa obale da uđemo u kvotu iako bi to bili smiješni brojevi bar bi imali neke smjernice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 09 Sij 2021 19:37 #326 od marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
Demi na žalost nisam, šuplja je unutra a stijenka tanašna. Čim sam pošao da ispravim samo ostao po komad u svakoj ruci.

Vargo pa i nije krhka, meni u ruci baš ulijeva povjerenje ali sam sada cijelom težinom pao po njoj. Srećom dio pogona DTD je tu u selu gdje mi je cura na Pelješcu pa sam mislio svratiti do njih da vidim jel imaju kakvu dužu još pa da samo moju kuku stave na dužu ručku. Valjalo bi da je naći barem 2m dugu.

Hvala: Ceco

Molimo prijavite se