"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging ulovi

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Sij 2020 12:41 #61 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging ulovi
Ako vam je jig preko neke prepreke još dalje propao lako je moguće da imate ugriz. Čak se zna i hoba zaletiti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 16 Sij 2020 23:04 #62 od Južni
Replied by Južni on topic Shore jigging ulovi
Ekipa može li se u ovo doba godine očekivat zubonja na jig 60-80 gr? On mi je želja izvuć ga. Pagar bi ga mogo zamjenit na kratko.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 16 Sij 2020 23:41 #63 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging ulovi
Zubo bi pojeo bilo koji jig. Treba samo pogoditi težinu za teren.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Južni

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 27 Sij 2020 09:36 #64 od Južni
Da ne otvaram temu, a tiče se shore jiginga. Zanima me znate li gdje kupit gaf, kuku, ganač, za veliku ribu, a da je 3m min dužine? Ili kako to napravit? Na netu nema preko 2m.
Imam postu gdje je visoka stjena.

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 27 Sij 2020 18:38 #65 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Shore jigging ulovi

Južni napisao: Da ne otvaram temu, a tiče se shore jiginga. Zanima me znate li gdje kupit gaf, kuku, ganač, za veliku ribu, a da je 3m min dužine? Ili kako to napravit? Na netu nema preko 2m.
Imam postu gdje je visoka stjena.

Ne znam za kupiti, ali se dosta lako da napraviti, trgovina za moleraj, ima dosta izdrživih i teleskopskih ručki za farbanje, a bilo koji majstor za inox ograde ima inox šipku, 8 mm sasvim dovoljno, nju naoštriti i saviti kako ti odgovara, a kod inox majstora također možeš odmah variti kuku za cjev koja bi se mogla najjednostavnije spojiti sa teleskopom.
Ja sam pravio 1,5 m planinarskog od alu štapa. Kompaktna i snažna ispala.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 27 Sij 2020 21:42 #66 od Paragon
Replied by Paragon on topic Shore jigging ulovi
Možeš i na kakav stari direktaški štap nabaciti kuku.ima u mene prijatelj i funkcionira.
A ja sam na teleskopsku aluminijsku ručku za pituravanje nabacio kuku i povezao sa termoskupljajućom plastikom i nema to nigdje da izleti.

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 27 Sij 2020 23:48 #67 od Južni
Mislio sam se za te štape, ali nisam znao kako fermat kuku. Thanks.

Molimo prijavite se

• Pega
  • Pega's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Pega's Avatar 09 Ožu 2020 00:04 - 09 Ožu 2020 00:05 #68 od Pega
Replied by Pega on topic Shore jigging ulovi
Moj prvi shore jigging izlazak na more sa dva upisa...lijepi arbun i palamida na 60g needle jig.
Štap:Jackson OG 20-80g
Rola:Shimano TP sw 5000 xg
Špaga: PE 2
Predvez:seguar fxr 0.47
Jedva sam čekao iskompletirati opremu i ići bacat...volim gledati tuđe ulove, pa evo kačim i svoj...jedva čekam opet jiganje i da mi sjedne veća riba...
postimg.cc/gallery/2somc0prc/
Zadnja izmjena: 09 Ožu 2020 00:05 od Pega.

Molimo prijavite se