"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging set

Više...
dzingo's Avatar 02 Velj 2017 14:25 #141 od dzingo
Replied by dzingo on topic Shore jigging set
Nisam siguran na što misliš, možda ovo...balans?

Privitak datoteke:
free photo hosting
Hvala: dxdandy

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 02 Velj 2017 14:31 - 02 Velj 2017 15:05 #142 od dzingo

Ako je moguće da moderator detaljnije objasni ovu novu stvar u vezi postavljanja slika (ili netko tko već zna) bio bih mu zahvalan.
Ja jednostavno kopiram ovo "Direktan link za Forume" a izgleda da tu griješim pa bi molio malo objašnjenje u temi predviđenoj za to. Možete brisati ovaj post.
Zahvaljujem.
Zadnja izmjena: 02 Velj 2017 15:05 od Moderator.

Molimo prijavite se

Više...
Tisch's Avatar 02 Velj 2017 14:43 - 02 Velj 2017 14:43 #143 od Tisch
Replied by Tisch on topic Shore jigging set
koristi direktan link onaj koji završava .jpg i umetni ga između tagova[img] tagova

Coca Cola je od 2L :-)
Sve o ribolovu strijelki http://strijelka.com
Zadnja izmjena: 02 Velj 2017 14:43 od Tisch.
Hvala: dzingo

Molimo prijavite se

Više...
Moderator's Avatar 02 Velj 2017 14:45 - 02 Velj 2017 15:05 #144 od Moderator
Replied by Moderator on topic Shore jigging set

Tisch napisao: koristi direktan link onaj koji završava .jpg i umetni ga između tagova[/quote] Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)[IMG] tagova

Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)
Zadnja izmjena: 02 Velj 2017 15:05 od Moderator.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 02 Velj 2017 14:50 #145 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Shore jigging set

dzingo napisao: Nisam siguran na što misliš, možda ovo...balans?

free photo hosting

E bas to sam mislio...uf....odlicno ti pase ova ralo. Ja sam planirao upariti Daiwa BG 2016 velicinu 4500 koja je nesto malo laksa od Cedrosa. Ja si planiram napraviti balans tocno na rukohvatu role. Imam olovne treke samoljepljive sa jedne strane pa fino malo namotam dolje na dnu stapa i samo preljepim izoliorkom i to je to. Savrsen balans moja ledja.

Hvala ti jos jednom ! :like:

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 02 Velj 2017 15:52 #146 od dzingo

Moderator napisao:

Tisch napisao: koristi direktan link onaj koji završava .jpg i umetni ga između tagova[/quote] Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)[/quote] Odlično, shvatio ;) . Hvala lijepa.[IMG] tagova

Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)

Odlično, shvatio ;) . Hvala lijepa.

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 02 Velj 2017 15:57 #147 od dzingo

dxdandy napisao: E bas to sam mislio...uf....odlicno ti pase ova ralo. Ja sam planirao upariti Daiwa BG 2016 velicinu 4500 koja je nesto malo laksa od Cedrosa. Ja si planiram napraviti balans tocno na rukohvatu role. Imam olovne treke samoljepljive sa jedne strane pa fino malo namotam dolje na dnu stapa i samo preljepim izoliorkom i to je to. Savrsen balans moja ledja.

Hvala ti jos jednom ! :like:

Nema na čemu.
Inaće neznam ni kako ide to sa balansom...znači otprilike ovako. :)

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 03 Velj 2017 00:44 #148 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Shore jigging set

dzingo napisao:

Moderator napisao:

Tisch napisao: koristi direktan link onaj koji završava .jpg i umetni ga između tagova[/quote] Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)[/quote] Odlično, shvatio ;) . Hvala lijepa.[/quote] Nisam ja shvatio...koja je ikonica za dodavanje slika, pa ako može malo opširnija pomoć...ako pomaže i ako ima veze, koristim se iskljućivo mobitelom... unaprijed hvala... :oops:[IMG] tagova

Nisam ja shvatio...koja je ikonica za dodavanje slika, pa ako može malo opširnija pomoć...ako pomaže i ako ima veze, koristim se iskljućivo mobitelom... unaprijed hvala... :oops:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 05 Velj 2017 11:07 - 05 Velj 2017 11:08 #149 od dxdandy
Baco68 ajde molim te ako ti nije problem da mi izmjeris ovu duzinu. Treba mi radi usporedbe. Hvala ti :like: !

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 05 Velj 2017 11:08 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 05 Velj 2017 23:33 #150 od Baćo68

dxdandy napisao: Baco68 ajde molim te ako ti nije problem da mi izmjeris ovu duzinu. Treba mi radi usporedbe. Hvala ti :like: !

Ovo je štap i rola od dzinga...jedino da odem do njega... :silly:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 05 Velj 2017 23:41 - 05 Velj 2017 23:41 #151 od dxdandy
Aaaaa mene budale...krivo kliknuo za citiranje.

@dzingo ajde mjeri sutra ako ti nije problem...

@Baco68 sorry na trazenom, a mogao si i do njega da si pravi... :P :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: 05 Velj 2017 23:41 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 06 Velj 2017 09:39 #152 od dzingo
Ma kakav problem...točno 56cm.
Hvala: dxdandy

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 06 Velj 2017 09:43 #153 od dxdandy
Hvala ti puno ! :like:

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 06 Velj 2017 23:46 #154 od Baćo68

Baćo68 napisao:

dzingo napisao:

Moderator napisao:

Tisch napisao: koristi direktan link onaj koji završava .jpg i umetni ga između tagova[/quote] Upravo tako. Kopiraj direktni link i klikni u izborniku poviše na ikonicu za dodavanje slika i copy-paste u polje URL ;)[/quote] Odlično, shvatio ;) . Hvala lijepa.[/quote] Nisam ja shvatio...koja je ikonica za dodavanje slika, pa ako može malo opširnija pomoć...ako pomaže i ako ima veze, koristim se iskljućivo mobitelom... unaprijed hvala... :oops:[/quote] Ikonica? :oops:[IMG] tagova

Nisam ja shvatio...koja je ikonica za dodavanje slika, pa ako može malo opširnija pomoć...ako pomaže i ako ima veze, koristim se iskljućivo mobitelom... unaprijed hvala... :oops:

Ikonica? :oops:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 07 Velj 2017 07:12 - 07 Velj 2017 07:17 #155 od dxdandy
@Baco68

ja ti samo kopiram ovaj link. Kliknem na onu ikonu zaokruzeno zelenom i pastam u forum i to je to. Evo i slike...
Ja slike obicno uploadam na ovoj stranici i namjestim da odmah smanji rezoluciju na 800x600 i jos ispod odaberem "No Expiration" i to je to ...
Ajd sad odmah izjiggaj jednog zubu i stavi sliku da vidimo jesi savladao gradivo :like:

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 07 Velj 2017 07:17 od dxdandy.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 07 Velj 2017 09:18 #156 od Baćo68

dxdandy napisao: @Baco68

ja ti samo kopiram ovaj link. Kliknem na onu ikonu zaokruzeno zelenom i pastam u forum i to je to. Evo i slike...
Ja slike obicno uploadam na ovoj stranici i namjestim da odmah smanji rezoluciju na 800x600 i jos ispod odaberem "No Expiration" i to je to ...
Ajd sad odmah izjiggaj jednog zubu i stavi sliku da vidimo jesi savladao gradivo :like:

Ma tako sam do sad i ja radio, samo su sad zakomplicirali sa novim pravilima...ili nisam dobro "povato" :blink:

A zubonja....ahhh, tiha patnja :(
Može lignja? :cheer:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 07 Velj 2017 09:21 - 07 Velj 2017 09:33 #157 od dxdandy
Onda nisam ni ja "povato". Ja sam ovih dana a i prije uvijek na taj nacin stavljao slike. Gdje ima za tu promjenu, to sam previdio ?

EDIT : nasao....ajd kd budem imao iduci upload pa probam
Zadnja izmjena: 07 Velj 2017 09:33 od dxdandy.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 07 Velj 2017 10:48 - 07 Velj 2017 10:49 #158 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
prntscr.com/e5jzzt,samo to treba kopirat,ovo ispred i iza netreba
Zadnja izmjena: 07 Velj 2017 10:49 od zoki1.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 07 Velj 2017 16:21 #159 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
Malo nakita za assist udice na jiggovima :)

Hvala: dxdandy, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 07 Velj 2017 16:27 #160 od dxdandy
Jel pravis sam assist udice ili kupujec vec vezane. Ako sam vezes, koje udice koristis i cime ih vezes i onda zastitis vez? Ja nekako mislio sam sebi praviti ali prikupljam ideje.
Gdje si narucio ove lignjice ?

Molimo prijavite se