"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging set

Više...
Secer92's Avatar 12 Lip 2019 13:02 #361 od Secer92
Replied by Secer92 on topic Shore jigging set
pozdrav sto se tice savage gear salt 1dfr 40-80gr odlican stap... pecam od prosle godine sa njim... moze on da baci i 80gr i lepo da se radi s njim... uparne je prosle god bio sa okuma ceymar cxt-55, a za ovu godinu sam uzeo penn spinfisher 5500....

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Hvala: Duje195o, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Markiša's Avatar 13 Lip 2019 22:34 #362 od Markiša
Replied by Markiša on topic Shore jigging set
Evo malo bi se nadovezo i pomogo ako mogu, do nedavno sam koristio mc crostage 40-80 i harta 40-120 i mogu rec top stapovi nizi cj. rang, sad sam uzo palmsa shore gun evolv 20-70 bluerunn i rad sa jogovima me odusevio, bacam jigove fo 60 g slow i casting, lete ko rakete , a sam kontakt sa jigom je tolko fin da se i trava osjeti na dnu, stap je finjak , fosta tanak i lagan a jak brutalno, krstio ga sa lucom 5,5 kg 😄eto od mene tolko ! Poz ljudi
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Secer92's Avatar 13 Lip 2019 23:12 - 14 Lip 2019 04:08 #363 od Secer92
Replied by Secer92 on topic Shore jigging set
jel ima neko iskustva sa stapom xzoga black mamba 100mhf2 20-80gr

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Zadnja izmjena: 14 Lip 2019 04:08 od Secer92.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Lip 2019 02:56 #364 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging set

Markiša napisao: Evo malo bi se nadovezo i pomogo ako mogu, do nedavno sam koristio mc crostage 40-80 i harta 40-120 i mogu rec top stapovi nizi cj. rang, sad sam uzo palmsa shore gun evolv 20-70 bluerunn i rad sa jogovima me odusevio, bacam jigove fo 60 g slow i casting, lete ko rakete , a sam kontakt sa jigom je tolko fin da se i trava osjeti na dnu, stap je finjak , fosta tanak i lagan a jak brutalno, krstio ga sa lucom 5,5 kg 😄eto od mene tolko ! Poz ljudi

Super štap...
Gdje si ga nabavio?
Ja sam gledao onaj jače akcije 30-100g FOSS-103XH・BL ali ga nisam uspio naći prije. Super mi je što nije ipak bezobrazno skup dok ga je bilo on line mislim da je bio oko 215€

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Markiša's Avatar 15 Lip 2019 11:07 #365 od Markiša
Replied by Markiša on topic Shore jigging set
Ceco, kupio sam ga u Monster biteu, al moj je evolv i kosto me 2600kn, prezadovoljan, mislim da je ovaj foss istih karakteristika jedino sto je dobro da je povoljniji, sad bi uzeo ovaj 30-100 !

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Lip 2019 22:17 #366 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging set
Je li kod tebe oznaka SFSGS-103H + · BL

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 16 Lip 2019 00:28 #367 od Novi U Ribolovu
Replied by Novi U Ribolovu on topic Shore jigging set
Znam da sam banuo ko iz vedra neba na temu ,ali me zanima dal je ok štap Shimano Catana(ja ga imam u opciji za varlice 50-100 g). Imam ga već dvije godine i super mi je i za lakše varlice, pa me znaima dal je ok za jigging s obale s obzirom da ima poprilično kruti vrh ili u potpuna surotnost što se tiče akcije štapa ? Btw planiram bacti jiggove od 60 grama.

Hvala unaprijed, ako bi ste mi možda mogli odgovoriti na MOJU prijašnju temu koju sam objavio bilo bi super ! :)

Molimo prijavite se