"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage Gear

Više...
Jurej's Avatar 12 Sij 2019 17:44 #21 od Jurej
Replied by Jurej on topic Savage Gear
Ja sam danas kupio savage gear salt ccs 290cm -60g
Stap ima 171g i izgleda super...
Tamo gdje ga drzis rukom nema nikakvog korka ili evo pjene. Prst ti je direktno na stapu tako da se sve osjeti...

Jos trebam nabavit neko rolo i sljedeci vikend idem testirat na Murter.
Hvala: sasac, rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 12 Sij 2019 21:09 #22 od rogi
Replied by rogi on topic Savage Gear
Sa stapom sam jako zadovoljan za sad.

Nisam koristio povrsince, samo silikonce na jig glavama 3.5g, 5g i 7g, te malene jigove s trokukama od 10g i za sada jedan brancin na silikon i dosta saruna na jig u nekih 10ak izlazaka.

Stap je jako osjetljiv i osjeti se svaki dodir ribe :)
S obzirom da mi je to prvi stap za ribe nemam ga bas s cim usporedjivati :lol:
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 13 Sij 2019 11:00 #23 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Savage Gear

rogi napisao: Sa stapom sam jako zadovoljan za sad.

Nisam koristio povrsince, samo silikonce na jig glavama 3.5g, 5g i 7g, te malene jigove s trokukama od 10g i za sada jedan brancin na silikon i dosta saruna na jig u nekih 10ak izlazaka.

Kakva je akcija na tom stapu? Fast?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 14 Sij 2019 14:20 #24 od rogi

Zdenko napisao:

rogi napisao: Sa stapom sam jako zadovoljan za sad.

Kakva je akcija na tom stapu? Fast?

Iskreno nisam 100% siguran :oops:
Po netu ne nalazim informacije kako je deklariran, ali biti će fast ili čak možda extra-fast.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 29 Sij 2019 10:21 - 31 Sij 2019 10:26 #25 od frkachu
Replied by frkachu on topic Savage Gear
Vjerojatno ste već primjetili da od prošle sezone SG opako širi svoju SALT ponudu pa su tako u svoj tim uključili i legendarnog Marcosa Vidalisa s kojim surađuju na promociji i razvijanju novih varalica. Jedan od takvih noviteta je i Savage Gear Prey koji se ponovo redizajniran vraća u ponudu i ovih dana dolazi u dućane. Kao netko tko 'iznutra' prati događaje na tržištu pokušaću vam ovdje predstaviti svaku novu varalicu u vrijeme kada se bude pojavljivala u dućanima.

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 31 Sij 2019 10:26 od frkachu.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 31 Sij 2019 10:25 #26 od frkachu
Sljedeće što stiže su SLIM MINNOW jigovi, tu SG ulazi sa širokim rasponom tankih casting jigova u gramažama 5-8-10-15-20-30-40-60-80-100 grama i u 6 reklo bi se standardno prepoznatjlivih jig dekora. I ovdje će im forte biti cijena koja je u rangu Stormovih, a nekih 20-25% ispod DUO i MC jigova.

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 31 Sij 2019 11:17 #27 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Savage Gear
Izgledaju mi primamljivo i vobleri i jigovi😁 od kad su u prodaji?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 31 Sij 2019 12:30 #28 od frkachu

Duje195o napisao: Izgledaju mi primamljivo i vobleri i jigovi😁 od kad su u prodaji?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Vobleri su stigli, jigovi stižu ovih dana
Hvala: Duje195o, rogi

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 01 Velj 2019 07:03 #29 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Savage Gear
Voblere sam jučer vidio uživo...izgledaju super...samo ih treba i isprobati...:like:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Buzeta's Avatar 01 Velj 2019 20:59 #30 od Buzeta
Replied by Buzeta on topic Savage Gear
U kojim ducanima mogu potrazit ove sg jigove?

Poslano sa mog SM-G930U koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 02 Velj 2019 10:04 #31 od Igor
Replied by Igor on topic Savage Gear

Buzeta napisao: U kojim ducanima mogu potrazit ove sg jigove?

Poslano sa mog SM-G930U koristeći Tapatalk

Svijet varalica.
Hvala: Buzeta

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 08 Velj 2019 10:34 #32 od frkachu
Jedan od lanjskih noviteta kojem su proširili paletu za ovu godinu je Seeker ISP - dolazio je u 16, 23 i 28 grama, a sada su dodane MINI veličine 8 i 12 grama. Izvrsni mali jigovi za sve koji vole ribolov na manje ribe s dosta akcije. Jigovi zbog građe lete jako daleko s obzirom na težinu, jako dobro rade na twitch, a u propadanju se vrte oko svoje osi i bljeskaju bokovima.

Privitak datoteke:
Hvala: Ceco, rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 08 Velj 2019 14:37 #33 od rogi
Bok, imam pitanjce s obzirom da mislim početkom idućeg mj. (kada dođe vrh za Egi Pro K1, čuli smo se mailom :) ) naručiti dosta lakših varalica od SG-a (do 14g).

Hoćeš li imati u ponudi LT Seeker i možeš li objasniti koja u biti razlika između njega i ovog Seekera ISP osim samog načina montaže? :)

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 09 Velj 2019 19:29 #34 od frkachu

rogi napisao: Bok, imam pitanjce s obzirom da mislim početkom idućeg mj. (kada dođe vrh za Egi Pro K1, čuli smo se mailom :) ) naručiti dosta lakših varalica od SG-a (do 14g).

Hoćeš li imati u ponudi LT Seeker i možeš li objasniti koja u biti razlika između njega i ovog Seekera ISP osim samog načina montaže? :)

nisam ljubitelj tvrdih LT varalica pa neću uzimati ni seeker ni sandeel ni ništa slično
LT seeker se više vrti od običnog i riba ne može koristiti težinu jiga da se oslobodi udice
razlika je i u bojama, a LT nema ISP točkice kod trokuke
Hvala: rogi

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 10 Velj 2019 15:54 #35 od Paragon
Replied by Paragon on topic Savage Gear
netko probao savage gear psycho sprat? kakve su mu udice? dali ih montirati na prvu alkicu ili ostaviti na zadnjoj?potrebna virbla? kako ih voditi? s obale pitam. uzeo sam ove 10 gr

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 11 Velj 2019 09:46 #36 od B_
Replied by B_ on topic Savage Gear

Paragon napisao: netko probao savage gear psycho sprat? kakve su mu udice? dali ih montirati na prvu alkicu ili ostaviti na zadnjoj?potrebna virbla? kako ih voditi? s obale pitam. uzeo sam ove 10 gr

Jesu to oni mali, 3 komada u pakovanju? Ja sam ih davno koristio, ulovio nekoliko ukjata na onog plavog. Ali po juzini u pjeni. Nisam nista mjenjao, bila mi je udica na kraju kao tvornicki sto dobiies.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 11 Velj 2019 12:42 #37 od Paragon
jesu jesu prvenstveno sam ih zbog ukjata i uzeo tako da imam ljeti za zabavljat se s ovim malim bestijicama kojih ima koliko hoces komada cca 0.5kg .meni predstavljaju smetnju kad idem na strijelke i palamide ali kad ne bude strijelki onda cu se prebaciti na njihkako ste ih vodili?postoji neki posebni nacin ili?

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 11 Velj 2019 14:14 #38 od rogi
Nisam koristio ove od SG-a, ali slične također 10g, plavi i roza dekor i šaruni su bili dosta ludi za njima.
Trokuke sam puštao na kraju a naprijed sam stavljao malu assist udicu s onim svjetlucavim trakicama.
I assist udicu nisam montirao na jig direktno već bi zakačio na kopču jig i onda do njega na kopču bi stavljao split ring na kojem je assist udica.

Obično bi ih pustio da padnu na dno i onda ravnomjerno povlačio uz pokoji trzaj štapom.

Trenutno sam posijao oba jiga na dnu pa čekam da mi dođu novi :lol:
Hvala: B_, Paragon, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 11 Velj 2019 21:01 #39 od Paragon
u mene je teren strm i dubok a kakve sam srece posijao bi ih i ja odmah
jedini plus je sto su ukjate na pola dna i to doslovno 5 metara od obale
zahvaljujem na info rogi!

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 11 Velj 2019 22:53 #40 od frkachu

Paragon napisao: netko probao savage gear psycho sprat? kakve su mu udice? dali ih montirati na prvu alkicu ili ostaviti na zadnjoj?potrebna virbla? kako ih voditi? s obale pitam. uzeo sam ove 10 gr

manji modeli dolaze samo sa assist udicom gore, možeš im dodati malu trokuku na kraj, ne veću od broja 8, veči modeli imaju i assist i trokuku, mislim da je na 10 grama granica, love sve što i ostali jigovi samo se koriste za pliće terene, 14 i 18 grama su ulovili vrlo pristojne ribe poput palamida, luceva, feluna do 2 kg, a vodiš ih kako god da je potrebno samo da izazoveš griz :)
Hvala: Paragon, Ceco, rogi

Molimo prijavite se