"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Lagani spin sa imitacijom morskog crva

Više...
igork's Avatar 22 Svi 2020 22:34 #81 od igork
Kako se montira za klen I pastrmku, sece se na 5cm komade I stavi se sa dzig glave, pa se cimka pri dnu, ili moze I staticno na dubinka I plovka?

Uhvatio sam jegulja danju pre 10tak

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 22 Svi 2020 22:34 #82 od igork
Kako se montira za klen I pastrmku, sece se na 5cm komade I stavi se sa dzig glave, pa se cimka pri dnu, ili moze I staticno na dubinka I plovka?

Uhvatio sam jegulja danju pre 10tak

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Svi 2020 23:52 #83 od Ceco
Možeš na sve načine iako je uvijek najlakše privući pažnju nekom malom jig glavom i komadićem crva. Ili ako imaš onu kratku verziju cijelim

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 14 Lip 2020 11:23 - 14 Lip 2020 14:33 #84 od Bonzai42
Evo neki dan akcije. Bilo je nekih 10 kacenja sura, 3-4 ih se skinuli, 1 mali sur i skarpoc zavrsili nazad u moru. Bio je jedan jaci griz, roba od cca po kile, i skinulo se nakon metra izvlacenja. Ocade izgrizle silikonce, puni su tragova od zubiju i iskidanih repova, ali nije bilo kacenja.
Od varalica sam koristio rep nekih vecih jegulja sa pink jig glavama, bijelo- srebrne 4.5cm shadove i jedan zlatni crv koji je ostao na dnu.
Stap Robinson perch jig 0-5g 2.1m, shimano sienna 1000fe, upredenica 0.10 oplus silent UL, fluoro 0.26 spro, kopca 00 i igranje samo takvo :)
https://ibb.co/qgSSpK8

https://ibb.co/qBvsXmw
Zadnja izmjena: 14 Lip 2020 14:33 od Bonzai42.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 14 Lip 2020 15:01 #85 od Paragon
Svaka čast! Uskoro i ja napadam na UL spin...

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 15 Lip 2020 22:41 #86 od Bonzai42
Evo malo prinova za ultra light game :) isome power mini, ecogear pocket in set, par jig udica, i ovi rozi silikonci unutra su od jaxona. I jedna simbolicna slika mini skarpoca :D sljedeci cilj je uloviti kakvog sparida na crvice.

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 24 Lip 2020 22:50 #87 od Bonzai42
Evo ga jedan lijepi nocni fratric od nesto manje od 200g na malog crvica :) bogami mi je dobro zaigrala kocnica. Uz to je bilo nesto suri i jedan izzvakan silikonac. Koja riba tocno moze tako pojesti silikonca ali da ga je doslovno samljela u komadice i odgrizla rep? Usata, pirka ili sta to moze biti?

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 25 Lip 2020 00:03 #88 od Paragon
Bravo!
Ušata i širuni mogu otkinuti repić...
Meni pirka obično guca te male silikonce.
Hvala: Bonzai42

Molimo prijavite se