"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savjeti za pocetnika

Više...
Ffisher's Avatar 14 Ruj 2019 19:47 #1 od Ffisher
Savjeti za pocetnika was created by Ffisher
Pozdrav, evo ovako, poceo sam spinnati ima jedno mjesec dana i jos nista. Trenutno imam Black minnowa i rapala max rap FG. Prvih 25-tak dana sam spinao sam bez uspjeha i promjenio jedno 55 tehnika spinanja no ima par dana jako cesto mi se desava da mi se ribe zaljecu na mamac (cinilo mi se da su brancini i lice) ali se to uvjek dogodi pri kraju i riba samo ode znaci prati mamac neko vrijeme i samo ode. Sada bih htio samo dobiti neki savjet od iskusnijih jer zelim uhaviti ribu na spin (neracunajuci par pirki koje sam slucajno ulovio) npr. dali da mijenjam pozicije cesto. varalice itd.

Hvala :D

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 15 Ruj 2019 23:50 #2 od B_
Replied by B_ on topic Savjeti za pocetnika
Po danu ces puno teze uloviti ozbiljnu ribu nego u zoru ili u noci cak, ovisi sto lovis. Meni se zora univerzalno pokazala najbolja za dosta razlicitih vrsta, lovio sam skarme, luce, palamide, brancine najbolje u zoru. Po danu ne znam kad sam ulovio ista osim za valovitog mora kad se moze prevariti ribu. Daj malo detalja o opremi koju koristis, debljina flourcarbona je jako bitna, sto tanji veca sansa za napad...

Molimo prijavite se

Više...
Ffisher's Avatar 16 Ruj 2019 00:22 #3 od Ffisher
Replied by Ffisher on topic Savjeti za pocetnika
Pa jos nisam probao ono bas rano ili kasno vecinom je to bilo oko 5-6h, koristim ceymar 40 i hexanu 10-35 i debljina fc 0.30 8kg. Sad cu sigurno probati rano ujutro kad cim budem mogao.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 16 Ruj 2019 09:12 #4 od B_
Podi na poziciju gdje si siguran da ima ribe, trenutno ti je dovoljno poceti ribati oko 6 ujutro, mozda malo prije. Najbolje bi bilo od 5 30 pa do 7, sto ulovis za to vrijeme ulovio si. Black minnowi bi trebali biti super varalice, a i max rapice su dobra stvar. Probaj tad pa javi rezultate 😀

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 16 Ruj 2019 09:14 #5 od B_
Oprema ti je sasvim ok, tu nemas brige. 0.3 fluoro je isto ok ako ne naleti nesto ogromno

Molimo prijavite se