"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komplet do 1200 kn

• Luki
  • Luki's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Luki's Avatar 21 Ruj 2019 11:08 #21 od Luki
Replied by Luki on topic Komplet do 1200 kn
Nažalost ništa od ulova😭.Bilo je manjih luci na površini ali nisu htjeli ni na panulu ni na spin.Štap i mašina mi se čine super, ali nemojte gledati prema meni jer mi je ovo prvi spin set.Jig od 25g mi je letio oko 50 metara.Bit će bolje drugi put.Bar sam se opustio.

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk
Hvala: B_, rogi, Lukas_M02

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 21 Ruj 2019 15:05 #22 od Paragon
Replied by Paragon on topic Komplet do 1200 kn

ovdje sam ja pratio i iz prve sam ga vezao kako treba i nikakvih problema nisam imao

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Ruj 2019 15:33 #23 od Ceco
Replied by Ceco on topic Komplet do 1200 kn
Ja ga vežem ovako i nikad nije popustio. Savršen je za prolazak kroz vodilice... Uvijek puca prije sam predvez po pola.....

Kad mi se baš žuri za vez onda idem uni to uni ali on ima manu što je čvor dosta deblji na odnosu glavne strune.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 21 Ruj 2019 18:24 #24 od rogi
Replied by rogi on topic Komplet do 1200 kn

Ceco napisao: Ja ga vežem ovako i nikad nije popustio. Savršen je za prolazak kroz vodilice... Uvijek puca prije sam predvez po pola.....

+1

Ceco napisao: Kad mi se baš žuri za vez onda idem uni to uni ali on ima manu što je čvor dosta deblji na odnosu glavne strune.

+1

:lol:

Nego, puštaš čvor u vodilice kada zabacuješ? Ili ga ipak držiš van vodilica?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Ruj 2019 22:03 #25 od Ceco
Replied by Ceco on topic Komplet do 1200 kn
Zavisi koliki mi je predvez... Ali obično mi i najkraći koji stavljam prođe kroz vrh štapa...

Molimo prijavite se