"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Re:Re:Spin u Makarskoj?

Više...
Ivica27's Avatar 27 Ruj 2019 09:24 #1 od Ivica27
Pozz. Ekipa zna li netko gdje je najbolje spinati u Makarskoj? Ima li tko dobru poziciju? Osejava? Sv. Petar? Ili prema Krvavici?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 28 Ruj 2019 11:02 #2 od Ceco
Meni ti je bio najbolji teren iza Bube kod novog hotela prema Cubanu. Ali moraš biti jako oprezan jer imaš hrpu velikog kamenja i kamenih škripa. Na Ramovoj smo znali isto dobiti koju veću ribu ali ne tako često udaranja.
U samoj rivi oko Osejave imaš hrpu lubina ali ga je jako jako teško dobiti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 28 Ruj 2019 16:35 #3 od Ivica27
Hvala ti. Danas sam bio kod bube. I nije islo. Pa sam otisao u auto i krenuo za podstranu da kupim jos varalica i jig metala. Uzeo sam i nesto silikon pa cu ujutro ponovo. Ako si za , naleti. Volio bi da mi netko da koji savjet uzivo. A i zanimljivije je...

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 29 Ruj 2019 16:35 #4 od Ceco
Nažalost danas sam u ZG već :(
Meni je u Krvnici bila dobra pošta na onom lijevom malom muliću od kamenja di je prijelaz pijeska na travu.

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 29 Ruj 2019 23:22 #5 od Ivica27
Kad doletis javi se. Ja cu cijelu zimu cesljati rivijeru. Jedino kad krenu bure stajem. Bio sam i danas i nista. A riba radi. Gavuni iskacu iz vode. Ja bacao i popera i rapale. I nista. Jedino nisam dubokoronca jer ima bas stijena. Pa sam presao na silikon jig. I na kraju probao metal. Bio sam ti tocno ispod bube. Sad se pomicem na psecu plazu. Pa prema krvavici. Ucim jos. Ali se nadam skorom ulovu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Ruj 2019 00:09 #6 od Ceco
Probaj ispod kafića poslije Bube a prije Cubano kafića. Težak je teren ali lakši silikonac ne bi trebao imati problema. Vidjeti ćeš jedan kamen/hrid koja viri od obale nekih 2/3m. Iza nje ima nagla dubina sa cca 40 cm na 2 metra pa naviše. Tu sam znao dobiti lijepe strijelke i lubine. U prolazu između dvije škripe imaš hrpu gavuna i iglice koji su meta. Isto tako ima jako puno salpe, cipola, crneje i ovčica. Ima i sipe dok lignje nisam vidio.

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 30 Ruj 2019 08:56 #7 od Ivica27
Otici cu tamo ujutro. A sta mislis koje vrijeme mi je najbolj? Rano ujutro ?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Ruj 2019 09:16 #8 od Ceco
Da i večer ako svijetla gore na rasvjeti. Onda možeš vidjeti kako se hrane. Ima dosta ekipe koja veli da je super za loviti kod Osejave na novom molu prema Groti na suženju gdje je ulaz u marinu tamo u jutro ili sumrak.

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 30 Ruj 2019 12:08 #9 od Ivica27
Puno ti hvala. Pomogao si mi dosta. Kad si u Makarskoj obavezno pisi. Bar na pice i neki spin da bacimo. Jos jednom hvala

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Ruj 2019 16:40 #10 od Ceco
Nema problema. Nažalost nemam više slobodnog vremena na poslu prije 7 mjeseca iduće godine. Ako riba ne radi u MA zaleti se do Ušća Neretve tamo za koji mjesec počinje sezona lubina. Trenutno ima dosta strijelke i male lice. Ako imaš čizme ili odijelo na pješčanom nasipu/plaži imaš hrpu ribe koja radi na varalice.

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 01 Lis 2019 12:51 #11 od Ivica27
Hocu. Za mjesec dana mi pocinje godisnji. Pa cu uzivati a u 12 mjesecubidem do svojih u Županju na smuđeve.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Lis 2019 00:44 #12 od Ceco
Imaš na maloj Neretvi hrpu Grgeča i Velikousnog Basa koji su aktivni kad nije aktivna morska riba.

Molimo prijavite se