"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Par pitanja pocetnika

Više...
Dominik22's Avatar 13 Lip 2020 22:33 #1 od Dominik22
Pozdrav ekipa, ovo ljeto cu biti duzi period na moru te sam odlucio svoju opremu obogatit stapom i rolom za spin.
Mislio sam uzeti stap shimano catana 2.70m 14-40g
Rolu: Shimano Catana C 3000 HG FD
Znaci otp. 600-700kn za rolu i stap, svaki savijet u tom budzetnom rangu za neki bolji stap ili rolu je dobrodosao.
Molio bih savijet za vrstu i debljinu uprednice (svakako bih isao na skuplju opciju) u kombinaciji s flaksom zbog popunjavanja role.
Ako bi mogli predlozit par varalica koji su se dobro pokazali kod nas na moru za ranojutarnji i vecernji spin.
Hvala

Molimo prijavite se

• Lima
  • Lima's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Lima's Avatar 14 Lip 2020 18:08 #2 od Lima
Replied by Lima on topic Par pitanja pocetnika
Za štap i varalice ne znam ali rolu radije uzmi shimano sedonu,puno ljudi ju ima i zadovoljni su s njom.Mislim da je ispod 400 kn.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Lip 2020 18:22 - 14 Lip 2020 18:31 #3 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Par pitanja pocetnika
Imam jednu Sedonu vec vise od 20 godina. Sad je kod mojeg sina i jos uvijek radi besprjekorno. Istina, nije lovila u moru nego u slatkoj vodi.
Zadnja izmjena: 14 Lip 2020 18:31 od Waterfall.

Molimo prijavite se

• Lima
  • Lima's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Lima's Avatar 14 Lip 2020 18:26 #4 od Lima
Replied by Lima on topic Par pitanja pocetnika
Na you tube sam pročatao komentar da ju čovijek drži u brodici više od 10 godina i da ju ne ispire i još uvijek normalno radi.

Molimo prijavite se

Više...
Dominik22's Avatar 14 Lip 2020 19:08 #5 od Dominik22
Replied by Dominik22 on topic Par pitanja pocetnika
Uzet cu onda najvjerojatnije Shimano Sedona C3000 HGFI
Mislim da je to isplativo gledajuci dobiveno i ulozeno.
Hvala na savijetu. :)

Molimo prijavite se