"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Najbolje preporuke za varalice i mjesta za pecanje(Brist)

• Gabix
  • Gabix's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Gabix's Avatar 20 Lip 2020 14:58 #1 od Gabix
Zanimaju me nekakve preporuke npr. mjesto i varalice. Ovo ljeto idem u Brist(Gradec) pa me zanima znate li nekakve ribičke tajne. Kao što sam predhodno naveo koja varalica najbolje radi na tom području i koje je mjesto najbolje za dobitak.
Hvala!
Bistro!

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 21 Lip 2020 09:50 #2 od marko87
Ne znam čime inače loviš ali ja sam iza Drvenika prema Makarskoj u jednom izlasku dobio lijepu palamidu na jigg, na žalost nisam se iza toga više ni jednom zaputio na tu postu. Što se samoga Gradca tiče tu mi je najbolji ulov oradi bio al na lignju. Iza Gradca prema Pločama imaš vrulju gdje imaš odličnu dubinu al ja sam je već lagano prekrižio medju mojim postama. Previše puta sam sišao dolje bez ulova a bome nije se lako spustiti dole a izaći još gore.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Gabix

Molimo prijavite se

• Gabix
  • Gabix's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Gabix's Avatar 21 Lip 2020 09:58 #3 od Gabix
Hvala,
Mislio sam na jigg i voblere pecati.
Bistro

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 21 Lip 2020 10:04 #4 od marko87
Ne znam kakva je u Bristu dubina za jigg al ako isto kao u Gradcu dosta je plitko. Moja preporuka probati iza Drvenika. Imas plaže Duba i Vira i iza njih ili izmedju imas stijena za spustiti se i nije loša dubina. A često sam i po YT naletio na videa gdje love na tim mjestima.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Gabix

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 25 Lip 2020 21:44 #5 od Igor
Trenutno ti rade skuše, ali za sada nisu uz obalu tako da ti treba brod. Šaruni rade standardno, a strijelke slabo. Cijelu godinu je sve bilo puno mreža, tako da se lovi slabo. Jedino što se dobro lovi su pauci. Ima ih ko u priči. Stari mi je u Gradcu i u sedam dana nije ulovio poštenu ribu. U Bristu nisam nikad lovio, ali probaj sa mula male jigove bacati pa možda bude šaruna ili slično. Ima jedna punta između Brista i Gradca pa probaj tamo. Istražuj, ako nešto otkriješ javi 😁. Ja sam dolje krajem sedmog mjeseca.

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 25 Lip 2020 22:32 #6 od dasy27
Što se tiče Gradca svaki put kad bi došao ista priča. Mreža svako 30-40 metara, a ekipa s brodićima se voza 5 metara ispred mene i svako 15 minuta izvlačim štapove vani da mi ne pokidaju. Sto se tice ulova samo par paukova.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 26 Lip 2020 00:21 #7 od Igor

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 22 Srp 2020 07:36 - 22 Srp 2020 07:36 #8 od Ceco
U Bristu sam lovio samo jednom i to jako davno.
Bili smo vanka na nekom koncertu DJ u Pineta beach baru.
I toliko smo se ubili da nismo bili za volana. A stim da sam imao slučajno štapove u autu legi smo na plažu.
Dolje u moru ispod kluba su bila svijetla u vodi i primijetili smo hrpu ribe kako naganja manju ribu.
Tu smo iz zajebancije bacali leptira od meppsa i uhvatili par brancina i dobru plavicu u nekih 6-7h ujutro.
Koliko znam klub više ne radi ali možda opet ima te lude rasvjete.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 22 Srp 2020 07:36 od Ceco.

Molimo prijavite se