"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pocetnik

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 21:38 #21 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Pocetnik
Ljubo pozdrav.

Nije pukla upredenica, puko je FC malo iznad čvora sa varalicom. Vadio sam tu vec par luceva ali ni jedan nije bio preko 2,5 kila. FC mi je 0.2. Na suho sam onda dizo 3 kila uteg doma i pukne svaki put FC 0.2 . Sad sam si vezo 0.4 FC tako da nema zime . Dize 12 kg .

E sad sto me zeznulo, prekjucer. Ko prvo kad je udario imao je jako slabu kontru, privuko sam ga obali ko nista, dan prije felun od pola kila mi je radio veci otpor. Tako da sam mislio da se radio o malom lucu, mozda kilo ipo. Tu sam se zeznuo jer je onda poceo radit 100% na 2 metra od obale i jebiga. Trebao sam ga pustit izmorit al opet je pitanje bili ga uspio podic na tako tanak FC.

Upravu si za kuku al kako idem sam i inace sam ultra light spiner, nikako da si uzmem kuku, sve danas cu sutra cu :D

Vidimo se na stijenama.

Molimo prijavite se

Više...
Ljubo.15's Avatar 30 Lis 2020 21:43 #22 od Ljubo.15
Replied by Ljubo.15 on topic Pocetnik
A da, definitivno tanak FC. U mene je 0,33...

A to za kuku, ja tebi govorim a ja isto nikako da kupim, sve dns sutra...

Nezz đe naručivaš, ali evo probaj ako oćeš malo "proguglat" Maguro pro shop, meni su super

Vidimo se

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 21:49 #23 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Pocetnik
Ma FC mi bio za ukjate i iglice :D Al isao sam ono logikom, bit ce sve ok :D . Al sve je to jako vazno iskustvo.

Uzeo sam u Scorpiona 2 komada al sam si odmah u Kate uzo jednog Sayori decor da mogu sutra i prekosutra dok ovi ne dodju.
Da sam ranije vidio da Maguro ima popust na jigove ustedio bih jos 70 kuna al hajd.

Vidimo se.

Molimo prijavite se