"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Škaram ili Barakuda na spinning

Više...
Bonzai42's Avatar 20 Kol 2020 14:58 #161 od Bonzai42
Ljubo: brzi twitchevi skoro kao kod walk the dog akcije ali jos jace i onda radi zig zag akciju. Sporo povlacenje su pratili svaki put i nakon toga bi bacio istom putanjom kao prije uz uzasno jake twitcheve da ih privuce i odmah udarac. Uglavnom udaraju u pauzi izmedu twitcha. Vrijeme dok su radili je bilo izmedu 5: 50 do 6: 30. A dan prije navecer su radili od 19: 45 do 20: 30. Danas ujutro su cak lovili po povrsini i onda sam ih gadao i dobivao direktne udarce 😁

Bzing ma bjezi od svih tih gluposti, to je vise namjenjeno za ove americke barakude koje love sve sta vide. Provjereno jerk minovi svi rade za barakude. Steta sto nisam stigao provjeriti teren malo vise pa bi bacao ovu varalicu koja vjerujem da bi ih nalovila vise nego ova od SG. A svakako dekori koji imaju hologramske naljepnice i odsijavaju u svom radu puno vise privlace ribu.

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco, Sepo92

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 22 Kol 2020 20:55 #162 od Bonzai42
Evo malo ovako, cisto da nekom krenu sline. Sve ulovio ja, jedino kumpir nisam ubrao 😂

Hvala: Baćo68, B_, MarkoMne, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 24 Kol 2020 10:54 #163 od dundo
Svaka čast majstore, ali si ove škarme definitivno prepeko.

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 24 Kol 2020 13:13 #164 od Bonzai42

dundo napisao: Svaka čast majstore, ali si ove škarme definitivno prepeko.

Jednom je izgorila glava jer je pocela gorit vatra blizu, po meni su bili perfektno peceni 😁 nestali su u sekundi, meso po meni perfekcija 🔝

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 26 Kol 2020 19:57 #165 od Paragon
Poz lijepi ulov .
Imao sam škarma na štapu 3-12 grama i to je stvarno bilo veselje veliko kad je udario.
Borba za 10!
Ja čekam još uvijek strijelku ili palamidu na L i UL setup pa da se i tu izguštam do kraja.

Molimo prijavite se