"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Rapala Walk'n'roll 13

Više...
sandland's Avatar 11 Stu 2020 09:43 #1 od sandland
Pozdrav,

jel itko od vas koristio ovu varalicu i jel išta ulovio na nju?
Čitam nešto da je prevelika za naše krajeve (ne znam što to točno znači), ali vidim da recimo Jack Fin 210 ili MAX RAP 130 nisu prevelike, a dužina je ili ista ili veća :(

U mom je arsenalu i polažem velike nade u nju, ali volio bih čuti da je netko nešto ulovio na nju u HR :))

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 11 Stu 2020 10:07 #2 od marko87
Ja sam je uzeo na preporuku čovjeka što diže ogromne lice na području ušća Neretve i okolice. Na upit gazde trgovine šta bi preporučio on odmah nju na stol i u tom trenu ulazi taj lik što ih koristi i on mi bira boju kaže jedna od bolji.

Ja sav sretan kontam to je to, al meni iskreno nikad nije bio jasan njen rad. Pregeldao na YT kako je koriste i sve probao al u većini slučajeva sam imao situaciju da se okrene i trokuka uhvati predvez. Nisam joj dao neku posebnu minutažu al nedugo iza kupnje ostala na mreži koju nisam vidio od valova i kasnije je više nisam ni uzimao.

Al ne mora značiti da varalica nije vrhunska, ja sam je možda samo koristio u pogrešno vrijeme na pogrešnim mjestima.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
sandland's Avatar 12 Stu 2020 15:07 #3 od sandland
Moram priznat da varalica jako lijepo radi u vodi. Sviđa mi se jako, ali me sad brine ta veličina :(
Imam osjećaj da uzalud bacam jer je "prevelika", samo zato što sam to pročitao na netu :(

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 12 Stu 2020 15:13 #4 od marko87
Vidiš meni je rad bio katastrofa, surfwalker od savage geara mi je duplo bolji dojam ostavljao od nje.

Hahhaha ja je nisam koristio jer mi bila premala, ne znam šta ciljaš sa njom al sumnjam da je prevelika. Ja sada uzimam varalice 20-22cm (50-70g) pošto sam ostao samo na štapu za shore jigging i polažem velike nade u njih. Upravo mi došla duo hydra 220 i ne mogu dočekat vikend da je isprobam u moru.

Hvala: sandland

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 12 Stu 2020 17:43 - 12 Stu 2020 18:00 #5 od ninic
Neki dan sam gledao Nikolu iz eFishenta, te sam se skroz zagrijao za Rapalu Walk'n'Roll vidjevši kako njemu ide i onda skuzim da decko igra sa velicinom 10 koje jos nema u prodaji :)
Zadnja izmjena: 12 Stu 2020 18:00 od ninic.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 12 Stu 2020 17:44 #6 od marko87
Da da, testni primjer ima. Manja će sigurno biti odlična za lubina tko gonja.

Molimo prijavite se

Više...
sandland's Avatar 12 Stu 2020 20:26 #7 od sandland
A da, još kad sam to vidio :dry:

Baš si razmišljam kako si rekao da se tebi petljala trokuka za predvez, meni se to još nijednom nije desilo :(

A radi ko avion, da sam luben, bacio bi se na nju sigurno :))))

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 12 Stu 2020 21:48 #8 od ninic
Manja će se prodavati ko luda kad stigne. Eno lubeni već sazvali simpozij u vezi nje ;)

Molimo prijavite se

Više...
sandland's Avatar 07 Pro 2020 17:03 #9 od sandland
Evo, pao je prvi Branko na Rapalu walk'n'roll 13.
Nakon svoh onih strahova da je varalica prevelika za naše podneblje ulovio sam najmanjeg brancina kojeg sam ikad vidio.

Varalica je bila veća od njega, bez zezancije!

Nisam ga fotkao, ali stvarno mi ga je bilo žao pa sam ga žurno vratio u more.

Logika je, ako lovi takvu minijaturu, pa valjda će skočit i koji od kilo ;)

Molimo prijavite se