"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Spinning oko Biograda?

Više...
spinner's Avatar 17 Srp 2015 08:03 #1 od spinner
Eto, ispalo je da ću na godišnji u Biograd, pa rekoh da pitam kolege spinnere da li netko ima savjet za neko mjesto u Biogradu ili bližoj okolici za spinnanje? :)

Gledao sam po Google Earthu malo, ali sve oko Biograda su manje više plaže, izgleda jednolično i plitko... Možda jedino onaj otočić preko puta Biograda, ali pošto nemam čamca malo je problem doći do njega... Ima tko kakav savjet?

I kakva je točno situacija s pecanjem (spinnanjem) s lukobrana? Vidio sam da ih u Biogradu ima zapravo nekoliko, dva ona velika pred lukom i još par manjih sastrane... Naime, pročitao sam da je ribolov u lukama zabranjen, a isto tako da neki ovdje pecaju s lukobrana... Po tome ispada da je s lukobrana dozvoljeno, ali ne prema luci, jel? Ili? :)
Više...
pepsi's Avatar 17 Srp 2015 09:48 #2 od pepsi
Replied by pepsi on topic Spinning oko Biograda?
pozdrav spinneru,probaj otići do Prosike,to ti je jedno 20ak min. autom od Biograda prema Pirovcu,tamo imaš kanal kroz koji se voda iz Vranskog jezera uliva u more,pa znam da je ekipa tamo išla na brancine.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Više...
Jadran's Avatar 19 Srp 2015 13:49 #3 od Jadran
Replied by Jadran on topic Spinning oko Biograda?
Ribolov u lukama je zabranjen vjerojatno radi turista? Pretpostavljam da se zimi može normalno loviti?

Da li je to pravila u svim mjestima duž Jadrana kao neki zakon ili?

Može se i na plažama dobro loviti samo da nema kupača, udrit će svi predatori koji love u plitkom, lica, brancin, strijelka...
Više...
Pikabu's Avatar 20 Srp 2015 09:53 #4 od Pikabu
Replied by Pikabu on topic Spinning oko Biograda?
Ribolov u lukama je zabranje zbog prometa, ne turista :) I to tokom cijele godine. Plaže su pak zatvorene za ribolovce tokom sezone, mislim 15.6 - 15.9.

Što se tiče luka, svaki mol ima nekoliko pecaroša, ali dok su ljudi pametni i znaju gdje bacaju - mislim da nema problema.
Više...
Posejdon79's Avatar 20 Srp 2015 12:28 - 20 Srp 2015 12:29 #5 od Posejdon79
Replied by Posejdon79 on topic Spinning oko Biograda?

Pikabu napisao: Ribolov u lukama je zabranje zbog prometa, ne turista :) I to tokom cijele godine. Plaže su pak zatvorene za ribolovce tokom sezone, mislim 15.6 - 15.9.

Što se tiče luka, svaki mol ima nekoliko pecaroša, ali dok su ljudi pametni i znaju gdje bacaju - mislim da nema problema.

Apsolutno. Pa nisu valjda kreteni da gađaju barkariole i rent a boat strance :lol:
Zadnja izmjena: 20 Srp 2015 12:29 od Posejdon79.
Više...
Lacni's Avatar 18 Velj 2016 23:14 #6 od Lacni
Replied by Lacni on topic Spinning oko Biograda?

spinner napisao: Eto, ispalo je da ću na godišnji u Biograd, pa rekoh da pitam kolege spinnere da li netko ima savjet za neko mjesto u Biogradu ili bližoj okolici za spinnanje? :)

Gledao sam po Google Earthu malo, ali sve oko Biograda su manje više plaže, izgleda jednolično i plitko... Možda jedino onaj otočić preko puta Biograda, ali pošto nemam čamca malo je problem doći do njega... Ima tko kakav savjet?

I kakva je točno situacija s pecanjem (spinnanjem) s lukobrana? Vidio sam da ih u Biogradu ima zapravo nekoliko, dva ona velika pred lukom i još par manjih sastrane... Naime, pročitao sam da je ribolov u lukama zabranjen, a isto tako da neki ovdje pecaju s lukobrana... Po tome ispada da je s lukobrana dozvoljeno, ali ne prema luci, jel? Ili? :)

Pošto sam iz Biograda a počinjem sa spinnom kako si prošao sa lokacijama?

Sent from my D5803 using Tapatalk
Više...
fisherman's Avatar 19 Velj 2016 11:57 #7 od fisherman
Replied by fisherman on topic Spinning oko Biograda?
Prijatelju,ovo sta te zanimalo moga si napisat u brancin na sppining i da ti netko rece koju dobru postu okolo biograda,najbolje i najslade su poste kad ih sam nades.pozz
Više...
oki270's Avatar 19 Velj 2016 12:57 - 19 Velj 2016 13:21 #8 od oki270
Replied by oki270 on topic Spinning oko Biograda?

fisherman napisao: Prijatelju,ovo sta te zanimalo moga si napisat u brancin na sppining i da ti netko rece koju dobru postu okolo biograda,najbolje i najslade su poste kad ih sam nades.pozz

Da je to napisao u temi "brancin na spinning" bio bi u offtopicu. A ovo o "najsladjim" postama necu nit komentirati. Ako ne mozes ili ne zelis pomoci covjeku, opservacije o tome da sam nadje postu su doista bespotrebne.

Lacni napisao: Pošto sam iz Biograda a počinjem sa spinnom kako si prošao sa lokacijama?

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova do bazena - istocnije nisam vidio da netko spinna a dodjem dosta cesto u Biograd u zadnje vrijeme. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.
Zadnja izmjena: 19 Velj 2016 13:21 od oki270.
Hvala: Fanatik, Lacni
Više...
oki270's Avatar 19 Velj 2016 13:16 #9 od oki270
Replied by oki270 on topic Spinning oko Biograda?

oki270 napisao:

Lacni napisao: Pošto sam iz Biograda a počinjem sa spinnom kako si prošao sa lokacijama?

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.

Hvala: Lacni
Više...
Lacni's Avatar 19 Velj 2016 16:36 #10 od Lacni
Replied by Lacni on topic Spinning oko Biograda?

oki270 napisao:

oki270 napisao:

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.

Hvala ti oki270 :thumbup:

Sent from my D5803 using Tapatalk