"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Spinning oko Biograda?

Spinning oko Biograda? 17 Srp 2015 08:03 #2379

• spinner
  • spinner's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 6
Eto, ispalo je da ću na godišnji u Biograd, pa rekoh da pitam kolege spinnere da li netko ima savjet za neko mjesto u Biogradu ili bližoj okolici za spinnanje? :)

Gledao sam po Google Earthu malo, ali sve oko Biograda su manje više plaže, izgleda jednolično i plitko... Možda jedino onaj otočić preko puta Biograda, ali pošto nemam čamca malo je problem doći do njega... Ima tko kakav savjet?

I kakva je točno situacija s pecanjem (spinnanjem) s lukobrana? Vidio sam da ih u Biogradu ima zapravo nekoliko, dva ona velika pred lukom i još par manjih sastrane... Naime, pročitao sam da je ribolov u lukama zabranjen, a isto tako da neki ovdje pecaju s lukobrana... Po tome ispada da je s lukobrana dozvoljeno, ali ne prema luci, jel? Ili? :)
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Spinning oko Biograda? 17 Srp 2015 09:48 #2381

• pepsi
  • pepsi's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 1009
pozdrav spinneru,probaj otići do Prosike,to ti je jedno 20ak min. autom od Biograda prema Pirovcu,tamo imaš kanal kroz koji se voda iz Vranskog jezera uliva u more,pa znam da je ekipa tamo išla na brancine.
daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Spinning oko Biograda? 19 Srp 2015 13:49 #2385

• Jadran
  • Jadran's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 40
Ribolov u lukama je zabranjen vjerojatno radi turista? Pretpostavljam da se zimi može normalno loviti?

Da li je to pravila u svim mjestima duž Jadrana kao neki zakon ili?

Može se i na plažama dobro loviti samo da nema kupača, udrit će svi predatori koji love u plitkom, lica, brancin, strijelka...

Spinning oko Biograda? 20 Srp 2015 09:53 #2388

• Pikabu
  • Pikabu's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 161
Ribolov u lukama je zabranje zbog prometa, ne turista :) I to tokom cijele godine. Plaže su pak zatvorene za ribolovce tokom sezone, mislim 15.6 - 15.9.

Što se tiče luka, svaki mol ima nekoliko pecaroša, ali dok su ljudi pametni i znaju gdje bacaju - mislim da nema problema.

Spinning oko Biograda? 20 Srp 2015 12:28 #2389

• Posejdon79
  • Posejdon79's Avatar
  • Majstor foruma
  • Zahvala primljena: 39
Pikabu napisao:
Ribolov u lukama je zabranje zbog prometa, ne turista :) I to tokom cijele godine. Plaže su pak zatvorene za ribolovce tokom sezone, mislim 15.6 - 15.9.

Što se tiče luka, svaki mol ima nekoliko pecaroša, ali dok su ljudi pametni i znaju gdje bacaju - mislim da nema problema.

Apsolutno. Pa nisu valjda kreteni da gađaju barkariole i rent a boat strance :lol:
Zadnja izmjena: : 20 Srp 2015 12:29 od Posejdon79.

Re:RE: Spinning oko Biograda? 18 Velj 2016 23:14 #6207

• Lacni
  • Lacni's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 47
spinner napisao:
Eto, ispalo je da ću na godišnji u Biograd, pa rekoh da pitam kolege spinnere da li netko ima savjet za neko mjesto u Biogradu ili bližoj okolici za spinnanje? :)

Gledao sam po Google Earthu malo, ali sve oko Biograda su manje više plaže, izgleda jednolično i plitko... Možda jedino onaj otočić preko puta Biograda, ali pošto nemam čamca malo je problem doći do njega... Ima tko kakav savjet?

I kakva je točno situacija s pecanjem (spinnanjem) s lukobrana? Vidio sam da ih u Biogradu ima zapravo nekoliko, dva ona velika pred lukom i još par manjih sastrane... Naime, pročitao sam da je ribolov u lukama zabranjen, a isto tako da neki ovdje pecaju s lukobrana... Po tome ispada da je s lukobrana dozvoljeno, ali ne prema luci, jel? Ili? :)
Pošto sam iz Biograda a počinjem sa spinnom kako si prošao sa lokacijama?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Re:RE: Spinning oko Biograda? 19 Velj 2016 11:57 #6226

• fisherman
  • fisherman's Avatar
  • Majstor foruma
  • Zahvala primljena: 81
Prijatelju,ovo sta te zanimalo moga si napisat u brancin na sppining i da ti netko rece koju dobru postu okolo biograda,najbolje i najslade su poste kad ih sam nades.pozz

Re:RE: Spinning oko Biograda? 19 Velj 2016 12:57 #6228

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
fisherman napisao:
Prijatelju,ovo sta te zanimalo moga si napisat u brancin na sppining i da ti netko rece koju dobru postu okolo biograda,najbolje i najslade su poste kad ih sam nades.pozz

Da je to napisao u temi "brancin na spinning" bio bi u offtopicu. A ovo o "najsladjim" postama necu nit komentirati. Ako ne mozes ili ne zelis pomoci covjeku, opservacije o tome da sam nadje postu su doista bespotrebne.

Lacni napisao:

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova do bazena - istocnije nisam vidio da netko spinna a dodjem dosta cesto u Biograd u zadnje vrijeme. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.
Zadnja izmjena: : 19 Velj 2016 13:21 od oki270.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Fanatik, Lacni

Re:RE: Spinning oko Biograda? 19 Velj 2016 13:16 #6230

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
oki270 napisao:
Lacni napisao:

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Lacni

Re:RE: Re:RE: Spinning oko Biograda? 19 Velj 2016 16:36 #6232

• Lacni
  • Lacni's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 47
oki270 napisao:
oki270 napisao:
Lacni napisao:

Klasika - lukobran marine - tamo uvijek netko ionako spinna. Lijevo od trajekta - onaj lukobran od vezova. Dalje - Prosika kako je i pepsi napisao.
Hvala ti oki270 :thumbup:

Sent from my D5803 using Tapatalk