"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore spinning: kasna jesen - zima

Više...
Alaskan's Avatar 27 Sij 2016 19:04 #41 od Alaskan
Bravo, krasna je!!! :)

Tight lines!
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 27 Sij 2016 20:51 - 28 Sij 2016 15:41 #42 od Fanatik
Hvala ekipa!A bas sam se uzelio ovako malo jace akcije, eto preko godinu dana nisam imo ovakav pravi drill, zadnji put nesto slicno nedje oko mjesec dana prije nego sam nastrado, znaci 10. ili pocetak 11-tog mjeseca 2014. bila je to strijelka al ipak nesto slabija 1.60 kg :)

A danas sam provo i jedan, meni novi, recept za licu i podijelit cu ga za ekipu u kategoriji Kuzina. :cheer: Ma za prste polizat, da ne znam mislio bi da jedem smuduta :like:

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 28 Sij 2016 15:41 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 31 Sij 2016 23:36 #43 od SRibar
Bome lijepi bokun.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 05 Velj 2016 18:34 - 05 Velj 2016 19:09 #44 od Fanatik
Evo nesto zesce artiljerije :) , napokon u mom arsenalu, na slici gornji ; DUO Bay Ruf Manic 135, 21g i na slici donji ; SavageGear vobler ManicPrey 145 33 g

Kad ih vidim i meni se paraju dobra vecera :lol: .Ako Bog da, ovi bi mogli privuci malo zesce komade i staviti moju LureManiu 12-45g i makinu Avanger 30 a i moje sposobnosti drila, na naj vecu mogucu kusnju. :woohoo:

Posebno puno ocekujem od DUO Bay Ruf Manic 135, prika ima 75-icu i leti 50 m ko nista a vadio je vec s njime smuduta i skarme!
SG Manic Prey wobler 14,5cm, 33g za prezentaciju debelog slasnog teturavog obroka za gladne morske nemani heheheh.A oboje naravno u mojim omiljenim prirodnim bojama. ;)

Zadnja izmjena: 05 Velj 2016 19:09 od Fanatik.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Alaskan's Avatar 05 Velj 2016 20:31 #45 od Alaskan
Fanatiče, Baf Ruf Manic će ti donjeti pravo zadovoljstvo. Totalno luda stvar! A za ovaj savagear, uzeo sam isti samo 15g model. Krasan je, divno pliva ali radi debeljuškaste forme u zabačaju dosta zaostaje s drugim varalicama iste težine. Ali da je privlačan u vodi, to svakako :)

Tight lines!

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 05 Velj 2016 21:02 - 07 Velj 2016 20:25 #46 od Fanatik
SavageGeara sam zato i uzo bas ovog teskog iako imam vec slicne, a znamo da smudut ima jako osjetljivu debelu bocnu prugu i osjeti dobar rad i vibracije na velikoj udaljenosti.

A i lica ima jako dugacku bocbu prugu, vidi se iz profila kako je "prosarana" da bi bila jos duza i osjetljivija, te iako ne lovi nocu u jako mutnome se velikom brzinom zalijece i detektira plijen/varku iz dubine i iz daljine cim osjeti vibraciju . ;)

Zadnja izmjena: 07 Velj 2016 20:25 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 06 Velj 2016 17:57 #47 od dxdandy

Fanatik napisao: Evo nesto zesce artiljerije :) , napokon u mom arsenalu, na slici gornji ; DUO Bay Ruf Manic 135, 21g i na slici donji ; SavageGear vobler ManicPrey 145 33 g

Kad ih vidim i meni se paraju dobra vecera :lol: .Ako Bog da, ovi bi mogli privuci malo zesce komade i staviti moju LureManiu 12-45g i makinu Avanger 30 a i moje sposobnosti drila, na naj vecu mogucu kusnju. :woohoo:

Posebno puno ocekujem od DUO Bay Ruf Manic 135, prika ima 75-icu i leti 50 m ko nista a vadio je vec s njime smuduta i skarme!
SG Manic Prey wobler 14,5cm, 33g za prezentaciju debelog slasnog teturavog obroka za gladne morske nemani heheheh.A oboje naravno u mojim omiljenim prirodnim bojama. ;)

@Fanatik pozdrav!

Moze mala pomoć. Odakle si narucivao varke. Mislim da zelim iste pa da ne lutam po shopovima vec da odmah kupim.

Hvala ti !

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 06 Velj 2016 18:36 #48 od dundo
Evo i ja prije par dana kupio Bay Ruf Manica ( 95 transparentni ), i ovog novog Panic Preya (100, sa perjem pozadi). Samo gomilam varalice. Čim budem mogo poslikat ću ih i stavit ovdje. Mislim da ih imam i previše, ali kad se hvatam na nove varalice bolje nego riba. HA-HA-HA, Ubit će me žena.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 06 Velj 2016 22:17 #49 od Fanatik
Dxdandy, preko SvijetVaralica, odlican web shop i dobra ponuda!

Hahah, Dundo i ja sam nagomilo ma nesmijen rijet koliko ih imam haha, a ma tesko bi ih i izbrojo.Dobro si reko, bolje se mi hvatamo na njih nego riba :lol: :lol: :lol:

Hvala: dxdandy

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 06 Velj 2016 23:13 #50 od dxdandy
@Fanatik

Hvala puno za shop. Nisam znao za njih. Vidim ima svega, krecem polako onda sa narudzbama da se pripremim za 5mj. kad idem na prvo ovogodisnje 7-dnevno pecanje na more. To je za mene pocetak slanog pecanja za ovu godinu.

Hvala jos jednom !

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 07 Velj 2016 20:17 - 07 Velj 2016 20:18 #51 od Fanatik
Evo danas iza rucka poso provat Bay Ruf Manic 135, 21g, poso vidit kako ce i dali ce radit sa Hexana 2,40 5-20 X-fast, obzirom da je 21g.Mogu rec da sam pre zadovoljan, jako zanimljiv povrsinac i odlican zabacaj i rad sa Hexanom.

Eto izvadio sam i jednog gustera, zakacio sve tri trokuke, mozda bi bilo jos stogod bolje po ovom vremenu od juzine al moro sam poc ca zbog nekih obaveza, drago mi je da sam ga isprovo i eto odma se iskazo! ;)

Zadnja izmjena: 07 Velj 2016 20:18 od Fanatik.
Hvala: pepsi, Alaskan

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 12 Velj 2016 03:46 - 12 Velj 2016 03:56 #52 od Fanatik
Evo od sinoc nakon bezuspjesne potrage za sipama i jedne ulovljene lignjice, za kraj se prebacim na spin i eto na MaxRap se bacila jedna nevelika strijelka, malo preko po kila :) .Eto, Bogu hvala, ope dobro! ;)

Zadnja izmjena: 12 Velj 2016 03:56 od Fanatik.

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 12 Velj 2016 10:45 #53 od maxbeb

Fanatik napisao: Evo od sinoc nakon bezuspjesne potrage za sipama i jedne ulovljene lignjice, za kraj se prebacim na spin i eto na MaxRap se bacila jedna nevelika strijelka, malo preko po kila :) .Eto, Bogu hvala, ope dobro! ;)

Bravo Care..
Stigao mi seaquar Fc...sve spoio i montira..
Proba sam na lignje jedno uru vrimena al nista.
Al sistem se pokazao extra...iscupa sam borovu granu sa dna...stap se iskrivija skroz al sve je izdrzalo tako da mislim da ce izdrzat nesto lipse sto nije grana :) :) :) :) :)

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 12 Velj 2016 13:35 #54 od SRibar
Fanatik, bravo na ulovu. Gdje si uhiio strijelku?

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 12 Velj 2016 13:48 #55 od Fanatik
U Brsecinama sam je digo, inace sad zimi su prava rijetkost al isto sam ih sreto cijelu zimu u kasno vecernjim satima, naj vise po Gruzu, al u puno manjem broju nego na jesen.Ka zatopli ope ce one navalit. ;)

Molimo prijavite se

Više...
Krsta's Avatar 12 Velj 2016 14:10 #56 od Krsta
U brsecinama ih ima jako puno, ja tamo ljetujem a ujedno to mi je jedina pozicija za ribolov, strijelke glavni krivci za trganje na ul pribor. U kasno ljeto oce na popere. Fanatik jesi probo u brsecinama lampuge s obale, prije 20ak dana bilo ih svaki dan po cjelo jato po uvali ali na nista nece?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 12 Velj 2016 14:36 - 12 Velj 2016 14:38 #57 od Fanatik
Nisam lampugu nikad uspino s kraja, a vidis ja sam bas u to doba nedje prije 20-tak dana spino u Lozici, dva puta mi se dogodilo da bi neke vece bestije dosle na 20-30m od kraja i vidim ih dje su tocno vidim ka ono ucini maretu i baco sam sve i svasta,a ma ne je.. nista. :dry: Ni poper, ni walker, ni vobler, ni jig...ma nista, potpuno nezainteresirane, pretpostavljam da bi i to mogle bit lampuge, to je tu u 15-20 km a bas u isto doba.

Zadnja izmjena: 12 Velj 2016 14:38 od Fanatik.
Hvala: Krsta

Molimo prijavite se

Više...
Krsta's Avatar 12 Velj 2016 14:58 #58 od Krsta
Jesu lampuge bas ove godine ih je bilo puno,skroz od plaze do velikog mula posvuda idu ali nezainteresirane a bilo je i luceva ali nece nista s obale trebalo bi to malo s jiggovima isprobat.
Fanatik jesi ikad dobio brancina u brsecinama, ja ga nikad ni vidio nisam tamo?

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 12 Velj 2016 15:12 - 12 Velj 2016 15:14 #59 od Fanatik
Lucevi i palamide su dobro udarali na jigove ove zime, dalekim zabacajem i na vecoj dubini.

Nisam ni ja u Brsecinama sreo brancina a iso sam cesto na lignje navecer, nece on dje ima puno strijelki a nema se bas dje skrivat po Brsecinama, mozda bi sad zimi mogo naleti koji kad nema toliko strijelke.A otkrio sam u zoru s onog malog mulica na plazi, masu gustera ima, udaraju ko ludi na na obicne zlice i voblere pri brzom povlacenju i twichanju.

Niisu gusteri neka delikatesa al zabava zagarantirana! ;)

Zadnja izmjena: 12 Velj 2016 15:14 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Krsta's Avatar 12 Velj 2016 17:14 #60 od Krsta
Da da ima ih zadnjih godina sve vise, unistavaju svaku gumu koja prođe uvalom, ali su zato prava sportska riba dril je pravi gust, znaju se oni dic do povrsine lupat i po poperima.

Molimo prijavite se