"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

file Ribolov lampuge s obale

Više...
fisherman's Avatar 26 Stu 2015 22:44 #1 od fisherman
Evo reci te mi imali kod vas na spin sta lampugi?ja ih nisan uvatija bar misec dana,ali ih jedno 30 mrtvih pluta po vali bez po leđa,imali toga kod vas,ja i moji susjedi isto spineri pretpostavljamo na prisutnost velikih strijelki ili dupina
Više...
Alaskan's Avatar 04 Pro 2015 19:06 #2 od Alaskan
Replied by Alaskan on topic Ribolov lampuge s obale
A gdje si ti to da loviš lampuge? Kod mene u Puli su rijetkost, ali prolelulaju po površini tu i tamo.

Tight lines!
Više...
fisherman's Avatar 05 Pro 2015 14:12 #3 od fisherman
Replied by fisherman on topic Ribolov lampuge s obale
Zato jer ih u puli nema,u 10 misec okolica sibenika je bila puna lampugi
Više...
zeusfaber's Avatar 08 Pro 2015 13:56 #4 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Ribolov lampuge s obale
Moji su prije mjesec dana na Visu zvekli par komada s kraja, najveća oko 4kg.
Hvala: Damir
Više...
Damir's Avatar 11 Pro 2015 08:52 #5 od Damir
Replied by Damir on topic Ribolov lampuge s obale
4 kg s kraja? To je već dobar dril, ima se tu šta radit i iz broda za dignit je vani a pogotovo s kraja. :woohoo:

nijedna bolest nije zdrava
Više...
Lucide's Avatar 13 Ruj 2018 17:23 #6 od Lucide
Replied by Lucide on topic Ribolov lampuge s obale
Evo trenutno san sa brodom u uvali Vinišće kraj Trogira i vidia san cilo jato lampugi kako love i to kroz popodne. Veličine negdje oko 1-1.5kg. Nažalost sam samo u prolazu pa nisan ponia štap ali ako nekog zanima izgleda da ih ima na ovom području.
Više...
zeusfaber's Avatar 13 Ruj 2018 19:50 #7 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Ribolov lampuge s obale
Sad je njihovo vrijeme. I ovdje su se pojavile, iste veličine. Sama pomisao da može narast do 20kg me odbija od potrage za ovim “bebama” iako bi bilo lijepo prevariti jednu na UL komplet. Čudna i prekrasna riba! Šteta što su te velike u pravilu daleko na pučini...