"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

UL Rock Fishing

Više...
Južni's Avatar 14 Sij 2020 16:46 #241 od Južni
Replied by Južni on topic UL Rock Fishing

Ceco napisao: Evo prvi izlazak neplanski u 2020.g je bio super zabava. Kako sam još bez štapa za teži spin posvetio sam se UL umjesto spina na samom Ušću Neretve. Nisam zažalio i na kraju sam imao i tri branka i preko 30 drugih riba za jednu zoru i bez Ušća. Nisu veliki ali vesele.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Znači saruna se traži u ovo vrijeme što bliže ušću rijeke. Ceco ti si nam super učitelj i ne kriješ znanje ni poste. Bravo. Zato i loviš, samo treba doć do te spoznaje. 😊

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Sij 2020 18:10 #242 od Ceco
Replied by Ceco on topic UL Rock Fishing
Bio sam dalje od Ušća jer njih nema u boćatoj vodi.

Bar ja ni jednog nisam uspio do sada uhvatiti.

Ovo je ulov iz Komarne koja mi je bila najbliža bez puno ljudi a sa super rasvjetom cijelom rivom.

Već po dolasku sam tražio događanja po površini jer je more bilo mirnije od kakve unutrašnje vode stajaćice.

Na desnoj strani sam u prvom mraku čuo jako dobro bućkanje i uz kraj vidio hrpu gavuna koji bježe.
Prvo bacanje 10g 3D Slim Minnow u boji Sardine (stari uzorak) udarac sekundu nakon propadanja, dobar drill i gubljenje ribe.
U ponovljenom bacanju vadim lijepog šaruna za šarunom, ali i počinjem gubiti jigove jer je jato taman do konapa od bove.
Prisiljen prebaciti se na silikon bacam 9g Black Minow na koji riba udara ali jako malo ih realiziram jer tuckaju u propadanju.
Nakon 4 ribe staju potpuno sa radom na Black Minow i niti jedna druga boja koju sam imao ne radi nekih 1h.

Već zadovoljan sa izletom pakiram opremu i stavljam kineski silikon za ispisno bacanje i krećem na jug obalom prema autu i nakon trećeg četvrtog bacanja počinje ludilo. Vadim hrpu jako sitnog lubina, male ušate, pirke i šarune.
Uglavnom 5 sati čistog gušta koje mi nije pokvario ni gubitak jigova niti umor od puta i predhodne noćne smjene.

Sad se treba strpiti za iduću priliku po mogućnosti bez velike stiske sa vremenom.
Par puta sam u autu od umora odlutao u polusan i imam veliku sreću da nisam uradio neko sranje.
Bez obzira koliko volim more moram poštivati svoje granice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: B_, Paragon, Južni

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Sij 2020 13:27 #243 od Paragon
Replied by Paragon on topic UL Rock Fishing
Bravo Ceco pravi si majstor!:like: :like:
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se