"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

UL Rock Fishing

Više...
Zdenko's Avatar 12 Srp 2020 08:26 #301 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic UL Rock Fishing

Ceco napisao:

Zdenko napisao: Pa lov sa 8 gramskim jigovima se isto zove spin.

Micro jigging 😜

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Ma sve je to spada u spin. Pa i lignjolov sa obale je dio spin tehnike.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 12 Srp 2020 08:26 #302 od Zdenko

Ceco napisao:

Zdenko napisao: Pa lov sa 8 gramskim jigovima se isto zove spin.

Micro jigging 😜

Ma sve je to spada u spin. Pa i lignjolov sa obale je dio spin tehnike.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 17 Srp 2020 15:22 #303 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic UL Rock Fishing
Jedne silikonce s aliexpresa moram jako pohvaliti i preporuciti za ulrf. Radi se o perfect baites silikoncima. Miris ima kozica ili riba. Rad fenomenalan i mirisu kao suseni pedoci. Mislio sam posto nisu dipani silikonci na bazi vode kao gulo da nece smrditi cim ih bacim u vodu al sam se zeznuo, ni malo ne gube miris. Paket je odlican, mala plasticna teglica u koju se jednostavno spreme, a ne gluposti plasticne vrecice itd. Rad imaju fenomenalan i sto je najbolje nisu mekani kao gulp ili isome pa ih manja riba ne odgrize odmah. Cak je i cijena smijesna, 50 komada za 3.73 $. Ima svakakvih drugih oblika na njihovoj trgovini. Ja cu svakako naruciti jos koji paket 😁

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: B_, Ceco, memeto, Barba87

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Srp 2020 19:14 #304 od Ceco
Replied by Ceco on topic UL Rock Fishing
#Aliexpress HRK 24.99 39%OFF | Silicone worm soft fishing lure 4cm 0.4g Artificial rubber Earthworm baits Flexible Lures Pesca Jig Trout Jig soft bait
a.aliexpress.com/_d6e3a3z
To je to?

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 17 Srp 2020 19:43 #305 od igork
Replied by igork on topic UL Rock Fishing
Znam gi ovi, ali nisam verovao da su efikasni, jesi li apsolutno siguran da ih riba uzima I da ne smrde na hemikaliju

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 17 Srp 2020 19:45 #306 od Bonzai42

Ceco napisao: #Aliexpress HRK 24.99 39%OFF | Silicone worm soft fishing lure 4cm 0.4g Artificial rubber Earthworm baits Flexible Lures Pesca Jig Trout Jig soft bait
a.aliexpress.com/_d6e3a3z
To je to?

To su ti.

Igor mirisu bas morski. Neki dan 2 pauka, sur i pirka na to odmah. Danas idem na more pa posaljem koju sliku ;)

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 18 Srp 2020 02:40 #307 od igork

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 18 Srp 2020 08:23 - 18 Srp 2020 08:24 #308 od Bonzai42
Ja ove male prve nebi uzeo, vjerujem da nemaju nikakav rad. Ove druge kao sandwormove ili one male kao sto sam poslao, a ima jos puno odlicnih oblika za spin.

Evo dokaz da lovi odlicno, u prosjeku od 5 min riba udara na njega. Jucer 2 saruna, i krmaca od skarpoca. Grickalo je stalno nesto, ali nije bilo vecih grizeva. Nesto mi pregrizlo savage gear 7cm shada na pola tjela, pretpostavljam da je strijelka jer pirki i ocadi to uopce ne stane u usta...

Iiii evo malo prinova za ultra light od major crafta i savage gear pop walker 55. Tako mi je zao da nisam bacio pop walker jucer u pjenu malo, vjerujem da bi ga ocade mazale kao slatkis...

Zadnja izmjena: 18 Srp 2020 08:24 od Bonzai42.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 20 Srp 2020 04:05 #309 od igork
Replied by igork on topic UL Rock Fishing
Koju boju za po danu a koju za po nocu? Tamno crvenu za dan, rozevu za noc

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Srp 2020 07:12 #310 od Ceco
Svejedno bar meni. Meni isome bijeli i rozi su radili super.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Srp 2020 07:28 #311 od Ceco
a.aliexpress.com/_dU2I9iL
Ova varalica mora raditi.
Naručio sam tri 55mm za test.
Jeftini gravity profil s tim da je ovo povrsinac pa i postoji manja šansa za zapinjanja.

Hvala: Bonzai42, Sepo92

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 06 Kol 2020 23:50 #312 od Bonzai42
Gulp, gulp, gulp. Sparidi mu nemogu odoliti. Kakav osjecaj izvadit oradu od 400g na UL stap i rolu velicine 1000... Isli ja i prijatelj krstiti barku i probat uspinat strijelku koju, nakon dosta zabacaja popera, voblera i jigova u sumrak se saltamo na ultra light. Bacam gulp i drugi zabacaj orada, kontra samo takva, mislio sam da imam dno. Umaram je do barke i kad sam vidio jig udicu na drugoj strani usta pustam je da se umori uz njenih par kontri i izvlacim je vanka. Kasnije probavam isome mini i dobivam neke sitne grizeve, i ide van jedna mala ocada koju sam frknuo u more iste sekunde. Vracam se na gulp i nakon 3 zabacaja grize fratar od 300g.
Ostatak veceri gustali u voznji uz pogled na nas ljepi Poreč... :)

Setup:
Stap- lineaeffe forward jig 1-8g
Rola- shimano sienna 1000
Spaga- oplus zero silent 0.10
Fluorocarbon: FTK 0.28
Jig udice: majorcraft jigpara 2.4g slow sinking
Iiii berkley gulp sandworm camo komadici od 4-5cm...

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 08 Kol 2020 07:55 #313 od Zdenko

Bonzai42 napisao: Gulp, gulp, gulp. Sparidi mu nemogu odoliti. Kakav osjecaj izvadit oradu od 400g na UL stap i rolu velicine 1000... Isli ja i prijatelj krstiti barku i probat uspinat strijelku koju, nakon dosta zabacaja popera, voblera i jigova u sumrak se saltamo na ultra light. Bacam gulp i drugi zabacaj orada, kontra samo takva, mislio sam da imam dno. Umaram je do barke i kad sam vidio jig udicu na drugoj strani usta pustam je da se umori uz njenih par kontri i izvlacim je vanka. Kasnije probavam isome mini i dobivam neke sitne grizeve, i ide van jedna mala ocada koju sam frknuo u more iste sekunde. Vracam se na gulp i nakon 3 zabacaja grize fratar od 300g.

Setup:

U kojoj boji je taj gulp? Hvala

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 08 Kol 2020 13:21 #314 od Bonzai42

Zdenko napisao:

Bonzai42 napisao: Gulp, gulp, gulp. Sparidi mu nemogu odoliti. Kakav osjecaj izvadit oradu od 400g na UL stap i rolu velicine 1000... Isli ja i prijatelj krstiti barku i probat uspinat strijelku koju, nakon dosta zabacaja popera, voblera i jigova u sumrak se saltamo na ultra light. Bacam gulp i drugi zabacaj orada, kontra samo takva, mislio sam da imam dno. Umaram je do barke i kad sam vidio jig udicu na drugoj strani usta pustam je da se umori uz njenih par kontri i izvlacim je vanka. Kasnije probavam isome mini i dobivam neke sitne grizeve, i ide van jedna mala ocada koju sam frknuo u more iste sekunde. Vracam se na gulp i nakon 3 zabacaja grize fratar od 300g.

Setup:

U kojoj boji je taj gulp? Hvala

Camo boja. Vidis na slici ;)

Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se