"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komplet za spinning

Više...
ninic's Avatar 01 Ruj 2020 07:32 #141 od ninic
Replied by ninic on topic Komplet za spinning

Ceco napisao: Ako misliš isti štap koristiti na barci onda idi na kraći od navedenih

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Da, cak sam nakraju sve vise siguran da bi uzeo Daiwa Ninja X SF Spin 245 cm, ali akcije 15 - 50g. I na njega bi stavio rolicu Daiwa Regal 3000.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 01 Ruj 2020 07:33 #142 od Ceco
Replied by Ceco on topic Komplet za spinning
To bi trebao biti ok štap za mid spin

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 22 Ruj 2020 19:10 #143 od ninic
Replied by ninic on topic Komplet za spinning

ninic napisao:

Ceco napisao: Ako misliš isti štap koristiti na barci onda idi na kraći od navedenih

Da, cak sam nakraju sve vise siguran da bi uzeo Daiwa Ninja X SF Spin 245 cm, ali akcije 15 - 50g. I na njega bi stavio rolicu Daiwa Regal 3000.

Evo, na kraju sam uzeo Daiwa Ninja X SF Spin 245 akcije 8 - 35g i rola Daiwa Ninja LT 3000. Nadam se da ce stap posluziti dobro. Ukupno me izaslo 700 kn, jos upredenicu i FC i mogu u more ;)
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• moke
  • moke's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
moke's Avatar 10 Lis 2020 10:42 #144 od moke
Replied by moke on topic Komplet za spinning
Pozdrav svima
Totalni sam početnik i planiram nabavku spin štapa i role, cca 100-130€ za oboje. Uglavnom će se koristiti sa stijena i sl, dakle obala.

Znam da je ovo pitanje postavljeno milion puta i ja sam pročitao puno sličnih tekstova, ali što više čitam, sve sam više zbunjen i sve manje znam 😁

Ako može neki savjet, na šta da obratim pažnju, šta da tražim.
Mislio sam neki štap 250-270 cm, 8-35g ili slično. Da li je to ok?

Neću provoditi puno vremena u ribolovu. Uglavnom će se to svoditi na godišnji i eventualno kraće izlete na more.

Hvala

Molimo prijavite se

• moke
  • moke's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
moke's Avatar 10 Lis 2020 10:42 - 10 Lis 2020 10:44 #145 od moke
Replied by moke on topic Komplet za spinning
Greškom 2 puta napisao
Zadnja izmjena: 10 Lis 2020 10:44 od moke.

Molimo prijavite se