"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komplet za spinning

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 20 Tra 2017 13:24 #81 od B_
Replied by B_ on topic Komplet za spinning

B_ napisao:

AnalPheasant napisao: (400€ na PLATu + 25% PDVa) + 8% Carine.

U Italiji ih imas za tih 400€ bez dodatnih troskova.
Sto se Azoresa tice imao sam ga i dao ga ca. Jaka rola ali jednostavno nije to vrhunska kvaliteta. Saragosa ili Penn Slammer III su jednostavno klasa gore.

Vidio sam da prodavas Azoresa, ali nisam znao zasto. Sad mislim da znam. Je li ti se petljala upredenica? Ja sam uzeo novog Azoresa u 40 velicini, to je horor koliko puta mi se napravio cvor u prva 2 dana ribolova. Sad je pitanje da li je to zbog same masine ili neceg drugog, ali ja ne vidim sto bi to drugo moglo biti... Zanima me tvoje misljenje da vidim ocu li je se odmah probati rijesiti ili...

AnalPheasant napisao: @B_

Meni se nikada nije petljala.. Koju upredenicu imas gore i koji stap? Vjerovatno je do toga. Mozda ti se je zapetljala kada si prelazio sa teskih varalica na lakse.

Sad sam premotao upredenicu i opet je namotao pod opterećenjem. Može biti da je problem bio u tome što sam namotao previše upredenice, sad sam stavio manje pa ćemo vidjeti... Problem je nastajao prilikom zabačaja, tad su se stvarali čvorovi. Inače štap je isto nov, uzeo sam okumu CX, ne znam zašto bi problem mogao biti u štapu, para mi dobar.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 21 Tra 2017 16:51 #82 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Komplet za spinning
Nova upredenica? Ako jest onda nije ništa čudno. To se jednostavno događa.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 22 Tra 2017 14:05 #83 od B_

zeusfaber napisao: Nova upredenica? Ako jest onda nije ništa čudno. To se jednostavno događa.

Ma nije do upredenice sigurno, jer kad sam jucer izgubio zivce totalno, namotao sam tu upredenicu sa Azoresa na moj Exage 3000, i ise nikakvog problema nije bilo. Mislim da je problem u slaganju upredenice kod Azoresa, primjetio sam da mi u dnu spule bude deblje namotano negu pri vrhu spule, pa to onda ta namotana upredenica ima blago stozasti oblik. Da li se to moze nekako korigirati, bih li trebao odnijeti to nekome serviseru da pogleda da li je problem otklonjiv?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 22 Tra 2017 15:11 - 22 Tra 2017 15:22 #84 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Komplet za spinning
Skini šplu i vidi dali ima kakvih položnih pločica na osovini,ako ih ima više makni jednu,po potrebi i više dok ti ne počne slagat ravnomjerno.

To ti je ovaj detalj

Zadnja izmjena: 22 Tra 2017 15:22 od zoki1.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 22 Tra 2017 16:05 #85 od zoki1
Štap i rola isprobani,meni su ok,jigg,teži spin,sve mu paše.Za jiggat treba pun k kondicije,tak da treba vježbat,ali jiggove od 80g savladava bez problema,ali i popere od 40g baca jako daleko i dobro ih prezentira.Na žalost,ribice baš nisu bile raspoložene za igru tako da je ulov izostao.

Xzoga Mastery MH100 I Shimano Biomaster 5000 SW

Tereni na M. Lošinju su prekrasni

A i za gablec bi se našlo :lol: :lol: :lol:
Hvala: zeusfaber, Pikabu, B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 22 Tra 2017 22:33 #86 od B_

zoki1 napisao: Skini šplu i vidi dali ima kakvih položnih pločica na osovini,ako ih ima više makni jednu,po potrebi i više dok ti ne počne slagat ravnomjerno.

To ti je ovaj detalj

Hvala na savjetu, pogledat cu sutra :like:

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 23 Tra 2017 14:50 #87 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Komplet za spinning
Hahaha Zoki :lol:

Vidio sam ulov, bravo :like:

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 23 Tra 2017 23:38 #88 od B_

zoki1 napisao: Skini šplu i vidi dali ima kakvih položnih pločica na osovini,ako ih ima više makni jednu,po potrebi i više dok ti ne počne slagat ravnomjerno.

To ti je ovaj detalj

Dakle, danas sam poslusao tvoj savjet a usput sam procitao nekakva uputstva koja sam dobio uz rolu, oni su savjetovali isto. Skinuo sam spulu i vidio da imaju 3 male tanke sajbice na osovini, digao sam dvije odmah i ostavio samo jednu. Namotao novu upredenicu i savrseno je rola namotala :cheer:

Ali nisam se htio prerano veseliti pa sam otisao testirati na more. U 3 sata spinanja niti jedan jedini cvor, a probao sam veliki raspon najrazlicitijih varalica voblera, silikonaca i povrsinaca. Dakle, masina radi kao sat! :) Jos jednom velika ti hvala, imas pivu ako se ikad sretnemo :like:
Hvala: frkachu

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 24 Tra 2017 10:22 #89 od zoki1
Ma nema problema,bitno da smo riješili problem😉
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 24 Tra 2017 13:46 #90 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Komplet za spinning
Ovo je lijepo vidit kad zajedno riješavamo probleme, da ne pričam koliko se može naučiti...

Bravo ekipa!
Hvala: B_, zoki1

Molimo prijavite se