"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin na spinning

Više...
Expres1's Avatar 20 Velj 2018 03:43 #661 od Expres1
Replied by Expres1 on topic Brancin na spinning
Dobar izbor i za lignje i brancine!

Molimo prijavite se

• Kvačun
  • Kvačun's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Život krade, more vrati
Više...
Kvačun's Avatar 21 Velj 2018 14:30 #662 od Kvačun
Replied by Kvačun on topic Brancin na spinning
štap za lignje imam, također i za hexanicu sam čuo dosta pohvala što se tiče brancina a o shimanu da budem iskren nisam ni razmišljao

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 21 Velj 2018 20:39 #663 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Brancin na spinning
Kvačun i Expres 1, zamolio bih obojicu da se predstavite na za to predviđenom mjestu... pa onda pišite koliko vas mila i draga volja. Hvala

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: mirakulin, Kvačun

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 10 Ožu 2018 04:04 #664 od edi
Replied by edi on topic Brancin na spinning
Frend dobio dva na black minnow .. jedan od 30 dkg pusten a ovaj na slici od 70dkg zavrsio u soli pecen ...meni je dva puta zapratio na black minnow al bez griza ...
Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 30 Ožu 2018 12:42 #665 od anton
Replied by anton on topic Brancin na spinning
Jutros se budim u 8... vani puse jugo ali bez kise i naravno odlazim na more bez previse ocekivanja. Voda je visoka i mutna, bacam povrsince ali nista... idem na drugu stranu uvale i bacam black minnowa i uz sam kraj se baca 1. brancinnn. Prezadovoljan odlazim dalje i mislim se vise nece bit nis po obicaju. Ali dans je bilo drugacije. Sljedeci zabacaj donosi oradicu... pojela ja varalicu pa stavljam sakurin slit shad i odma kacim sljedeceg brancina. Ovaj je velik i kocnica popusta... borim se 2 min i vadim ga na suho. U povratku bacam na prvoj poziciji i lovim sljedecega opet velikogg na minnow-a. Ovo mi je najbolji ulov brancina do sada. Bolje nije moglo. Svi zajedno tocno 2 kile 😀😀😀🖒👌

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Hvala: zeusfaber, dzingo, Kvarner, Ahab, Baćo68, MIRAN, Šmit, JopaZGRI, Igor, scorpio1982hr ...i još 4 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 01 Tra 2018 20:04 #666 od dundo
Replied by dundo on topic Brancin na spinning
Antone, čestitke na ulovu!
Hvala: anton

Molimo prijavite se

Više...
blazrozman25's Avatar 10 Srp 2018 18:39 #667 od blazrozman25
Replied by blazrozman25 on topic Brancin na spinning

Još malo topwater akcije sa Dugog Otoka :)

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 10 Srp 2018 21:32 - 10 Srp 2018 21:34 #668 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Brancin na spinning
Super filmić

Nabavi podmetač

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zadnja izmjena: 10 Srp 2018 21:34 od Mladen Miletić.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 11 Srp 2018 07:10 #669 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Brancin na spinning
Cestitam na ulovima. Odlican video. Ako nije tajna s kojom kamerom si snimao video i s kojim softwareom si obradio video ? Hvala !

Jos jednom Bravoooo ! :like:

Molimo prijavite se

Više...
blazrozman25's Avatar 11 Srp 2018 09:46 #670 od blazrozman25
Gopro 5 (superview opcija)
Koristim Adobe Premiere Pro CS6
Hvala vama!

Molimo prijavite se

• adam
  • adam's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
adam's Avatar 11 Srp 2018 10:25 #671 od adam
Replied by adam on topic Brancin na spinning
Odličan video.
Spremam se na Dugi Otok na godišnji kroz dva tjedna. Biti ću oko Velog Rata pa se nadam i tamo nekim ulovima :-)
Ako se ne varam ovo je uglavnom Božava?

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 11 Srp 2018 12:12 - 11 Srp 2018 12:14 #672 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Brancin na spinning

blazrozman25 napisao: Gopro 5 (superview opcija)
Koristim Adobe Premiere Pro CS6
Hvala vama!

Trenutno sam i ja u nabavci kamere pa zato pitam. Slika mi je super.

Koji tocno model GoPro 5....ima ih vise...Koliko ti baterija traje ?

Thx !
Zadnja izmjena: 11 Srp 2018 12:14 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
blazrozman25's Avatar 11 Srp 2018 13:18 #673 od blazrozman25
Da, sve je snimljeno v Božavi. Brancina ima dosta, vidio sam ih po cjeli istočnoj strani otoka, u manjih uvalama. Hvala!
Hvala: adam

Molimo prijavite se

Više...
blazrozman25's Avatar 11 Srp 2018 13:24 #674 od blazrozman25
Hero 5 Black
Više info o trajanju baterije ovdje: gopro.com/help/articles/Question_Answer/...5-Black-Battery-Last
Meni je trajala 1.5 sata sa uključenim wifi-om, što ti omugučuje live pregled na telefonu. Snimao sam tek 5 dana, jer imam samo jedno. Preporučujem vam da kupite još jedno ili dve i 64GB ili 128GB SD. Svi znamo da je većina riba uhvaćena kad je kamera isključena. :)
Hvala: zeusfaber, adam

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 13 Srp 2018 16:51 #675 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning
Bravo :cheer: :like: Jako lijepo, taman drugi put gledam. I ja snimam s GoPro 5 black i GoPro 4 silver. U biti sve što ima na YT kanalu od LM i na FB stranici je snimljeno s tim + Canon 550D kojeg sam nedavno zamijenio s 80D. Samo naprijed! Radujem se sljedećim filmićima :like:

Molimo prijavite se

• Tom
  • Tom's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Tom's Avatar 15 Srp 2018 21:23 #676 od Tom
Replied by Tom on topic Brancin na spinning
Ja sam bio u mjestu Sali na dugom otoku. Danas sam se vratio nazad. Brancina ima dosta po cijelom otoku.

Molimo prijavite se

Više...
Vegi1's Avatar 01 Kol 2018 23:33 - 01 Kol 2018 23:35 #677 od Vegi1
Replied by Vegi1 on topic Brancin na spinning
Brancin je jedna baš zajebana riba ;)
Nemam puno iskustva a ono što imam je primarno iz Plomina (najbliže za potegnuti iz ZGa) mnogi kažu da je to specifična mikrolokacija po načinu lova...
Dakle rad je isključivo prelazak iz noći u dan, praskozorje i zora. Više sreće je sa voblerom nego površincem. Na površinca smo dobijali više strijelki3 a brancin na n3sto što ipak roni. Iako moj najveći je došao na 18 cm površinca drito pod nogama. Metar od obale u plicaku (2 kg)
Naravno i gume iako ja se a njima nisam igrao. Poznanik je ovu zimu digao onog od 8 kg u luci. Iako čovjek zna znanje i vrlo često dok nas 4 ima 6 riba on sam ima 12....
Od voblera uredno se manji (600g) bez beda bacali na 16 cm voblera.
I onda odeš dalje u istru.....Rovinj.....I tu ti svi kažu samo guma i to mala zmijolika i ništa drugo ne radi. Ako ga ulovis na površinca je kao da si ulovio zlatnu ribicu.
E sad. Koji kuki....jel moguće da riba toliko se razlikuje od lokacije do lokacije?
Btw strijelke se jednako ponašaju.
P.s. Kao sad i nema brancina kod obale pa ni ne trudi se....kažu ljudi koji fakat znaju a i mislim da me ne lažu....
Zbunjen svime odustajem od brancina i ganjam zubate po površini bar za sada na GO i čekam 11 mjesec dok Plomin ponovo ne krene :)
Zadnja izmjena: 01 Kol 2018 23:35 od Vegi1.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 02 Kol 2018 11:06 #678 od Ahab
Replied by Ahab on topic Brancin na spinning

Vegi1 napisao: Brancin je jedna baš zajebana riba ;)

P.s. Kao sad i nema brancina kod obale pa ni ne trudi se....kažu ljudi koji fakat znaju a i mislim da me ne lažu....
Zbunjen svime odustajem od brancina i ganjam zubate po površini bar za sada na GO i čekam 11 mjesec dok Plomin ponovo ne krene :)

Jučer, Podgora, 17:30 pet brancina 1.5-2kg sunčaju se u portu dok ja sa ženom i dicom prolazim prema plaži.

smoto

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 02 Kol 2018 13:32 #679 od B_
Replied by B_ on topic Brancin na spinning

Vegi1 napisao: Zbunjen svime odustajem od brancina i ganjam zubate po površini bar za sada na GO i čekam 11 mjesec dok Plomin ponovo ne krene :)

Lovi ono što je dostupno. Ja npr. sad lovim samo škarme jer znam da ih ima i kako ih ulovit. A i strijelke je zabavnije lovit jer su dosta veći borci nego brancin, mada im je meso manje kvalitetno... ;)

Molimo prijavite se

Više...
Vegi1's Avatar 02 Kol 2018 13:32 - 02 Kol 2018 13:33 #680 od Vegi1
Replied by Vegi1 on topic Brancin na spinning

Ahab napisao:

Vegi1 napisao: Brancin je jedna baš zajebana riba ;)

Jučer, Podgora, 17:30 pet brancina 1.5-2kg sunčaju se u portu dok ja sa ženom i dicom prolazim prema plaži.

To su mi za Istru rekli. Ne znam. Vidim da ljudi i dalje love na drugim dijelovima. Ali eto zato i kažem da mi se od svim morskih i riječnih riba brancin čini najzajebaniji.
Zadnja izmjena: 02 Kol 2018 13:33 od Vegi1.

Molimo prijavite se