"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin na spinning

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 09 Ožu 2019 10:20 #741 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Brancin na spinning

wardetrava napisao: Probajte setace rucni rad kolege sa fejsa to lovi sve sto pliva

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

Prijatelju, prije pisanja postova, bilo bi se lijepo i prijaviti prema propisima foruma u , za to, predviđeni dio foruma.
Hvala

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 09 Ožu 2019 10:21 #742 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Brancin na spinning

wardetrava napisao: Probajte setace rucni rad kolege sa fejsa to lovi sve sto pliva

Kolega, nemam fejs..kako izgledaju moze slika slucajno i koliko kostaju? Hvala.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 09 Ožu 2019 10:22 #743 od Duje195o
Replied by Duje195o on topic Brancin na spinning

Kolega, nemam fejs..kako izgledaju moze slika slucajno i koliko kostaju? Hvala.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
wardetrava's Avatar 09 Ožu 2019 10:29 #744 od wardetrava
Replied by wardetrava on topic Brancin na spinning
+3826805828
Pisi na viber posaljem ti slike i kontakt

Molimo prijavite se

Više...
wardetrava's Avatar 09 Ožu 2019 10:30 #745 od wardetrava
Replied by wardetrava on topic Brancin na spinning
68058282

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ožu 2019 10:49 - 09 Ožu 2019 10:52 #746 od Paragon
Replied by Paragon on topic Brancin na spinning
evo za kolege koji nemaju facebook to su vam ti šetači o kojima je kolega pričao...
osobno nisam probao.
također vam ovaj isti lik pravi kopiju styla.

imggmi.com/full/2019/3/9/6e4c59e1a0726c9...3b6661-full.png.html
Zadnja izmjena: 09 Ožu 2019 10:52 od Paragon.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 09 Ožu 2019 19:57 #747 od Ceco
Replied by Ceco on topic Brancin na spinning
Po toj slici mi baca na nešto slično što sam uzimao sa aliexpress s.click.aliexpress.com/e/b5WeNxZq
Samo u većem formatu. Padle tail mu sigurno daje dosta vibracija. Meni iskreno se ni jedna varalica nije pokzala lovna kao black minow za more. Mana mu je jedino do sada što je užasno skup, a lako se trošio na ne ciljanu ribu. Naša sreća što su Kinezi skinuli orginal kvalitetno pa sam zadovoljan kopijama. Iako bi valjalo ovo probati pa dati konačni sud.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ožu 2019 22:03 #748 od Paragon
Replied by Paragon on topic Brancin na spinning
ceco ovo ti je ragot raglou inace ga svi hvale dosta imam i sam par komada iz njihovog asortimana
iako im nikad nisam dao neku vecu sansu.inace kostaju par kuna po komadu ovi iz ragota
a ovo sto pravi kolega mi baca na jednu varalicu na koju sam naletio u magura
www.maguro-pro-shop.com/hr/varalice/soft-lures?product_id=4022
Hvala: Vrvilo, Duje195o, Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 09 Ožu 2019 22:38 #749 od Ceco
Da da... Baš kad sam u petak išao u Maguro da mi namotaju upredenicu na spool malo sam bacao oko i vidio sam te. Čak sam negdje prije vidio kalupe za rad sličnih varalica dok sam gledao kalupe za olova. Treba probati definitivno pa dati sud, ali ja se držim sad svojih zaliha kineskog black minowa :D

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 09 Tra 2019 21:39 #750 od sasac
Replied by sasac on topic Brancin na spinning
Što se tiče šetača ja sam uzeo par komada , jer eto brancin mi je opsesija i dao bi zadnje pare na varalicu koja ih vadi...moje mišljenje je da ne vrijede niti približno tih 25 kn koje je čovjek naplaćivao po komadu (cca 5 cm veličina ako se dobro sjećam) izgubio ih par komada imam još jednog kojeg više ni ne bacam, niti su praćeni niti gutani :lol: nije da pokušavam ocrniti varalicu ili njenog proizvođača štoviše neki love uspješno na njih. ali čisto vrijednost-novac, za 35 kn uzmem paket od savage-a 8 tijela i 2 jig glave koje provjereno love na mojem lokalitetu a dao bi ruku u vatru da love svugdje...
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 09 Tra 2019 22:13 #751 od Ceco
Meni je sandeel dobar na moru i na jezerima. Za razliku od dosta silikona ovaj leti kao kamen a dosta je otporan.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 09 Tra 2019 22:13 #752 od Ceco
Meni je sandeel dobar na moru i na jezerima. Za razliku od dosta silikona ovaj leti kao kamen a dosta je otporan.

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 10 Tra 2019 20:19 #753 od sasac

Ceco napisao: Meni je sandeel dobar na moru i na jezerima. Za razliku od dosta silikona ovaj leti kao kamen a dosta je otporan.

leti ko metak sandeel, osobno već dosta vremena ne koristim jig glave iz paketa s obzirom da su špicaste i lako kače za periske, kamenje itd. Obična okrugla jig glavu i peglaj, drastično sam smanjio gubitak gumica od kad ne koristim orig.glavu.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 11 Tra 2019 07:18 #754 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Brancin na spinning

sasac napisao: Što se tiče šetača ja sam uzeo par komada , jer eto brancin mi je opsesija i dao bi zadnje pare na varalicu koja ih vadi...moje mišljenje je da ne vrijede niti približno tih 25 kn koje je čovjek naplaćivao po komadu (cca 5 cm veličina ako se dobro sjećam) izgubio ih par komada imam još jednog kojeg više ni ne bacam, niti su praćeni niti gutani :lol: nije da pokušavam ocrniti varalicu ili njenog proizvođača štoviše neki love uspješno na njih. ali čisto vrijednost-novac, za 35 kn uzmem paket od savage-a 8 tijela i 2 jig glave koje provjereno love na mojem lokalitetu a dao bi ruku u vatru da love svugdje...

Molim te, ako nije tajna, koji je to paket, boja koji ti kupujes? Hvala na odgovoru.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 11 Tra 2019 14:22 #755 od sasac
Nema tajni, ja sam u spinu godinu i pol dana tek, i nisam otkrio toplu vodu s ovim silikoncem. Većinu informacija sam dobio sa pijanog tvora ili ovdje tako da je red da vratim koju informaciju i ja drugima.
Neda mi se skidati sliku i hostati ju, baci oko na link:

www.tsourosmarine.gr/14391-thickbox_defa...mini-sandeel-kit.jpg

Planiram u nabavu uskoro na razno razne silikonce pa bacim koju informaciju ako se pokažu lovnima. Za sad ovaj sandeel i naravnk black minnow su mi favoriti od silikonaca.
Hvala: Zdenko, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 11 Tra 2019 14:31 #756 od Zdenko

sasac napisao: Nema tajni, ja sam u spinu godinu i pol dana tek, i nisam otkrio toplu vodu s ovim silikoncem. Većinu informacija sam dobio sa pijanog tvora ili ovdje tako da je red da vratim koju informaciju i ja drugima.
Neda mi se skidati sliku i hostati ju, baci oko na link:

www.tsourosmarine.gr/14391-thickbox_defa...mini-sandeel-kit.jpg

Planiram u nabavu uskoro na razno razne silikonce pa bacim koju informaciju ako se pokažu lovnima. Za sad ovaj sandeel i naravnk black minnow su mi favoriti od silikonaca.

Hvala na odgovoru. Kupujes li preko tsourosmarine.gr ili si taj savage-gear-mini-sandeel-kit kupio kod nas.?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 11 Tra 2019 15:12 #757 od Ceco
I koje jig glave koristiš umjesto ovih orginal? Nije mi do sada palo na pamet mjenjati

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 12 Tra 2019 07:20 #758 od sasac
Uzimam ih kod nas kod poznanika u trgovini, imas ih i na domaćim shopovima 100%

Stavljam najobičniju okruglu olovnu glavu s udicom, ako se ne varam u trgovini di ih uzimam ima spro jig glave, a poslužiti će naravno bilo koja, neovisno o brandu.
Hvala: Zdenko, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 12 Tra 2019 08:03 #759 od marko87
Replied by marko87 on topic Brancin na spinning
Ceco frend i ja smo isto ovako radili kao sasac.
Rezervna tijela od minnowa i orginalnih i kopija smo stavljali na obične jig glave i nikakve razlike. A slažem se sa kolegom da puno manje zapinju. Originalna glava od minnowa poslje par ribolova bude neprepoznatljiva.
Iako su ispali na kraju neki malecki silikonci od daiwe najlovniji.

Mene su malo leđa uhvatila u zadnje vrijeme pa sam malo pauzirao sa spinanjem dok ne ugrije malo. Ali kolega je bio redovan i znao je doslovno tri zabacivanja tri lubina za redom na ove daiwe.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 12 Tra 2019 11:18 #760 od Zdenko

marko87 napisao: Ceco frend i ja smo isto ovako radili kao sasac.
Rezervna tijela od minnowa i orginalnih i kopija smo stavljali na obične jig glave i nikakve razlike. A slažem se sa kolegom da puno manje zapinju. Originalna glava od minnowa poslje par ribolova bude neprepoznatljiva.
Iako su ispali na kraju neki malecki silikonci od daiwe najlovniji.

Mene su malo leđa uhvatila u zadnje vrijeme pa sam malo pauzirao sa spinanjem dok ne ugrije malo. Ali kolega je bio redovan i znao je doslovno tri zabacivanja tri lubina za redom na ove daiwe.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Koji su to mali silikonci od Daiwe?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se