"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pitanje spinning pocetnika!

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 06 Sij 2020 15:28 #41 od Ceco
Replied by Ceco on topic Pitanje spinning pocetnika!
Uglavnom po meni je najbitnije da mašinica nema antireverse sistem i da pogodiš težinu za balans štapa i opreme.
Iako mi nije jasno zašto i dalje neki proizvođači stavljaju tu opciju kad je dokazano najveća boljka spin mašinica.
Nikad u životu nisam to koristio za umaranje o sl. pored kočnice na roli.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 06 Sij 2020 18:06 #42 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pitanje spinning pocetnika!
Nikad ,ali baš nikad nisam koristio anti-reverse sistem.
Jedino što mi može gnijezdo napraviti ,a to mi je jednom i uspjelo kada je slučajno okrenulo u autu tijekom vožnje...
Moje Azoresice ga nemaju bogu hvala... volio bih i da je tako na ostalima...srećom na nekim rolama je smješten na nezgodnom mjestu pa nema straha da ćeš slučajno aktivirati anti-reverse...

Molimo prijavite se

Više...
Južni's Avatar 06 Sij 2020 22:24 #43 od Južni
Replied by Južni on topic Pitanje spinning pocetnika!

Paragon napisao: Južni :
Orada mi je umalo otvorila kopču od 14kg deklariranih. Da sam je sekundu kasnije izvadio bila bi mi pobjegla.
Strijelke i palamide su mi redovno otvarale kopče deklarirane na 24kg. I to kao od šale...
Definitivno jača kopča ti treba.
Ja koristim čini mi se 77 ili 87 lb zaboravio sam više koliko je deklarirana. Ali morat ću se obnoviti ovih dana s tim kopčama jer sam ih pogubio ostao sam na 2 komada.Otkad sam te stavio nijedna mi nije otvorila kopču niti je deformirala.
Uzimo sam ih u Monda u Mokošici.

Šteta što se mora stavit ta velika kopča jer onda ne prolazi kroz vrh štapa pa se rola teže premješta sa štapa na štap.
Znači, kopča mora bit preko 40 kg.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 06 Sij 2020 23:52 #44 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pitanje spinning pocetnika!
U mene ti svaki štap ima svoju rolu i ne premještam nikada...
A što češ radije to nego da gubiš ribu svako malo...
Ja sam planirao mini kopčice za LRF pa sad kad sam vidio što izvlačim na tu tehniku nije mi ni na kraj pameti stavljati male kopče...čak ni veća kopča ribi ne predstavlja neki problem... Pogotovo proždrljivici kao što je strijelka i palamida....

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 07 Sij 2020 08:33 #45 od Igor
Replied by Igor on topic Pitanje spinning pocetnika!
Ja koristim ove : www.maguro-pro-shop.com/hr/oprema-za-rib...ct_id=1837&limit=100

Jedinicu. Mala je, a stvarno jaka. Nikad mi se nije otvorila.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 07 Sij 2020 14:39 #46 od Ceco
Replied by Ceco on topic Pitanje spinning pocetnika!
meni je super #2 Spiral snap od Decoy. Ni jedna mi nije pukla do sada.
Hvala: Paragon, Južni

Molimo prijavite se