"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Spinning na moru za pocetnike.

Više...
uljez's Avatar 11 Lip 2020 22:20 #41 od uljez
Kupio sam već mašinicu, sad me više zanima oko štapa gledat li 270 ili 300 u tom cjenovnom rangu.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Lip 2020 22:34 #42 od Ceco
Replied by Ceco on topic Spinning na moru za pocetnike.
Nećeš pogriješiti ni sa jednim. Ako si početnik idi na kraci jer ćeš lakše rukovati. Pogotovo ako te bude zanimao površinski ribolov na moru.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: uljez

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 12 Lip 2020 03:14 #43 od susnjar

Ceco napisao: To izgleda kao jako dobra kupnja. Probaj samo naci novi model Hexane jer ima bolje vodilice. Strijelke i brancini, polande i manji lucevi bez problema idu van s time.
svijetvaralica.eu/stapovi/okuma-hexana-2
Evo u svijetu varalica imaš i akciju.

A bi li ova nova Hexana 258 cm akcije 20-60 g bila dobra i za shore jigging?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 12 Lip 2020 04:28 #44 od Ceco
Replied by Ceco on topic Spinning na moru za pocetnike.
Vjerujem da bi ali za težak teren i sj je idealnije stap od 280 + cm.
Teško ćeš upravljati ribom sa obale ukoliko ne misliš jiggati sa nekog pristupacnog terena. Gramaža je sigurno odlična za jigove do 40g

Hvala: susnjar

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 12 Lip 2020 19:22 #45 od susnjar
Šteta što ovaj nije malo manje akcije, ovako je idealan za jigove od 60g:

svijetvaralica.eu/stapovi/savage-gear-salt-1dfr-shore-jigging

Molimo prijavite se

Više...
uljez's Avatar 15 Lip 2020 19:10 #46 od uljez
Još jedno pitanje za iskusniju ekipu, naime ako mi je štap akcije 15-50g zanima me kako s takvim štapom ponašaju varalice ili jigovi koji su npr 5-10g

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 15 Lip 2020 20:51 #47 od B_
Replied by B_ on topic Spinning na moru za pocetnike.

uljez napisao: Još jedno pitanje za iskusniju ekipu, naime ako mi je štap akcije 15-50g zanima me kako s takvim štapom ponašaju varalice ili jigovi koji su npr 5-10g

To ti je individualno i ovisi o stapu. Ima stapova takve deklaracije koji dobro animiraju i manje varalice, ali ima i onih koji su toljage pa nema sanse da mozes s njima te male varalice. Jbga trebas se raspitati, a ako imas taj stap onda uzmi pa probaj.

Molimo prijavite se