"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Xzoga Egiano

Xzoga Egiano 21 Tra 2018 01:51 #19342

Razmišljam o kupnji navedenog štapa modela(EN 85M2 , PE; 0.6-1.2 Egi 2.5-4.0) koji bi mi trebao poslužiti primarno za lignjolov i možda nekakav lakši do srednji spin...za prvu ruku bih ga upario sa rolom Okumom Inspirom 30-etkom a sa vremenom možda bi je zamjenio za nešto malo sofisticiranije tipa Daiwe Emeraldas 2500 ili tako nešto.
Uglavnom da se ne udaljavam previše od teme zanimaju me mišljenja od vas ljudi sa foruma(prije svega od onih koji su ga imali šanse isprobati ili koji već love sa njime neko vrijeme) , kako se štap ponaša , jesu li sve one legende i hvalospjevi koje čitam o njemu po raznim stranicama i forumima istiniti i opravdani ili su to pak sve samo puste priče :)?
Ča me tako gljedaš?!
Zadnja izmjena: : 21 Tra 2018 01:59 od Ilija Gromovnik.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Xzoga Egiano 21 Tra 2018 13:18 #19346

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 606
Ja nemam taj stap, ali imam 83ML. Svaka pohvala i snjim sam nalovio liganja i liganja. Ja sam narucio i danas bas dobio Yamaga 83ML, koji mi je bio davna zelja.
Ovaj Egiano prodajem. Stap je u super stanju, mazen I pazen. Ocjena 9,9 od 10. Ima cak jos zastitni najlon na rukohvatu. Bez ijedne ogrebotine. Cijena 100 Eura.
Rogi ribaru !

Xzoga Egiano 21 Tra 2018 13:41 #19347

Ja sam iz Crikvenice pa bi se mogli možda nekako dogovorit i srest da ja pogledam taj tvoj štap , možda ga i kupim za 700 kn od tebe ako mi se svidi?
Ča me tako gljedaš?!

Xzoga Egiano 21 Tra 2018 13:42 #19348

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 606
Ilija Gromovnik napisao:
Ja sam iz Crikvenice pa bi se mogli možda nekako dogovorit i srest da ja pogledam taj tvoj štap , možda ga i kupim za 700 kn od tebe ako mi se svidi?

Ja sam sada u Nigeriji, ali se vracam za 20 dana, pa se cujemo. Kupio ga ili ne, stap ce se lako prodat.
Rogi ribaru !

Xzoga Egiano 21 Tra 2018 14:00 #19349

Trenutno imam u vidu taj tvoj te onaj iznad navedeni model kojeg mi nudi jedan dečko iz istre , govorim čuo sam dosta dobrih stvari o tom štapu i brendu i doista me interesira da li je to sve opravdano. Ja još nisam imao priliku ga vidjet i držat uživo tako da još ne mogu dati nekakav svoj sud o njemu.
Ča me tako gljedaš?!

Xzoga Egiano 29 Svi 2018 15:47 #19563

Oj Zdenko , hoće bit što od toga tvog štapa , jesi li se ti vratio?
Ča me tako gljedaš?!
Zadnja izmjena: : 31 Svi 2018 00:28 od Ilija Gromovnik.