"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Varalica Duo Tetra Works Bivi

Varalica Duo Tetra Works Bivi 25 Svi 2018 11:35 #19520

• Jaco
  • Jaco's Avatar
  • Korisnik
  • Ja lovio pa ulovio lalala !!!
  • Zahvala primljena: 24
Pozdrav ekipa !!! Pošto sam se dao malo za promjenu u slow shore jigging nakupovao sam jiggova i mogu reći da je jako dobro,ali sam sada naletio na nešto što kažu da je jako dobra stvar tj. varalica ima li netko iskustva s njom i kako do nje pošto ja i internet naručivanje smo neprijatelji po gradu Rijeci i okolici ih nema . Evo linkk od varalice na koju mislim i tražim...
www.svijetvaralica.eu/vobleri/duo/tetra-...duo-tetra-works-bivi
Tko lovi taj i ulovi !!!
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Varalica Duo Tetra Works Bivi 25 Svi 2018 11:48 #19521

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Doktor foruma
  • Stress is caused by not fishing enough.
  • Zahvala primljena: 251
To je varalica od 4 grama i prvenstveno je napravljena za Ultra Light tehniku. Ne vidim kakve veze ima sa shore jiggingom no dobro. Tetra works su odlične varalice kao i velika većina DUO-ovih proizvoda ali mislim da ti tražiš nešto drugo. Za shore jigging pogledaj DUO Drag Metal Cast jiggove. Povoljne i vrhunske.
Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/10
Daiwa Catalina 6500H

Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Jaco

Varalica Duo Tetra Works Bivi 25 Svi 2018 12:08 #19523

• Jaco
  • Jaco's Avatar
  • Korisnik
Da imaš potpuno pravo neznam Di sam gledao ... ovu sto si mi preporučio izgleda super samo opet problem neznam tko prodaje u gradu Rijeci Duo varalice
Tko lovi taj i ulovi !!!

Varalica Duo Tetra Works Bivi 25 Svi 2018 18:04 #19526

• Godra
  • Godra's Avatar
  • Majstor foruma
  • Zahvala primljena: 208
Jaco napisao:
Da imaš potpuno pravo neznam Di sam gledao ... ovu sto si mi preporučio izgleda super samo opet problem neznam tko prodaje u gradu Rijeci Duo varalice
Pa kad si već gledao na svijetu varalica onda si mogao vidjet i broj telefona na koji se slobodno možeš javit i naručit što ti treba.
Slobodno ga nazovi i reci što ti treba,pošalje ti poštom , platiš pouzećem i gotovo.
Frkachu ti je super, bez straha :)
džaba pametniji popušta kad budala zateže
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Baćo68, AnalPheasant, mirakulin, Jaco

Varalica Duo Tetra Works Bivi 26 Svi 2018 12:04 #19537

• Jaco
  • Jaco's Avatar
  • Korisnik
Evo svakako probam preko interneta iako sam skeptičan s tim loše iskustvo ali sta je tu je moram da bih nabavio sta želim tj sta je dobro ... hvala vam na savjetima probam svakako naručiti varalice koje ste mi preporučili ... varalica nikada dosta 😂😂😂😂
Tko lovi taj i ulovi !!!

Varalica Duo Tetra Works Bivi 28 Svi 2018 22:13 #19548

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1351
Jaco napisao:
Evo svakako probam preko interneta iako sam skeptičan s tim loše iskustvo ali sta je tu je moram da bih nabavio sta želim tj sta je dobro ... hvala vam na savjetima probam svakako naručiti varalice koje ste mi preporučili ... varalica nikada dosta 😂😂😂😂

Ma frkachu te opremi za 5 minuta sa svim što ti treba i za dva dana te čeka ispred vrata ;)
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: B_, Jaco

Varalica Duo Tetra Works Bivi 30 Svi 2018 13:13 #19578

• Jaco
  • Jaco's Avatar
  • Korisnik
Hoću svakako ... jos malo da si složim popis jiggova uz jos neke savjete sta sav uzmem do 30 grama posto mi je štap 20-40 rad .. a za dalje i neki jači štap kupim za shore jigging ... idemo dalje nema druge...sarune lovim ali padaju kao blesavi od 10 zakačenih ako tri izvadim van super ...možda neki savjet kako i sta nebo bilo loše 😜😜😜
Tko lovi taj i ulovi !!!