"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Popravak štapova

Više...
Waterfall's Avatar 12 Sij 2021 23:23 #61 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Re:Re:Popravak štapova

Paragon napisao: E jbg tek sam sada vidio,nije ti problem zamijeniti vršnu sam.Sve ostale vodilice jest.
Upaljač pod nju podgriješ,izvučeš van i u butigu sa tom ili premjeriš i naručiš po mjerama.
Kap superljepila na vrh štapa i mrvu u vodilicu i sam namjestiš za 5 min.

Sve pet osim superljepilo. Za vrsnu je kariku puno bolje upotrijebiti thermo ljepilo. Ako bi ponovo doslo do ostecena vodilice lako ju je zamijenit. Dovoljno da se malo zagrije i ide van bez problema.

Molimo prijavite se

Više...
Abyss's Avatar 13 Sij 2021 00:19 #62 od Abyss
Replied by Abyss on topic Re:Re:Popravak štapova
Jučer mi je došao jedan teleskopski štap.
Vodilica do vrha ima par napuklina, caklina, ne znam kako bih objasnio.
Kako je bio sklopljen, vrh štapa je bio sklopljen u drugi dio, taj vrh, prvi dio štapa je bio izgleda previše gurnut/sklopljen, i onda je valjda pritiskao onu vodilicu iznutra, i vani, ona plastika, što li je to, epoxi, tako nešto, ima par tih napuklina koje se osjete pod prstom
Što bi vi napravili, tražili zamjenu za drugi štap, jer je novi, ili to neće imati nikakvog utjecaja pa da tako ostavim?

Molimo prijavite se

• Paragon
  • Paragon's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Paragon's Avatar 13 Sij 2021 00:30 #63 od Paragon
Replied by Paragon on topic Re:Re:Popravak štapova
Meni je teleskop došao novi potrgani sa vršnom vodilicom.Tražio novi pošto tada nisam znao da je tako jednostavno zamijeniti vršnu vodilicu.
Ti vidi sam što bi učinio.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Igor's Avatar 13 Sij 2021 09:52 #64 od Igor
Replied by Igor on topic Re:Re:Popravak štapova

Abyss napisao: Jučer mi je došao jedan teleskopski štap.
Vodilica do vrha ima par napuklina, caklina, ne znam kako bih objasnio.
Kako je bio sklopljen, vrh štapa je bio sklopljen u drugi dio, taj vrh, prvi dio štapa je bio izgleda previše gurnut/sklopljen, i onda je valjda pritiskao onu vodilicu iznutra, i vani, ona plastika, što li je to, epoxi, tako nešto, ima par tih napuklina koje se osjete pod prstom
Što bi vi napravili, tražili zamjenu za drugi štap, jer je novi, ili to neće imati nikakvog utjecaja pa da tako ostavim?

Ako si platio novi, onda novi trebaš i dobiti. Traži da ti zamijene.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se