"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Postotka ugljika u štapu

Više...
BlackMarlin's Avatar 22 Pro 2019 13:42 #21 od BlackMarlin
Nitko ti ne stavlja sol na ranu.

Ja sam ti samo pokšao ukazati da rješenje tvojeg pucanja štapa nije u kupnji štapa od drugog materijala nego u tome da bi možda trebao ipak malo više pripaziti na štapove.
Nesreće se događaju, ali ako se učestalo ponavljaju...

Ako netko 3 puta razbije auto, vrlo je vjerojatno da nije kriv auto i da će se ta osoba tako i s drugim autom okolo razbijati. Jel bi ti rekao takvom frendu "daj, pa pripazi malo kako voziš" ili bi mu rekao "ma kupi jeftiniji auto pa te boli tuki što ćeš se i dalje razbijati, popravci su jeftiniji"

Nema nikakvog trljanja soli na ranu, pokušavam ti reći kako da umjesto da kupiš i lomiš jeftinije štapove, jednostavno prestanu lomovi štapova.

Ako je tebi iz nekog razloga ugodnije vjerovati da nije do tebe nego do štapa, oprosti ali to nije istina.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 22 Pro 2019 13:58 - 22 Pro 2019 14:01 #22 od BlackMarlin

bzing napisao: Jbga.
Jope Zenaq.
Jenostavno ne ostavljaš dojam nekoga tko ima strast za ribolov.Možda si ti odabrao ribolov za hobi ali tebe ribolov nije uzeo.
To da ti se stalno prigovara nije točno jer te poidbadam isključivo ja:P i radim to jer se kod tvojih upisa baš sve svodi na cijenu tvog štapa.Nema tu poznavanja ribe i njenih navika, nema događanja nema gušta u doživljaju.Ostaje beskonačno nabrajanje modela Zenaq štapova i nekakvih tvojih prijatelja koji imaju Zenaq štapove pa vi tvorite skupa neku kao sektu :P
Meni je sasvim ok podbadati takav pristup jer si na rubu nesmislenog malog elitizma u posjedovanju tehnoloških igračaka što baš nije zdravo.Nije zdravo jer druga djeca s puno manje naprednim igračkama više uživaju a i postižu bolje rezultate.
Znam da te neće obradovati ali...svaki štap od 600kn radi sasvim istu stvar kao tvoj od 6.000kn.To da je poseban osjećaj držati u ruci baš taj Zenaq je tvoj osobni dojam .Nekako ćeš ti uvijek patiti da nam dokažeš kakav je to dojam a mi ćemo se (ja sigurno) smijati.Očekujem još hvalospjeva na račun Zenaq-a i tog fantastičnog osjećaja nedostupnog nama smrtnicima.

Skroz si izokrenuo sve što sam ja igdje rekao, a i mene si krivo procijenio.
Čim čuješ ime Zenaq, ti više od drveta ne vidiš šumu i onda ti Ceco na primjer, treba prevesti što sam htio reći. I sam kažeš da si ti jedini koji ima taj problem i potrbu podjebavanja ovdje na osnovu pribora koji čovjek ima. Zašto sam ja drugačiji kad kažem "moj Zenaq" od onoga tko kaže "moja Okuma"?? Da stalno spominjem Okumu i Savage ovdje, ti uopće ne bi imao problem sa mnom i mojom strasti prema ribolovu. I što se Zenaqa tiče kao brenda, do sada sam njihov neki štap direktno preporučio 4 puta ljudima koje znam. Uglavnom preporučujem svima MajorCraft kao brend uloženo/dobiveno.

High end štap je meni veći gušt, tebi je možda sve to isto. I to je ok. Ja nikom ne govorim da nema strast prema ribolovu na osnovu njegove skupe ili jeftine opreme. Jednako cijenim sve. Ono što ne cijenim je kad čovjek ne održava i ne pazi svoje stvari i onda krivi opremu što ode k vragu. Ne održavaš rolu, ne mijenjaš ulje u autu... nije problem opreme što ne brineš. I ne, ne treba ti dati medalju što ti mačke razvalče pribor po rivi, nikakav normalan i pametan primjer ne postavljaš nikome.

Nikad nisam rekao da skuplji high end štapovi love sami po sebi više ribe jer to nije istina i slažem se s tobom. Takvi štapovi samo isti posao odrađuju drugačije, nekome je to bitno, nekome nije. I ne znači da je izbor jedne osobee pametniji od izbora druge osobe.

Čovjeku sam samo povukao paralelu da se sva oprema lomi ako se ne pazi, bila ona 100 kuna, 100 eura ili 1000 eura.. Rješenje nije u promjeni opreme.
Zadnja izmjena: 22 Pro 2019 14:01 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se