"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Ultra light vertical jigging štap

• Kal-El
  • Kal-El's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Kal-El's Avatar 02 Srp 2020 15:23 #1 od Kal-El
Ekipa ribolovci,

šta bi preporučili za ultra light vertical jigging štap za šarune i lokarde za jiggove gramaže između cca 15-50g u cjenovnom rangu do cca 800kn koji bih upario sa Daiwom BG 2500?

Slobodno može neki link gdje se može kupiti.

Unaprijed hvala na odgovorima.

There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot :)

Molimo prijavite se

• Tuna
  • Tuna's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ajde riboo
Više...
Tuna's Avatar 04 Srp 2020 22:52 #2 od Tuna
Potraži malo po formu, dosta se pisalo o štapovima za vertikal.
Ako baš tražiš tip slow jig štapa za vertikal, u tom rasponu cijene bi ti mislim odgovarali štapovi: okuma azores slow jig i sakura salt sniper slow Jigging.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 05 Srp 2020 13:12 - 05 Srp 2020 13:13 #3 od Paragon
Tuna to ni blizu nije onemu što on traži...niti se pisalo o ultra light štapovima za jigging. Čovjek traži štap do 50gr max
Ako imaš Facebook učlani se u grupu Vertical jigging Dalmacija...tamo ćeš dobiti potrebne informacije...
Zadnja izmjena: 05 Srp 2020 13:13 od Paragon.

Molimo prijavite se

• Tuna
  • Tuna's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ajde riboo
Više...
Tuna's Avatar 06 Srp 2020 02:16 #4 od Tuna
A da ovo je sve veće gramaže, promaklo mi je da traži do 50 grama....

Molimo prijavite se