"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Štap za spinning

• dundo
  • dundo's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
dundo's Avatar 26 Lip 2015 20:55 #21 od dundo
Replied by dundo on topic Štap za spinning
Već par godina imam neke "no name" polarizacijske oćale (ostavio ih neki stranac tamo na poslu gdje radim), Malo su mi male, ali koristim ih samo za ribolov i zadovoljan sam s njima. Inače imam i nove Ray Ban polarizacijske koje sam kupio najviše zbog vožnje (svaki dan na posao i s posla napravim 60 km). Tko nije provo nemože vjerovat koliko je čovjek odmorniji i kolika je razlika između običnih sunčanih oćala i polarizacijskih. Ako misliš kupovat oćale za ribolov ima ti ih svaka ribolovna butiga i nisu nešto pretjerano skupe.Prvo ih provaj, jer kako sam ja informiran nemoraju uvijek one skuplje bit bolje od onih jeftinijih. Netko je super zadovoljan sa oćalama od 100 kn, a netko kupi oćale za 400-500 kn pa kaže da ga od njih boli glava (čitao na nekim forumima).

Molimo prijavite se

Više...
SanTiago's Avatar 26 Lip 2015 22:49 #22 od SanTiago
Replied by SanTiago on topic Štap za spinning
I kod mene polarizacija, samo, kazu u optici da ih triba cuvat od mora jer navodno more skida taj film.. Isto ray ban

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 27 Lip 2015 01:35 #23 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Štap za spinning
Alo vas dvojica šminkera :P :lol: svaka čast hehe!

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 27 Lip 2015 12:40 - 27 Lip 2015 12:41 #24 od losos
Replied by losos on topic Štap za spinning
Zadnje 2 godine koristim yasei aori (crveni) za lubine lignje i ostale "gamadi"... stap mi se pokazao vrhunski. 2,4m gramaze 9-15 grama, s njim silikonci lete dalekoooo, skosavice....jako lagan nekih 90 grama, a na njega sam upario rolu shimano exage 2500 sa uprednicom varivas seabass max power 1#. stap cca 500 kn, upredenica oko 300, i masina oko 500.
evo jedan video kako sam jednu lipu pastrvu na njega digao

A polarizacijske naocale su i kod mene ;)- Wx air rage... odmor za oci i glavu
Zadnja izmjena: 27 Lip 2015 12:41 od losos.
Hvala: sparidae, Pikabu

Molimo prijavite se

Više...
sparidae's Avatar 30 Lip 2015 11:48 #25 od sparidae
Replied by sparidae on topic Štap za spinning
Opa, velika pastrva, odličan video losos. Lajk za set za spinning, dosta lagan štap, sigurno pruža puno zabave. Exage je super rolica naročito ovaj novi model FD. Vidim da je ima dosta ljudi po forumu.
Hvala: losos

Molimo prijavite se

• losos
  • losos's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
  • da bi uvatio ribu moras imati mokre gaće!
Više...
losos's Avatar 30 Lip 2015 11:54 #26 od losos
Replied by losos on topic Štap za spinning

sparidae napisao: Opa, velika pastrva, odličan video losos. Lajk za set za spinning, dosta lagan štap, sigurno pruža puno zabave. Exage je super rolica naročito ovaj novi model FD. Vidim da je ima dosta ljudi po forumu.

je je, ovaj exage je izvadio sam Bog zna koliko brancina :D, mada mi je jednom bio zupcanik perskocio ali odmah sam napravio . jedna od allaround rola po meni za srednjeg korisnika. Ova upredenica je top , izvlaci nedostatke stapa i makinje u visu klasu

Molimo prijavite se