"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Oprema za ribolov sa obale mora

• Abyss
  • Abyss's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Abyss's Avatar 15 Stu 2020 22:42 #1 od Abyss
Pozdrav društvo

Najprije isprika što otvaram još jednu temu kraj mora sličnih, ali mislim da mi ovako najviše možete pomoći.

Ove godine sam bio malo manje od desetak puta u ribolovu. Zadnji put prije tjedan dana kad sam završio u izolaciji jer se ispostavilo da je jedan od prijatelja pozitivan na ovaj virus.
I tako, kako valjda svatko ima vremena za razmišljanje kad si sam u zatvorenom, palo i meni na pamet da si kupim opremu, i da ne posuđujem uvijek od prijatelja.

Kako sam do sad pecao sa prijateljevim štapom.
Pecali smo sa obale, za mamac bi koristili lignje i na to tijesto, zabacim i čekam da nešto ugrize, a što će ugristi, iskreno, to mi je bilo manje važno, meni je baš gušt samo se tako zafrkavati. Pecali bi sa obale, podvelebitski kanal, upecali bi ili orade, bugve ili nešto sitnije.

E sad, što meni treba? Meni u biti treba sve, od štapa, role, do sile, olova, udica, mamaca, a ne znam što mi treba.

Ono što sam ovdje čitao po ovom forumu i gledao nešto videa, koliko sam skužio, trebao bi neki dvodjeli štap za spining od 2 do 3 metra, nešto od Okume ili Savage geara, bar ste za ove marke pisali da su dobre za one nižeg cijenovnog ranga.
Što se tiče kupovine opreme odgovara mi i iz Hrvatske i inozemstva, svejedno mi je.

Bio bih zahvalan za bilo kakve prijedloge, i što se tiče štapa, ali i role i svega drugog.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 17 Stu 2020 08:43 #2 od marko87
Ako te zanima štap za lov orade i slično ja prodajem komplet koji možeš vidjeti u oglasima. Rola ima i baitfeeder ako loviš sa otvorenom špulom što ti je poželjno za lov orade. Uglavnom dobiješ kompletan štap i samo ti fali predvez i ješka i spreman si za ribanje.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Abyss
  • Abyss's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Abyss's Avatar 18 Stu 2020 12:47 #3 od Abyss
Za sad još gledam opcije, čitam po forumu, gledam youtube, pokušavam skužiti što mi zapravo treba.

Molimo prijavite se