"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Štap iz lidla

Više...
orada277's Avatar 14 Stu 2015 20:03 #1 od orada277
Štap iz lidla was created by orada277
htija bih kupit bratu koji ima 10 godina jedan stap iz lidla sad kad budu ubrzo sta mislite koji je najbolji :lol:

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 14 Stu 2015 23:18 #2 od fisherman
Replied by fisherman on topic Štap iz lidla
zapravo sa sigurnoscu mogu reci da je jedan model stapa iz lidla od 90 kn vrlo kvalitetan i odlican,znam po tome sto moj susjed od jedno 65 godina ima takva dva stapa i ulovio je vise orada nego svi mi sa skupim ron thompsovima,okumama,tubertini itd......,ali naravno masinica ti treba biti jaka okumina,shimanova,abu garcia itd.....zato sto sa tim kvalitetnim stapom od 90 kn dobijes neku jadnu koja oradu od 70 uz veliku muku bi jedva izvukla,znaci lidlov stap, okumina jaka masinica,najlon bilo koji malo vece nosivosti od 0,35 i nema orade koju ne mozes izvuci

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 15 Stu 2015 06:38 #3 od orada277
Replied by orada277 on topic Štap iz lidla
hvala fisherman uzet ću taj stap

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 15 Stu 2015 14:17 #4 od fisherman
Replied by fisherman on topic Štap iz lidla
Ali naravno vodilice su lose kao i kod svakog jeftinog stapa

Molimo prijavite se