"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Best buy štapovi do 2000kn

Best buy štapovi do 2000kn 14 Ožu 2016 17:21 #6729

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1179
Best buy štapovi do 2000kn
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Best buy štapovi do 2000kn 12 Sij 2018 22:00 #18233

• Jura
  • Jura's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 24
Evo zapocet cu i ovu temu, proteklih tjedan dana intenzivno guglam spining stapove, u prvom planu za brancina ali i sve ostale ribe. U potrazi za tim ultimate stapom birao sam izmedu yamaga blanks, black hole ns, xzoga i major craft stapova . Akciju, duzinu i snagu stapa koji trazim nasao sam u svim navedenim osim kod xzoge. E sad sto sam trazio, cijena oko 1500 kn plus,minus 200 kn, duzina od 2.40 do 2.70 to mi je neki sweet spot, akcija regular-fast, snaga to jest gramaza varalica koje cu bacati 5-30 grama i sve opcije unutar tog okvira s tim da mi je 5-20 bio neki cilj. I da nebi doslo do zabune neki modeli koje su mi se svidjeli u hrvatskoj kostaju i preko 2000 kn dok na plat.co kostaju puno manje.

Yamaga blanks early plus 89L shallow master
2.66 m, 5-21, tezina stapa 125 g, 1400 kn.

Sljedeca opcija je major craft x-ride XRS 892L
2.70 m, 7-23, akcija regular-fast, 1500 kn.

Moj favorit. NSs rods black hole deeper vip III S 802L 2.43 m, 8-30, 134 grama, kojega prodaje kolega sa foruma za 1500 kn. I sad par pitanja, zanima me koji bi vi odabrali od ova tri stapa? znam da bi na ove stapove najbolje pasala rola velicine 3000 po shimanu, no imam stradic 4000 i nije mi u planu nova rola pa savjet od iskusnijih, kako ce pasati ovaj stradic ? Nisam upoznat sa plat.co i nacinom dostave, carinom i pdv-om pa bi isto volio cuti par rijeci o tome i koliko uopce kosta dostava stapa iz japana? Evo i da ne kupujem na pamet otici cu do magura i pogledati major craft i black hole no svjedno me zanima vase misljenje.
Zadnja izmjena: : 14 Sij 2018 18:26 od zeusfaber.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati