"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Best buy štapovi do 2000kn

Best buy štapovi do 2000kn 14 Ožu 2016 17:21 #6729

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1336
Best buy štapovi do 2000kn
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Best buy štapovi do 2000kn 12 Sij 2018 22:00 #18233

• Jura
  • Jura's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 28
Evo zapocet cu i ovu temu, proteklih tjedan dana intenzivno guglam spining stapove, u prvom planu za brancina ali i sve ostale ribe. U potrazi za tim ultimate stapom birao sam izmedu yamaga blanks, black hole ns, xzoga i major craft stapova . Akciju, duzinu i snagu stapa koji trazim nasao sam u svim navedenim osim kod xzoge. E sad sto sam trazio, cijena oko 1500 kn plus,minus 200 kn, duzina od 2.40 do 2.70 to mi je neki sweet spot, akcija regular-fast, snaga to jest gramaza varalica koje cu bacati 5-30 grama i sve opcije unutar tog okvira s tim da mi je 5-20 bio neki cilj. I da nebi doslo do zabune neki modeli koje su mi se svidjeli u hrvatskoj kostaju i preko 2000 kn dok na plat.co kostaju puno manje.

Yamaga blanks early plus 89L shallow master
2.66 m, 5-21, tezina stapa 125 g, 1400 kn.

Sljedeca opcija je major craft x-ride XRS 892L
2.70 m, 7-23, akcija regular-fast, 1500 kn.

Moj favorit. NSs rods black hole deeper vip III S 802L 2.43 m, 8-30, 134 grama, kojega prodaje kolega sa foruma za 1500 kn. I sad par pitanja, zanima me koji bi vi odabrali od ova tri stapa? znam da bi na ove stapove najbolje pasala rola velicine 3000 po shimanu, no imam stradic 4000 i nije mi u planu nova rola pa savjet od iskusnijih, kako ce pasati ovaj stradic ? Nisam upoznat sa plat.co i nacinom dostave, carinom i pdv-om pa bi isto volio cuti par rijeci o tome i koliko uopce kosta dostava stapa iz japana? Evo i da ne kupujem na pamet otici cu do magura i pogledati major craft i black hole no svjedno me zanima vase misljenje.
Zadnja izmjena: : 14 Sij 2018 18:26 od zeusfaber.

Re:Best buy štapovi do 2000kn 25 Sij 2018 15:33 #18458

Koji stradic? Velicinom odgovara taman ali tezina je pitanjemako je ci4+ onda savrsenstvo a ako je FK onda ce bit malo preteska.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Jura

Re:Best buy štapovi do 2000kn 25 Sij 2018 16:08 #18459

• Jura
  • Jura's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 28
Izgleda da je savrsenstvo 😉.

Re:Best buy štapovi do 2000kn 25 Sij 2018 16:14 #18460

A onda je to to' 🙂🤘
Gdje da ti ga posaljem? 😂

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Re:Best buy štapovi do 2000kn 25 Sij 2018 16:20 #18461

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
@Jura - probaj u Maguru Black Hole seabass final 5-20. Meni se je dopao na prvu :). U tom je cjenovnom razredu, jako brz sto je super za povrsince. Naravno ukusi se razlikuju al te nista ne kosta otic do magura i isprobat :)

Best buy štapovi do 2000kn 25 Sij 2018 17:17 #18463

• Mladen Miletić
  • Mladen Miletić's Avatar
  • Doktor foruma
  • Spremač/ica u vrtiću
  • Zahvala primljena: 178
Tako je Oki
A dobar je i za lignje
Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 11:27 #18668

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 565
Ljudi, pogledajte malo AkvaShop.com, bugarsku web stranicu za ribolov. Imaju dobrih stapova ( I Olimpic) po dobrom cijenama, koji ne podljezu carini. Postarina je za stapove 15 Eura do vasih vrata. Ja sam narucio I dobio Olimpic Nuovo Calamareti Quatro 83M-T za 270 Eura na kucna vrata. Posto je Bugarska u UN nema carine niti PDV-a.
Ljudi su jako usluzni. Stap je dosao za dva dana na kucna vrata.
Rogi ribaru !
Zadnja izmjena: : 04 Velj 2018 11:54 od Zdenko. Razlog: dodatak

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 12:03 #18669

• oki270
  • oki270's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 290
Zdenko napisao:
Ljudi, pogledajte malo AkvaShop.com, bugarsku web stranicu za ribolov. Imaju dobrih stapova ( I Olimpic) po dobrom cijenama, koji ne podljezu carini. Postarina je za stapove 15 Eura do vasih vrata. Ja sam narucio I dobio Olimpic Nuovo Calamareti Quatro 83M-T za 270 Eura na kucna vrata. Posto je Bugarska u UN nema carine niti PDV-a.

Hm jesi siguran da je adresa AkvaShop.com? Probao - redirekta na www.szemes.com/ koji opet hoce redirektati na matthewszemes.com...

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 12:15 #18671

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
oki270 napisao:
Zdenko napisao:

Hm jesi siguran da je adresa AkvaShop.com? Probao - redirekta na www.szemes.com/ koji opet hoce redirektati na matthewszemes.com...

Akvasport. Izvinjavam se.
Rogi ribaru !
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: oki270

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 13:10 #18672

• Mladen Miletić
  • Mladen Miletić's Avatar
  • Doktor foruma
  • Spremač/ica u vrtiću
  • Zahvala primljena: 178
Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 13:17 #18673

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Doktor foruma
  • Stress is caused by not fishing enough.
  • Zahvala primljena: 249
Imaju dosta visoke cijene.. neke su stvari cak i skuplje nego u Maguru a Maguro je dosta skupa trgovina.. ponudu s druge strane imaju odlicnu.
Zdenko napisao:
Čakule barakule.

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 13:18 #18674

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
Mladen Miletić napisao:
Mladene, sa sam uzeo zadnjeg Olimpica za lignje.
Rogi ribaru !

Best buy štapovi do 2000kn 04 Velj 2018 13:20 #18675

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
AnalPheasant napisao:
Imaju dosta visoke cijene.. neke su stvari cak i skuplje nego u Maguru a Maguro je dosta skupa trgovina.. ponudu s druge strane imaju odlicnu.
Zdenko napisao:

Olimpic stapovi imaju jako dobru cijenu. Ja sam uzeo zadnjeg Olimpica koji u Italiji kod Sergapesce dodje sa postarinom oko 400 Eura. Ja sam ga dobio u ovoj trgovini za 275 Eura na kucna vrata. Neke stvari su I skuplje nego kod nas. Rewcimo skocavice, ali ja ih kupujem u Japanu ili mi ih nose moji suradnici Japanci, Australci, Ameri.
Rogi ribaru !
Zadnja izmjena: : 04 Velj 2018 13:28 od Zdenko. Razlog: dodatak
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: AnalPheasant