"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Okuma Egi Pro K1

Više...
macchiato's Avatar 01 Pro 2016 13:09 #41 od macchiato
Replied by macchiato on topic Okuma Egi Pro K1
meni je isto doslo prosli tjedan i nije mi naplaceno 5 kn postarine. to ti ovisi o postaru koji ti nosi.

Molimo prijavite se

Više...
Dado_pu's Avatar 01 Pro 2016 13:33 #42 od Dado_pu
Replied by Dado_pu on topic Okuma Egi Pro K1
Ja sam podigao paket u posti jer nisam bio doma - mozda je to razlog

Molimo prijavite se

Više...
Lacni's Avatar 01 Pro 2016 13:50 #43 od Lacni
Replied by Lacni on topic Okuma Egi Pro K1
To je posta uvela svima, išao ti po paket ili ti ga dostave doma .. jedino je stvar u postaru da hoce ili nece ti naplatiti .. do kad ce ici tako ne znam al moj postar mi je to odavno vec rekao.

Sent from my BV6000 using Tapatalk
Hvala: AnalPheasant

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 01 Pro 2016 14:43 #44 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Okuma Egi Pro K1
Žena mi radi na pošti i svaki put kad bilo što naručim preko pošte isto mi naplate tih 5 kuna...

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 01 Pro 2016 14:48 #45 od frkachu
Replied by frkachu on topic Okuma Egi Pro K1

Dado_pu napisao:

frkachu napisao: ako netko još razmišlja o ovom štapu eto prigode u okuma tjednu -10%

svijetvaralica.eu/stapovi/okuma-egi-pro-k1

Narucio sam prije tjedan dans upredenicu koja me kostala 184 kn (na akciji je) i naplacena mi je postarina od 5 kn. Pise na stranici da je iznad 150 kn besplatno, sta besplatna postarina se ne odnosi na akcije?

nažalost pošta još uvijek divlja s tih 5 kn (ili više ako je iznos veći od 300 kn) koju oni nazivaju poštarina za prijenos novca
to je isti onaj iznos koji bi platili da ste išli s uplatnicom u poštu platiti taj račun
a kad ih pitam zašto i meni kao pošiljatelju naplaćuju 5 kn + pdv za slanje s otkupninom kažu da tako mora biti
no uskoro ćemo u potpunosti preći na gls i neće biti takvih bisera
Hvala: zoki1, macchiato

Molimo prijavite se

Više...
Dado_pu's Avatar 01 Pro 2016 17:38 - 01 Pro 2016 17:39 #46 od Dado_pu
Replied by Dado_pu on topic Okuma Egi Pro K1

frkachu napisao:

Dado_pu napisao:

frkachu napisao: ako netko još razmišlja o ovom štapu eto prigode u okuma tjednu -10%

svijetvaralica.eu/stapovi/okuma-egi-pro-k1

Narucio sam prije tjedan dans upredenicu koja me kostala 184 kn (na akciji je) i naplacena mi je postarina od 5 kn. Pise na stranici da je iznad 150 kn besplatno, sta besplatna postarina se ne odnosi na akcije?

nažalost pošta još uvijek divlja s tih 5 kn (ili više ako je iznos veći od 300 kn) koju oni nazivaju poštarina za prijenos novca
to je isti onaj iznos koji bi platili da ste išli s uplatnicom u poštu platiti taj račun
a kad ih pitam zašto i meni kao pošiljatelju naplaćuju 5 kn + pdv za slanje s otkupninom kažu da tako mora biti
no uskoro ćemo u potpunosti preći na gls i neće biti takvih bisera

Evo narucujem, sta ima ko neki kod? se moze ocekivati u subotu paket ili tek u pon.?
Zadnja izmjena: 01 Pro 2016 17:39 od Dado_pu.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 01 Pro 2016 19:58 #47 od frkachu
Replied by frkachu on topic Okuma Egi Pro K1

Dado_pu napisao: Evo narucujem, sta ima ko neki kod? se moze ocekivati u subotu paket ili tek u pon.?

nema kodova, cijene su u web shopu izražene s popustom, dostava prvi sljedeći radni dan... dakle ponedjeljak...
Hvala: Dado_pu

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 01 Pro 2016 22:46 #48 od dundo
Replied by dundo on topic Okuma Egi Pro K1
Eto što ti je država. U nas ima isto ta poštarina, samo što nije 5 kn, nego 4,5 kn.

Molimo prijavite se

Više...
jojoba's Avatar 02 Pro 2016 07:45 - 02 Pro 2016 07:48 #49 od jojoba
Replied by jojoba on topic Okuma Egi Pro K1
Eto oduka je pala i narucen je Okuma komplet.
Iskoristio sam tu akciju sta je Frkacu napisao.
Okuma EGI pro K1
Okuma ceymar c-30
Hvala svima na pomoci
Zadnja izmjena: 02 Pro 2016 07:48 od jojoba.
Hvala: frkachu

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 02 Pro 2016 09:36 #50 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Okuma Egi Pro K1

jojoba napisao: Eto oduka je pala i narucen je Okuma komplet.
Iskoristio sam tu akciju sta je Frkacu napisao.
Okuma EGI pro K1
Okuma ceymar c-30
Hvala svima na pomoci

Sa srecom.Sa rolom se neces pokajat.Veca rola C-40 je odlicna za spin a isto tako je jeftina..

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se