"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

NS Rods/Black (ass) Hole štapovi.

Više...
Everyday normal guy's Avatar 20 Sij 2017 23:32 #1 od Everyday normal guy
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pozdravčina. Pisao sam u temi univerzalaca o skyroadu 782ll i koliko mi je taj stap dobar ali ipak trebam nesto malo jače i nešto malo duže od toga pošto provodim 4-5 mjeseci godišnje na moru a htio bi početi napikavati i smuđeve po savi a sky mi je preslab za to. Trebam ga kao ultra univerzalca za slatko i slano koji bi bio namjenjen protiv bolena, smuđja, manjeg soma, štuke, brancina, strijelke, lice i škarama. Eto to su ciljane ribe i nekako mi se za to savršenim učinio NS Black Hole Deeper VIP III. Bila je to ljubav na prvi pogled i čim sam ga protresao znao sam da je to to. Ajde kao necu bit impulzivan pa cu promislit par dana ali nista mi bolje nije padalo na pamet a bome niti ista bolje tj prikladnije nisam imao u rukama.
Strašno brz blank ali vec sa 15g opterećenjem se popiga lagano i nekako bih procjenio da ce jig glava od 15g sa 4-5" bit optimala. Na prvu djeluje kao toljaga ali to definitivno nije. Drilao sam vrata i kvaku u dnevnom i stap se fino povecavanjem opterecenja progresivno polako savija sve do zadnje vodilice a meni je najbitnije da po mom ukusu nije prejak jer mi se gubi čar drilanja. Posto sam ga tek uzeo a vrijeme je kakvo je izvještaj sa vode cete pricekad ali nadam se ne predugo.
Sto se vizualnog dijela tiče e tu sam popušio jako. Taman mi je na granici da ne bude kićast. Prekrasne boje i fina eva. TVS reel seat je po meni nesto najudobnije što postoji. Mozda nekome ne valja al moja ruka na ovu veličinu sjeda ko budali samar. Totalna ergonomija. Balans je sa Stradicom 2500 zadovoljavajuc al mozda bi ipak rola od cca 250g bila bolje rijesenje jer za zeru vuče naprijed.
Eto to je za sada to a svaku novu impresiju cu nadodati ovdje.
Evo pas sličica :)

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
  • Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 21 Sij 2017 10:55 #2 od Ahab
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Kako napisati recenziju štapa bez da mu navedeš dužinu, težinu bacanja i akciju.
Well done!

smoto
Više...
zoki1's Avatar 21 Sij 2017 11:08 #3 od zoki1
U prinipu sve piše na štapu,8 stopa(243cm),8-30gr bacanja i mislim da je srednje brze akcije,ali da,mogao je to napisat,neznaju svi pročitat sa štapa kaj ih interesira.
Više...
Everyday normal guy's Avatar 21 Sij 2017 11:32 #4 od Everyday normal guy
Pa tko se bavi ozbiljno ribolovom a ne zna sto znace oznake na stapu?

Više...
zoki1's Avatar 21 Sij 2017 11:37 - 21 Sij 2017 11:37 #5 od zoki1
A čuj,ima ljudi,nije to sramota,treba biti svjestan toga i ne uzimati to za zlo ;)
Zadnja izmjena: 21 Sij 2017 11:37 od zoki1.
Više...
Everyday normal guy's Avatar 21 Sij 2017 11:42 - 21 Sij 2017 11:44 #6 od Everyday normal guy
Nije sramota naravno. Sramota je ispast smijesan u namjeri da drugoga prikazes smijesnim :p

Edit; Ne shvacam ozbiljno "ozbiljne" koji ne znaju pročitat.

Zadnja izmjena: 21 Sij 2017 11:44 od Everyday normal guy.
Hvala: zoki1
  • Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 21 Sij 2017 12:02 #7 od Ahab
Meni uopće namjera nije bila da ti ispadneš smiješan.
A volim kad ja ispadnem smiješan.

Nešto šteka forum.

smoto
Više...
zoki1's Avatar 21 Sij 2017 12:18 #8 od zoki1
To gazda izgleda nešto radi na forumu :)
Više...
zeusfaber's Avatar 21 Sij 2017 23:28 #9 od zeusfaber
Kič? Nemoj zezat, baš je lijep :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Više...
Everyday normal guy's Avatar 21 Sij 2017 23:31 #10 od Everyday normal guy
Pa meni je prekokrasan kao sto sam i napisao u rezenziji. J...š dužinu i akciju....bitno da je lijep :p

Više...
zeusfaber's Avatar 21 Sij 2017 23:38 #11 od zeusfaber

Everyday normal guy napisao: Pa meni je prekokrasan kao sto sam i napisao u rezenziji. J...š dužinu i akciju....bitno da je lijep :p

Imam Black Hole-a, NS Hurricane 40-160g za inchiku. Prekrasan je.

Znam o čemu govoriš.

Žao mi je što nemaju neki model do 60 ili 80g za spinning, shore jigging i slično.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Više...
Everyday normal guy's Avatar 21 Sij 2017 23:46 #12 od Everyday normal guy
Pa jesi gledao na njihovoj originalnoj stranici? Imaju tonu stapova.

Više...
Everyday normal guy's Avatar 18 Tra 2017 12:46 #13 od Everyday normal guy
Nije morska riba ali štap je položio finalni ispit :)

Privitak datoteke: