"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori

Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori 22 Kol 2017 10:20 #15353

• Kal-El
  • Kal-El's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 2
Ekipa trebam pomoć.

Želio bih upariti svoju rolu Daiwa 3012A s nekim štapom (do 800kn) težine bacanja 10-30g (10-35g).

Ciljana riba su mi strijelke i slični predatori :evil:

Unaprijed hvala!
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot :)
Zadnja izmjena: : 22 Kol 2017 10:44 od Kal-El.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori 22 Kol 2017 12:32 #15360

• Kal-El
  • Kal-El's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 2
npr. Okuma Octana 270cm, 10-36g ili Okuma CX 270cm, 10-35g???
There's a fine line between fishing and just standing on the shore like an idiot :)
Zadnja izmjena: : 22 Kol 2017 12:36 od Kal-El.

Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori 22 Kol 2017 12:56 #15361

• B_
  • B_'s Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 151
Ja imam okumu CX 270, 10-35g akcije, solidan štap. Zasad vadio brancine i škarme do 3kg, dovoljno je jak bio za svladat te beštije, vjerujem da bi i strijelke riješio bez problema što se tiče snage. Doduše to je štap izrazito vršne akcije, pa je bolji za popere i te površinske varalice nego za voblere, ali i njih sasvim solidno vodi. O octani sam dosada čuo sve najbolje i gledao je u akciji, rješavala je i luce od 5kg bez problema. Druge štapove nisam čak ni držao u ruci pa ne mogu usporediti. Na forumu ima puno iskusnijih ljudi od mene koji mogu dati kvalitetniji savjet pa možda da pričekaš njihov komentar Vjerujem da se za te novce može nabaviti i bolji štap, ali ja nemam iskustva da ti mogu savjetovati koji.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Kal-El

Re:Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori 22 Kol 2017 21:33 #15364

• KarloCK
  • KarloCK's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 12
Ja imam od sakure ryokana 2,33m 10-35g 480kn, ako ne treba duži ovaj je sasvim dobar izbor u ovom cjenovnom rangu. Za sada sam vadio brancine i strijelke doduše manje oko kilo, kilo i pol ali ima dosta rezerve pa mislim da ni veće neće biti problem.

Re:Spin štap do 800kn - meta: strijelka i slični predatori 22 Kol 2017 21:38 #15365

• zoki1
  • zoki1's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 298
KarloCK napisao:
Ja imam od sakure ryokana 2,33m 10-35g 480kn, ako ne treba duži ovaj je sasvim dobar izbor u ovom cjenovnom rangu. Za sada sam vadio brancine i strijelke doduše manje oko kilo, kilo i pol ali ima dosta rezerve pa mislim da ni veće neće biti problem.

Potpisujem,za svoju kvalitetu,štapovi trebao koštati duplo,blank,vodilice,rolhalter,sve vrhunski materijali