"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Problem na dvodjelnom štapu

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Srp 2018 08:01 #1 od Ceco
Pozdrav ekipa dogodilo mi je se nešto tako smješno sa mojim spin Ugly Stik GX2 9' iz dva djela. Brat mi je išao rastavit štap da ga spremi i valjda je malo zavrnuo gornji dio toliko da je ga zaglavio. Nisam ga uspio sve do sada rastavit i bojim se vući jače da ga ne polomim jer mi je to ipak najdraži štap koji imam. Najgore što su vodilice sad kontra donjeg dijela štapa pa ga ne mpgu koristiti ni kao jednodijelni :blink:
Imate li koji savjet kako bi to mogao riješiti a da ne oštetim sami štap?

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 14 Srp 2018 09:57 #2 od bzing
Replied by bzing on topic Problem na dvodjelnom štapu
Hm.
Hlađenje bi pomoglo ali 2,7 metara je predugo za bilo koji kućni hladnjak.
Probaj sa silikonskim sprejem.
Ako ništa ne ide, zaglavi jedan dio štapa u stegu (škrip) ali oprezno preko krpe pa ručno tordiraj drugi dio.

Zadnja opcija je "Prodajem jednodjelni spin štap dužine 9 stopa sa posebnim kontrasnjernim vodilicama..." :lol:
Hvala: susnjar, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 14 Srp 2018 18:28 #3 od zeusfaber
Čekaj, ne možeš odvojiti gornju i donju sekciju?

Molimo prijavite se

Više...
fishfish's Avatar 15 Srp 2018 19:17 #4 od fishfish
Ako je ikako moguće, dio di se spajaju sekcije pokušaj staviti u vrlo toplu vodu, teže izvedivo je ali moguće.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Srp 2018 21:47 #5 od Ceco
Replied by Ceco on topic Problem na dvodjelnom štapu
Da nisam ih mogao odvojiti nikako... Na kraju sam "muški" dio drzao u ledu a ženski grijao sa sušilom za kosu. Iz trećeg pokušaja sam uspio rastaviti. Ovo mi je prvi put da sam imao ovakav problem da baš neće ni dodatni par ruku pomoći. Predpodstavljam da je zrak nekako zaglavio između. Hvala svima na savjetima

Molimo prijavite se

Više...
fishfish's Avatar 16 Srp 2018 09:21 #6 od fishfish
Problem je bio u gospodinu Paskalu, međutim nevidljivom promjenom stanja materijala (grijanje i hlađenje) uspio si smanjiti tlak. Ipak imaš dvodjelni ugly gx.
Hvala: susnjar, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 16 Srp 2018 16:22 #7 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Problem na dvodjelnom štapu
Trn malo namaži sa voskom i nebi ti se to više trebalo događat ;) ;) ;)
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se