"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: spin stap za palamidu licu strijelku

spin stap za palamidu licu strijelku 22 Ruj 2018 08:53 #20238

• Paragon
  • Paragon's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 4
Pozdrav interesira me spin stap za palamidu strijelku licu s kraja
volio bih da bude 3m
dali bi mi bio dovoljan shimano catana spinning 20-50gr 3m?
znaci gledam nesto do cca 500kn
masinicu imam upario bih ga sa daiwa samurai 3500(ako je uspijem popraviti) i dali bi mi valjala za palamidu strijelku licu?
od upredenice sam gledao nesto od kast kinga za uzeti.kako se pokazala ako itko koristi?
p.s. tamo gdje mislim ribati se motaju palamide cca 3-4 kg robe strijelke 1.5-3-4 kg a za licu neznam
netreba mi bas neka toljaga sa kojom mogu dovuci ribu do kraja bez drila i borbe.znaci nesto sto bi mi moglo pruziti gust.
takoder imam okumu hexanu 10-35gr sa masinicom ceymar c-40 i to mi je super kombinacija za navedeno. ali eto otac izrazio zelju da ga vodim pa bih njemu prepustio hexanu i ceymarku (zato sto je desnjak i moze prebacivati rucicu na obje strane role, a daiwa mi je samo za mene jer on ne moze desnom rukom motati) :)
hvala i lp
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

spin stap za palamidu licu strijelku 22 Ruj 2018 12:26 #20239

• Rodosek
  • Rodosek's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 7
Pozdrav Paragon,
Zao nemam puno iskustva da bi mogao dati savjet na tvoja pitanja ali bilo bi super ako kzes gdje je ovo mjesto sa palamidama 3-4 kg pa da isprobamo se ostali ako cemo bit u blizini :P

Pozz

spin stap za palamidu licu strijelku 03 Lis 2018 17:38 #20308

• matko100
  • matko100's Avatar
  • Novi korisnik
pozdrav
neznam koliko si visok ali štap od 3 metra jako umara ruke prilikom varaličarenja (pogotovo površincima)
lovim sa 2.70 i imam odlične zabačaje s obale
za te palamide od 3-4 kile štap treba biti žilav ko opanak i podosta špage na roli :silly:

spin stap za palamidu licu strijelku 04 Lis 2018 11:39 #20319

• praetorian
  • praetorian's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 18
matko100 napisao:
pozdrav
neznam koliko si visok ali štap od 3 metra jako umara ruke prilikom varaličarenja (pogotovo površincima)

Ovo! :like:
Imam Daiwin 3,00m štap, 15-50 i crknem twitchajući varalice, dok sa 2,7 sve ide lakše, a što se zabačaja tiče nisam primjetio razliku.

spin stap za palamidu licu strijelku 06 Lis 2018 21:28 #20344

• Paragon
  • Paragon's Avatar
  • Korisnik
Hmm visok sam cca 185 mozda malo vise.
Znam da mi je najlakse kupit jos jednu hexanu ali nije mi to onda to zelio bih probati jos koji stap.nekidan sam od prijatelja probao kombinaciju shimano catana 3.00 20-50gr sa shimano sienna 4000 i to mi para ovako na prvu ok kombinacija i zakacio sam palamidu cca 3 kg na to bio isto kao i sa mojom hexanom i ceymarkom i po mom skromnom misljenju nema neke velike razlike. Osim sto on mota lijevom rukom a ja desnom hahaha.
Na moju hexanu i ceymarku te na njegovu catanu i siennu ima borbe ali nista pretjerano puno pa se cak mislim za stap uzeti catanu kao neku najjeftiniju opciju a da nije opet hexana
Morat cu daiwinu rolu tjerat na servis jer je skipljala prasinu godinama i godinama
Hvala za odgovore!
Rogi!