"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

SSP

Više...
roko.gracin's Avatar 29 Stu 2018 14:53 - 29 Stu 2018 14:53 #1 od roko.gracin
SSP was created by roko.gracin
Pozdrav!
Da li je netko probao SSP strunu? Ima na youtube par videa di ju jako hvale za eging ali i jig pa bi vjerojatno bila i za spin. Kazu da je "puno bolja od upredenice", sto god to znacilo. Ima je u Magura (samo 150m) pa me zanima jel netko to mozda ispitao da javi dojmove.
Zadnja izmjena: 29 Stu 2018 14:53 od roko.gracin.
Hvala: rogi

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 29 Stu 2018 21:29 #2 od rogi
Replied by rogi on topic SSP
I mene bi zanimalo ukoliko netko ima iskustva s ovime, zvuči zbilja zanimljivo! :)

Molimo prijavite se

Više...
roko.gracin's Avatar 29 Stu 2018 22:42 #3 od roko.gracin
Replied by roko.gracin on topic SSP
Navodno nevjerojatno dobro izbacuje lagane varalice, dosta bolje od upredenice.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 30 Stu 2018 07:20 #4 od bzing
Replied by bzing on topic SSP
Slično Berkley nanofilu.S tim što je nanofil daleko šire prihvačen i duže u uporabi.Tako da, radije probaj njega.Nečeš se razočarati i ako je za spining ne moraš znati nikakve posebne čvorove osim onog za kopču.

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 30 Stu 2018 08:24 #5 od rogi
Replied by rogi on topic SSP
Prema specifikacijama bi Black Magic SSP trebao biti jači od Berkley Nanofila.

Black Magic SSP
0.13mm/4kg
0.18mm/6kg
0.20mm/8kg

Berkley NanoFil
0.12mm/2.7kg
0.15mm/3.6kg
0.17mm/4.5kg
0.20mm/5.4kg

Jedino ne znam je li SSP 0.13mm pretanak za lignje/štap?
Konkretno meni na Okuma Egi Pro K1 štapu piše da je predviđen za špage veličina PE0.8-PE1.5.
Bi li se sa tanjom upredenicom (npr. 0.13mm što odgovara PE0.6) na neki način poremetio rad štapa ili izbačaj? Ili bi se ona više petljala?

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 30 Stu 2018 13:27 #6 od bzing
Replied by bzing on topic SSP
Svaki štap i rola bi trebali imati oznaki za koji PE su predviđeni.
Nemoj brinuti o nosivosti ako ti je to za lignjanje.Ja uredno lignjam najlonom 0,2mm nosivosti 2,9kg i nikad nisam imao problema.
Probaj sve i sam donesi zaključke i koristi što ti odgovara jer ćeš završiti u teorijama i kupovati opremu koja ti nije ni nužna ni udobna a da bi bio "kao ostali".
Sat proveden na rivi ili bilo gdje uz more sa štapom u ruci vrijedi koliko 987 sati na forumima.
Hvala: Baćo68, Igor, rogi

Molimo prijavite se

Više...
roko.gracin's Avatar 03 Pro 2018 12:30 #7 od roko.gracin
Replied by roko.gracin on topic SSP

bzing napisao: Svaki štap i rola bi trebali imati oznaki za koji PE su predviđeni.
Nemoj brinuti o nosivosti ako ti je to za lignjanje.Ja uredno lignjam najlonom 0,2mm nosivosti 2,9kg i nikad nisam imao problema.
Probaj sve i sam donesi zaključke i koristi što ti odgovara jer ćeš završiti u teorijama i kupovati opremu koja ti nije ni nužna ni udobna a da bi bio "kao ostali".
Sat proveden na rivi ili bilo gdje uz more sa štapom u ruci vrijedi koliko 987 sati na forumima.

Ma apsolutno se slažem :) Ovo me više zanimalo iz neke znatiželje prema tehnološkim novitetima nego zbog zainteresiranosti za kupnju.

Molimo prijavite se