"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shimano kairiki VT

Više...
Ivica27's Avatar 13 Stu 2019 23:38 #1 od Ivica27
Shimano kairiki VT was created by Ivica27
Kupio sam shimano kairiki vt 0.19mm 300m. I kad sam zaveza fg knot primjetio sam da se upredenica odvaja ili kako da to nazovem? Ima li tko iskustava s navedenom upredenicom?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 14 Stu 2019 20:33 #2 od Paragon
Replied by Paragon on topic Shimano kairiki VT
ja iman kairiki doduse sx8 i meni je odlicna
kako mislis odvaja?

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 15 Stu 2019 02:49 #3 od Ivica27
Replied by Ivica27 on topic Shimano kairiki VT
Pa niti se odvajaju jedna od druge. 8 niti je i nije strasno ali nije ni sjedinjena. Mislim to sam primjetio pored cvora.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 15 Stu 2019 14:58 #4 od Paragon
hmm imam shimano kairiki sx8 gosen jigging multicolor okuma ceymar i ygk super jigman i na nijednoj mi se to nije nikada dogodilo...
da nije kakva greska uletila?

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 15 Stu 2019 16:31 #5 od rogi
Replied by rogi on topic Shimano kairiki VT
Meni se to znalo također događati na upredenicama, baš kod FG čvora. Kako natežem upredenicu i vrtim ju kod vezanja pa kao da se malo "rascvjeta" ili pak postane plosnata umjesto okrugle na čvoru. Ali u praksi to nije stvaralo probleme niti je upredenica pucala na tom mjestu. Kod eventualnih zapinjanja bi uvijek stradavao FC tako da mislim da se ne trebaš brinuti.

Nakon vezanja čvora par puta dobro potegni rukom FC i upredenicu i vidi ako čvor drži. Ako je sve ok peglaj :)

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 15 Stu 2019 16:42 #6 od Ivica27
Evo bas se vratio sa poste. Jugo preslo u olujno pa nevrijedi vise. Upredenica se ponasa vrhunski. Jos je meksa od spiderwire stealth smooth. Odlicno leti. Paragon mislio sam uzeti sx ali je vt navodno bolja. Uzeti cu ja i sx pa cu usporediti. Rogi primjetio sam da ima na jos dva mjesta. Potezao sam vraski i drzi. Nasao sam na njemackom forumu isti slucaj. Navodno je to bilo na prvih par metara i kasnije sve ok. Nadam se da cu uskoro nesto uhvatiti na nju. Cisto da vidim kako drzi. 😁
Hvala: rogi

Molimo prijavite se

Više...
Ivica27's Avatar 20 Stu 2019 14:45 #7 od Ivica27
Evo ekipa duzan sam obavjestiti da je shimano kairiki VT vrhunska upredenica. I vise nevidim nikakvo otpetljavanje. Nalon par izlazaka i ulova finog brancina. Upredenica je odlicna. Zapeo mi ke jig za dno i vukao sam sve snage. Upredenica nije pukla nego sam iskrivio trokuku na jigu. Jako se daleko izbacuje. Stvarno sam zadovoljan. Lp

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 20 Stu 2019 17:22 #8 od Paragon
meni isti slucaj sa sx8 samo sto mi prste ne pokida preko 4x omotane krpe dok ne otkacim haha
nema to da pukne upredenica...
drago mi je da valja!
Hvala: Ivica27

Molimo prijavite se