"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Daiwa j braid

Više...
matija.vucic's Avatar 13 Lis 2020 13:41 #1 od matija.vucic
Daiwa j braid was created by matija.vucic
Pozdrav svima,
Ako sam nešto falio prilikom objave nemojte zamjeriti nemam toliko iskustva.
Čitam dosta o ovoj upredenici i sve sam više zbunjen.
Prvo ljudi je hvale, onda grde.. Američko tržište Europsko tržište kažu da je razlika u tome da ova za naše tržište puca i da nije kvalitetna kakva su vaša iskustva?

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 13 Lis 2020 14:27 #2 od marko87
Replied by marko87 on topic Daiwa j braid
Nadodaj još 150-200kn i uzmi nešto bolje. Pogotovo ako je misliš uparit sa kakvom okumom kao što sam ja napravio.

Idi na daiwu tournament evo ili spiderwire.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: matija.vucic

Molimo prijavite se

Više...
matija.vucic's Avatar 13 Lis 2020 15:23 #3 od matija.vucic
Replied by matija.vucic on topic Daiwa j braid
Pa zapravo imam shimano stradic i za njega kupujem upredenicu. Čini se da ću staviti daiwa tournament evo

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 13 Lis 2020 15:28 #4 od marko87
Replied by marko87 on topic Daiwa j braid
Ne mozes falit sa njom. Imao sam priliku probati bacati sa frendovim štapom koji ima stradica i spiderwire na njemu i nikakvih problema nisam imao sa ti par zabačaja.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 14 Lis 2020 18:47 #5 od Paragon
Replied by Paragon on topic Daiwa j braid
Imam j braida i mogu ti rec da mi je bila odlicna dok me netko nije pitao za nju i pohvalio sam upredenicu ...sljedeci dan odma zapetljanac...prokleo sam ju ocito...a prije toga je skoro pola godine bez greske bila ikakve.
i kairiki ti je jako dobra upredenica ja ju koristim za palamidu strijelku itd...nema petljanca nema pucanja

Molimo prijavite se