"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trabucco S-Force XPS Surf Casting

Više...
mediterraneozg's Avatar 30 Ožu 2018 10:17 #1 od mediterraneozg
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Pozdrav svima!

Jučer sam kupio monofil "Trabucco S-Force XPS Surf Casting" promjera 0,35 mm za lov orade s kraja pa me zanima da li netko od vas ima iskustva s navedenim najlonom? Najlon je tonući, u naranđasto-crvenoj boji, navodno s potpunim izuzećem memorije i prema navedenim karakteristikama ima izuzetno veliku nosivost (u mojem slučaju 14,40 kg u što ne vjerujem).

lp,
Hvala: zeusfaber
Više...
zeusfaber's Avatar 03 Tra 2018 18:12 #2 od zeusfaber
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja sam koristio ovaj od Trabucca u varijanti 0.28mm kao predvez za spinning i nemam primjedbe.

Hvala: Kvarner
Više...
Kvarner's Avatar 04 Tra 2018 06:32 #3 od Kvarner

zeusfaber napisao: Ja sam koristio ovaj od Trabucca u varijanti 0.28mm kao predvez za spinning i nemam primjedbe.

I ja isto taj korostim isto tako nemam primjedbi.
;)
Više...
dxdandy's Avatar 09 Tra 2018 10:32 - 16 Tra 2018 14:57 #4 od dxdandy
Gdje ga nabavljate ? Ja vec par godina koristim ovaj dolje u debljini 0,35 i 0,50. I na ovaj debeli sam znao dobiti brancina u pola dana. Jak i izdrzljiv na kamenje i slicno krzanje. Ja zadovoljan. Nikad do sada pucanja nije bilo.
www.ribolovnipribor.hr/hrvatski/proizvod...arbon-100m-035_1894/
Zadnja izmjena: 16 Tra 2018 14:57 od dxdandy.
Više...
dzingo's Avatar 16 Tra 2018 14:04 #5 od dzingo
Čovjek pita za monofil a ovo što mu vi govorite je fluorocarbon.
I ja bih volio znat nešto više o ovom monofilu ako ga je itko koristio...