"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Spectra - ebay

Spectra - ebay 02 Srp 2018 14:23 #19778

• fishfish
  • fishfish's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 5
Momci, dal je netko imao iskustva sa Spectra upredenicom? Na yt sam dosta pratio o tim kineskm spagama (ebay /aliex). Ima dosta brendova koje mogu zadovoljiti sve potrebe ribica. Naravno da su cijenom jeftinije i kvaliteta nije na zavidnom nivou. Međutim, naručio sam nedavno pa me zanima dal sam bacio novac, Ako netko ima kakva saznanja..

LP
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Spectra - ebay 03 Srp 2018 16:07 #19779

• zoki1
  • zoki1's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 314
E sad,u principu nisu bog zna kaj,ali posluže svrsi.U 90% slučajeva deklarirana nosivost i debljina nema veze sa vezom,boja se ispire kao da je temperom farbana.Velim poslužiti će svrsi.Ali ipak razmisli o malo kvalitetnijoj špagu za špin,po mogućnosti 8 niti😉😉😉

Spectra - ebay 04 Srp 2018 18:47 #19780

• fishfish
  • fishfish's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 5
A budem vidio kakva je kvaliteta kad dođe. Ovo je samo za probu.. Detaljnije cu vidjet kroz par dana nadam se.

Spectra - ebay 18 Srp 2018 01:37 #19829

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 6
Imas ih dosta... Ja sam sa wish app kupovao dečkima za šaranje i bili su zadovoljni. Mislim da su koštalo oko 30kn za 500m. Ali ako tražiš jeftino i koliko toliko dobro pogledaj službeni webshopu na aliexpress od KastKinga koji ipak imaju najbolju kvalitetu u toj cijeni. Ja uzmem sebi obicno 1000m kad imaju akcije za nekih 16-20 dolara. Boja se ne gubi lako i dosta je tanka.