"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Upredenica TUF LINE

Više...
Anealagon's Avatar 23 Srp 2018 08:46 #1 od Anealagon
Da li je itko probao navedenu upredenicu?

Evo i link s njihove stranice: tuf-line.com/

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 24 Srp 2018 14:30 #2 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Upredenica TUF LINE
Nemam iskustva ali znam za nju, mislim da je frend ima pa ću provjeriti s njim. Svakako mi se sviđa ime :like:

Molimo prijavite se

Više...
Anealagon's Avatar 24 Srp 2018 14:55 #3 od Anealagon
Replied by Anealagon on topic Upredenica TUF LINE
Mislim da je netko ovdje na forumu stavio link sa ebay-a ( www.ebay.com/str/shimreelstackle ) i vec sam s njegovih stranica narucio upredenicu Yo-Zuri, pa sam trazio nesto vece duzine, kad vec imam mjesta na novoj roli :D (Daiwa BG 5000) pa sm naisao na TUF LINE koja je privatljiva cijenom sad je pitanje je li kvalitetom (njihova stranica tuf-line.com/ )

Molimo prijavite se

Više...
Anealagon's Avatar 01 Kol 2018 10:31 #4 od Anealagon

zeusfaber napisao: Nemam iskustva ali znam za nju, mislim da je frend ima pa ću provjeriti s njim. Svakako mi se sviđa ime :like:

Jesi li mi sta sazno?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Kol 2018 15:32 #5 od zeusfaber

Anealagon napisao:

zeusfaber napisao: Nemam iskustva ali znam za nju, mislim da je frend ima pa ću provjeriti s njim. Svakako mi se sviđa ime :like:

Jesi li mi sta sazno?

Oprosti, zaboravio sam. Sad sam ga zvao i nije TUF line, neka druga upredencia je u pitanju tako da nisam od velike pomoći. A gle, Amerikanac. Pretpostavljam da je dosta jaka. Vjerojatno nije neka finesse upredenica. Koja je cijena?

Molimo prijavite se

Više...
Anealagon's Avatar 30 Kol 2018 17:40 #6 od Anealagon
Vec sam narucio od daiwe j-braided i narucio sam dorisea mega 9 (9nitna) da probam.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Kol 2018 18:05 #7 od zeusfaber

Anealagon napisao: Vec sam narucio od daiwe j-braided i narucio sam dorisea mega 9 (9nitna) da probam.

Odlično. Ja koristim Daiwa Tournament X8 Multicolor na gotovo svim rolama i zasad mogu reći sve najbolje :like:
Hvala: Vrvilo

Molimo prijavite se