"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Šuljanje u plitkom

Više...
marioadria's Avatar 18 Sij 2015 22:30 #1 od marioadria
Pozdrav ljudi,

Može li mi netko objasniti kako se lovi šuljanjem u plitkom, uz sami kraj na minimalnim dubinama i gdje potražiti ribu?

Dakle ovo bi mi bio plan. Na pontama u zaklonu vrebam i čekam ribu na samoj površini, uz sami kraj. Zašto? Na tim mjestima lovin ribu s kraja i kad vidim što prolazi na 2m dubine uz sami kraj, ispred mojih oči, dođe mi plakat. Viđa sam gofove, zubace i škarme od 2 do 10kg u samom kraju. Sad, možda ovo šta govorim uopće nema smisla jer nemam puno iskustva u podvodnom ribolovu, ali snimija san nekoliko udubljenja u tim pontama gdje se mogu odlično sakriti + imam odijelo u istom koloru, ma praktički sam nevidljiv. E sad, je li ovo glup plan? :lol:
Hvala: Bambus

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 18 Sij 2015 22:54 #2 od Antonio
Replied by Antonio on topic Šuljanje u plitkom
Ma kakvi glup sta ti je, to šta si ti sad napisa je sveti gral ;) Ako je tako, uzmi pljucu, u čeku i neboj se, rezultat neće izostati! ;)

Molimo prijavite se

Više...
marioadria's Avatar 18 Sij 2015 23:31 #3 od marioadria
Replied by marioadria on topic Šuljanje u plitkom

Antonio napisao: Ma kakvi glup sta ti je, to šta si ti sad napisa je sveti gral ;) Ako je tako, uzmi pljucu, u čeku i neboj se, rezultat neće izostati! ;)

Misliš? :cheer:

Gle, pred noć sam tu viđao stvarno svašta. Jednom sam vidio barakudu pa po mojoj procjeni to je od 5-7kg, ma na samoj površini ide. Često se veći gof zalijeće u sami kraj, lovi neku sitnu ribu, a nije rijetko da na samo par metara dubine vidim velike mrlje kako se gegaju uz same stijene.

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 19 Sij 2015 19:57 #4 od Antonio
Samo ti mogu reći da ako kojim slučajem nemaš PR opremu nabavi je i baci koju sličicu tu kad padne koji kapitalac :cheer:
Hvala: Bambus

Molimo prijavite se

Više...
Bambus's Avatar 19 Sij 2015 23:29 #5 od Bambus
Replied by Bambus on topic Šuljanje u plitkom

Antonio napisao: Samo ti mogu reći da ako kojim slučajem nemaš PR opremu nabavi je i baci koju sličicu tu kad padne koji kapitalac :cheer:

PR oprema bi bila "Oprema za podvodni ribolov?" :dry: :lol:

Uglavnom ideja drži vodu. Koliko će biti efikasna, ne znam. Svakako vrijedi pokušati!

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 20 Sij 2015 10:32 #6 od Antonio
Naravno

Što se tiče podvodnog ribolova nema tu neka velike filozofije, jednostavno to ili imaš ili nemaš, ili ti je to gušt i uživaš ili ti se "neda" a kad još imaš takvu poziciju di viđaš kapitalce nemaš se šta misliti, pušku u ruke i udri! ;)

Molimo prijavite se

Više...
Hornblower's Avatar 22 Sij 2015 11:54 #7 od Hornblower
Replied by Hornblower on topic Šuljanje u plitkom
Gdje si ono rekao da je to? :lol:
Hvala: Posejdon79

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 09 Ožu 2015 11:44 #8 od Posejdon79
Replied by Posejdon79 on topic Šuljanje u plitkom

Hornblower napisao: Gdje si ono rekao da je to? :lol:

Kad vidiš da se otvori ona punta, pa brojiš čemprese, iza 27 čempresa dolje :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 09 Ožu 2015 14:10 #9 od Antonio
aj neki gugle map ili koordinate ;)

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 10 Ožu 2015 18:20 #10 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Šuljanje u plitkom

Antonio napisao: aj neki gugle map ili koordinate ;)

ja znam jednu takvu poziciju :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 14 Ožu 2015 10:31 #11 od Antonio
super, samo mi je to malo daleko... :silly:

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 18 Svi 2015 10:20 #12 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Šuljanje u plitkom
I bio sam u pravu :cheer:

Molimo prijavite se