"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

KABURA -ulovi,tehnike,sistemi,poduka

Više...
In čiki's Avatar 09 Kol 2019 12:52 #1 od In čiki
Znam da ima vec jedna tema za kaburu al me zanimaju ne samo ulovi vec i zehnike lova ,mjesta ,dubina...i sve ostale uvjete i informacije sta znate o ovoj tehnici
neznam tocno koliko se ljudi bave kod nas ovom tehnikom i dal ima rezultata , koliko se Vi bavite koji ste u forumu ovom tehnikom ?dal ste barem pokusali upustit se u ovu tehniku koja sudeci po ulovima u italiji i grckoj dosta razvijena i bome dosta zavidnih ulova
Ja sam krenuo u potragu za informacijama a i ribama al bezuspjesno bilo je par nekih grizica al nista posebno, probao sam tehnikom laganog podizanja s dna i skakanjem po dnu i nista nije isto ko u grckoj :lol:
Ja lovim na podrucju krka plavnika i cresa ako je neko jos s ovog podrucja bilo bi dobro ako imaneke informacije al naravno i ostali
Nadam se da ce se tema prosiriti i skupiti korisne informacije

Molimo prijavite se