"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lovi li se

Više...
beposvalina's Avatar 13 Lis 2016 22:56 #1 od beposvalina
Lovi li se was created by beposvalina
Da nacmen ovu temu,ima li tune kod vas i lovi li se

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 13 Lis 2016 23:15 #2 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Lovi li se
Ja ne znam što se događa s tunom ali imam neki osjećaj da je ima puno puno više naspram zadnjih godina. Sudeći po onomu što vidim i čujem dosta dobro se lovi i tune su veće nego prijašnjih godina, pogotovo na sjeveru Jadrana, na Kvarneru i u Istri, i to mi je baš drago čuti.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 13 Lis 2016 23:24 #3 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lovi li se
Takodjer i ja cesto cujem od kolega da ih vidjaju, sad u ovo doba jesen - zima ima bit da ulaze u kanale i vale za manjom plavom ribom. Proslih godina redovito su upadale u podrucje Rijeke Dubrovacke bas u ovo doba.

Ima bit da ih se dosta nakotilo u Jadranu !?!

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 14 Lis 2016 11:35 #4 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Lovi li se
eh, jos kad bi ih smejli mi i amaterski ribolovci ...

evo primejera pa molim za odgovor :

odem sa barkom vanka i i lovim ribu i opali mi tuna od cca 10-20kg i ja ju izvadim. Sta sada ? Moram ju pustiti ? Sto ako je uginula od borbe jer pribor bas nije bio za nju pa smo se namucili i ja i ona i na kraju ugine tj. ne uspijem ju povratiti zbog napora i soka koji je dozivjela? Dali ju ipak moram baciti, samo da nije u mene bez obzira na smrtnu posljedicu. ?

Hvala i LP !

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 14 Lis 2016 11:51 #5 od beposvalina
Replied by beposvalina on topic Lovi li se
Po meni je netreba pustati ako je krepala a sad neznam kolike su kontrole u sjevernom djelu jadrana

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 14 Lis 2016 11:57 #6 od Angler
Replied by Angler on topic Lovi li se
Velike :(
Pogotovo za tune. Ako vas ulove sa tunom gadno ste nahebali i novčano i krivično.

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 14 Lis 2016 19:55 #7 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Lovi li se

Angler napisao: Velike :(
Pogotovo za tune. Ako vas ulove sa tunom gadno ste nahebali i novčano i krivično.

Tko ce da ulovi i dali znas nekoga tko je tako platio ?!

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 15 Lis 2016 14:33 #8 od Angler
Znam

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 15 Lis 2016 18:45 #9 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Lovi li se
Po novom zakonu za takve prekrsaje odgovoran je inspektor za ribarstvo za razliku od prije gdje je nadleznost imala policija.namjerno te to pitam jer policija nema nadleznost da kontrolira ni kaznjava takve stvari.jedino ako u patroli nije i inspektor za ribarstvo a on izlazi na teren samo po dojavi

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 15 Lis 2016 20:58 #10 od Angler
Znam.
Došla mu je policija i on im je rekao da nemaju pravo ga kontrolirati i onda su zvali inspektora i to je bilo to.
Hvala: DaliborDu

Molimo prijavite se

Više...
beposvalina's Avatar 15 Lis 2016 21:44 #11 od beposvalina
Replied by beposvalina on topic Lovi li se
Kolike su kazne?

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 16 Lis 2016 10:38 #12 od Angler
Ako se dobro sjećam: 500 kn po kg + oduzimanje opreme + nešto krivično ali točno što ne znam.

Molimo prijavite se