"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 23 Stu 2018 17:15 #1 od Kvarner
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Evo teme u kojo mozemo pisati sve o dobro kopiranim varalicama ili cak mozda dolim kopiranim varalicama od originala.
A sta se mene tuce poslali mi lakse varalice od narucenih ali ne ovaj prodavatelj vec drugi naravno.

Evo kamo se mogu trenutno jeftino kupiti u skoro svim bojama i velicini.
www.ebay.com/itm/Shad-sea-Crank-Silicone...6fffefb645%7Ciid%3A1
Više...
zeusfaber's Avatar 26 Stu 2018 13:26 #2 od zeusfaber
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Dakle najskuplji komad dođe niti 5$ i imaš free shipping :like:

Sad. Ulovi? :cheer:
Hvala: Kvarner, Ceco
Više...
Anealagon's Avatar 27 Stu 2018 13:14 #3 od Anealagon

Kvarner napisao: Evo teme u kojo mozemo pisati sve o dobro kopiranim varalicama ili cak mozda dolim kopiranim varalicama od originala.
A sta se mene tuce poslali mi lakse varalice od narucenih ali ne ovaj prodavatelj vec drugi naravno.
Evo kamo se mogu trenutno jeftino kupiti u skoro svim bojama i velicini.
www.ebay.com/itm/Shad-sea-Crank-Silicone...6fffefb645%7Ciid%3A1

Zasto si ovo objavio?! :woohoo: Automatski sam narucio 8 pakiranja :silly:
Više...
zeusfaber's Avatar 27 Stu 2018 16:18 #4 od zeusfaber
Hahaha. I ja ću. Stvarno izgledaju dobro :lol:
  • Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 27 Stu 2018 18:42 #5 od Kvarner
Vec ih testirao, nema razlike nikakve kopije i originala osim u cijeni.Jednostavno su je pogobili mozda je bolje od originala jer je malo jaci silikon a daje dobru vibru.
Hvala: B_, Duje195o, Ceco
Više...
roko.gracin's Avatar 28 Stu 2018 16:47 #6 od roko.gracin
Out of stock :lol: Koje gramaze uzimate za brancina? Pretpostavljam najvise ovu 9g?
Hvala: Kvarner
  • Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 28 Stu 2018 17:00 - 28 Stu 2018 17:48 #7 od Kvarner
Ja ih imam sve ali ova 9tka je naj jaca za njih.

Svjeze doslo pojacanje.

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 28 Stu 2018 17:48 od Kvarner. Razlog: Dopuna teksta + slika
Hvala: Ceco
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Stu 2018 18:04 #8 od zeusfaber
Iskreno, da sam vlasnika Fiiisha popizdio bi :pinch:
  • Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 28 Stu 2018 18:11 #9 od Kvarner
Od kud znas da nisu 😂😂😂😂😂
Hvala: zeusfaber
Više...
roko.gracin's Avatar 28 Stu 2018 18:15 #10 od roko.gracin

zeusfaber napisao: Iskreno, da sam vlasnika Fiiisha popizdio bi :pinch:

Ma sta bi popizdili, pa znali su da ce se to dogodit, nemaju patent. Pobrali su vrhnje jer su prvi a sad ce smisljat neku novu, tako to i treba ici :) A nama super jer imamo komad gume po razumnoj cijeni :D Jos samo da kinezi zalihe obnove...
Više...
Anealagon's Avatar 28 Stu 2018 18:19 #11 od Anealagon
Uzeo sam ja i njihovu jeguljicu ( od fiiisha) ali bi volio isprobat skosavicu koja ima peraju jos prije nego sto ju je dtd izbacio (panic fish)

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Stu 2018 18:20 - 28 Stu 2018 18:21 #12 od zeusfaber

Kvarner napisao: Od kud znas da nisu 😂😂😂😂😂

Ma siguran sam da jesu, ali sigurno nisu očekivali da će biti ovako dobra :lol: Idu i Kinezi naprijed, očigledno je.

roko.gracin napisao: Ma sta bi popizdili, pa znali su da ce se to dogodit, nemaju patent. Pobrali su vrhnje jer su prvi a sad ce smisljat neku novu, tako to i treba ici :) A nama super jer imamo komad gume po razumnoj cijeni :D Jos samo da kinezi zalihe obnove...

Nemam pojma, meni ne bi bilo svejedno :) Ne vjerujem da jedna ozbiljna firma (nadam se da jesu, barem tako izgledaju) nije patentirala ovako dobar proizvod :blink:
Zadnja izmjena: 28 Stu 2018 18:21 od zeusfaber.
  • Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 28 Stu 2018 18:41 #13 od Kvarner
Samo znam da im je Kina dala dovar udarac.
Ja s kopijama prezadovoljan a cijena nasprem Fiiisha kikiriki.
Samo bek se nadncu s kvalitetama ali i sa cijenama na dolje.
Ali kad budu svjesni Kinezi da su odradili dobar posao s kopijom onda ce i cijena porasti.Jedino kusim da ce udice najprije otic tu bas nisam siguranda je na rangu Fiiisha.Ajmo navali narode dok kinezi nisu cijene digli 😂😂😂😉😎
  • B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 29 Stu 2018 16:59 #14 od B_
I ja naručio 7 pakovanja. Kvarner, tebi bi trebali dati proviziju :P

Nego nisam se registrirao na ebay, nego sam kupovao kao gost, jel to ima ikakve veze ili se moram registrirati? Pitam da ne budem uzaludno čekao narudžbu... I piše da mi je procjena dostave od 18.12 do 31.01., malo predugo što ne?
  • Kvarner
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Kvarner's Avatar 29 Stu 2018 19:20 - 29 Stu 2018 19:24 #15 od Kvarner
Mozes i kao gost, bitno da je preko pay pal placanje.Sta se tice roka uvjek dodje prije ali sad su ti naveli tako dugo jer dolaze praznici i svi nesto narucuju sad pa su dostave problem svugdje u svijetu.Kako sam ja svaki dan ali doslovno svaki dan u posti mene vise i ne pitaju ni osobni ni nista.Svi me znaju hehehe.Zato ja obavim narudzbe pocetkom 11 mjeseca da navrijeme dodje.Ajde drago mi je da ste uzeli i naravno ustedili vi koji lovite sa silikonom a rezultat je isti.
Zadnja izmjena: 29 Stu 2018 19:24 od Kvarner. Razlog: Ispravak rijeci
  • B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 30 Stu 2018 08:46 #16 od B_
Ja sam platio preko debitcarda. Jesam falio?
Više...
Anealagon's Avatar 30 Stu 2018 09:00 #17 od Anealagon
Ja plaćam isključivo preko paypala, jer je kao najsigurniji (vezan mi je za karticu na kojoj ne mogu ući u minus) a i zato jer kad se dogodi da roba ne dođe na vrijeme da dobijem povrat novca (baš sam jučer tražio povrat za nešto što je žena naručila).
Što se pak tiče vremenskog roka dolaska pošiljke, to je ok, jer oni šalju iz Kine koja na dnevnoj bazi obradi ogroman broj pošiljki, i onda dok naši obrade još i naplate dodatnih 4,50 kn :angry: ali tako ti to ide.
Više...
rogi's Avatar 30 Stu 2018 09:06 - 30 Stu 2018 09:07 #18 od rogi

B_ napisao: Ja sam platio preko debitcarda. Jesam falio?

Ma nemaš problema, ebay je dosta siguran u današnje vrijeme, pogotovo ovakvi selleri koji dnevno imaju desetke/stotine ako ne i tisuće narudžbi.
Inače za ubuduće ako planiraš naručivati s neta i s drugih stranica, moja preporuka je definitivno da si napraviš PayPal račun, ukoliko ga već nemaš.
Sigurnije je (nećeš morati svaki puta upisivati podatke s kartice po raznoraznim stranicama), a i brže i lakše.
Kada si na naplati samo klikneš na PayPal botun, onda ti iskoči prozor da se ulogiraš u svoj PayPal račun, autoriziraš/potvrdiš transkaciju i to je to.
Zadnja izmjena: 30 Stu 2018 09:07 od rogi.
Hvala: Kvarner, B_
Više...
Ceco's Avatar 30 Stu 2018 09:34 - 30 Stu 2018 10:20 #19 od Ceco
Super ova tema je baš ono što sam slučajno našao u temi Fiiish
Ja sam naručio kod ovoga... Još ima sve modele u svim gramažama rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A...2Fitm%2F352489361890
Na aliexpress imaju shop hunt house za kojeg se kunu da rade i orginal za Fiiish i vele da nije javno varalica vani jer Fiiish bas ima patent na varalicu (sistem udice i jig glave) . I da su tužili baš ovu ftk verziju jer su oni još jedan od proizvođača za Fiiish i da ih zato više nema na amazonu i aliexpress. Od Hunt House varalica dođe u prosijeku za 8 dana do HR bar moje dvije pošiljke. s.click.aliexpress.com/e/2EwdQFe
Oni nažalost za sada nude samo 33g verziju

Druge varalice koje su mi se pokazale super za lovu su kopije Savage gear sandeel njih sam čekao oko 3 tjedana. Na aliexpress ih ima hrpa koji prodaju istu kopiju. Ja uzimam od ovog shopa... Jedina razlika je po meni ta što udica nije na razini orginala ali sve ostalo je kao što kvarner kaže možda i bolje. s.click.aliexpress.com/e/cPuzFsYs

Od ostalih vrsta varalica imao sam još super iskustvo sa kopijama MaxRap i slično na aliexpressu.
Čak mi se ove sa sličnim 3D skinom nalik ciplu pokazale lovne na štuku i u moru za skoro sve..

s.click.aliexpress.com/e/8BnWBhe

s.click.aliexpress.com/e/bEPoakfQ

s.click.aliexpress.com/e/cb9XBgBq

Ako ima još netko nešto za preporuku slobodno podijelite :) Ja sam od @Kvarner linka naručio dovoljno Fiiisha za par godina 😂😂😂 pogotovo ako je istina da je FTK dobio po prstima od Fiiish

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 30 Stu 2018 10:20 od Ceco.
Više...
roko.gracin's Avatar 30 Stu 2018 11:06 #20 od roko.gracin
Meni i na tom linku pise da je color A, 9g out of stock. Sve ste ih pokupovali :lol: